Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok! Szigorúan név vélkül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szigorúan név vélkül. Titokban ti is bele szoktatok nézni a férjetek/pasitok telefonjába?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 20:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
55%
Nincs titkolni valóm, és neki sincsen, maximálisan megbízok benne. Nem szoktunk kutakodni egymás telefonjában, maximum megnézünk pár közös képet, odaadom, hogy netezzen, ha az övé lemerült. Múltkor a tabletem adtam oda neki pár hétre, ahol minden levelezésemet/üzenetem elolvashatta volna, ha akarja.
2014. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
56%

A férjem telefonját ugyanúgy használom, mint a sajátomat. Mivel az ismerőseink számai mindkettőnk telefonjában benne vannak, azzal telefonálok, ami épp a kezembe kerül. Nincs enyém, tied. Ha jön sms, azt is simán megnézem, aztán szólok neki, hogy pl. ne felejtse el visszahívni xy-t.

Ő ugyanígy használhatja az enyémet. Házasok vagyunk, közös az előfizetésünk, mit titkoljunk egymás elől?

2014. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
46%
9! :) Nehogy már ne nézhetném meg a vőlegényem telefonjában a képeket. Nem azért nézegetem, mert azt hiszem meztelen csajokat tartogat :)))
2014. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
41%
Melinda vagyok, es igen, neha belenezek. Az en telefonom is ott van, barmikor belenezhet. A leveleink sem titkosak egymas elott.
2014. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktam belenézni. Főleg nem titokban. Nem hiszem, hogy lenne benne titkolnivaló, az enyémben sincs, csak nekem ezek amolyan egyszemélyes dolgok. Ha nagy ritkán kell valami, ami csakis a másik telefonján van, akkor elkérjük egymástól a legnagyobb természetességgel, de suttyomban biztos nem nézegetünk bele, ott már valami nem okés, ha titokban leskelődünk a másik után.
2014. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem, mert nem érdekel. Mivel sok az ismerőse/barátja/kollegája valószínűleg kismillió név van benne, SMS-eket meg nem szokott soha írni, mert utálja a kijelzőn a kis gombokat (tapitelefon).


Facebook-ról nem szokott kijelentkezni. Övé a nagy gép, enyém a laptop. De ha elmegy melózni és a gép úgyis megy, mert épp seed-el, akkor nem kapcsolom be a laptopot külön, hanem leülök a nagy géphez. Ott lenne szinte minden nap a lehetőségem, hogy a Facebook-os üzeneteit elolvassam, de nem teszem.


Olyan is volt, hogy kinyitottam az Operát, és mivel nem egyesével csukta be az Ember előzőleg az füleket, hanem a nagy piros X-el, az Opera az előző munkamenetet dobja fel, ami a Facebookja és egy másik fülön egy szintén Facebook-os üzenet volt. Csak annyit láttam, hogy valami Tibi küldte, de már léptem is ki. Este, mikor hazaért szóltam neki, hogy Tibi írt, de mivel úgy dobta fel az Opera az ablakot, a Facebook olvasottnak tekinti az üzenetet és nem fogja kijelezni értesítésben.


Ági vagyok, 24 éves

2014. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk nincs ilyen, hogy titokban belenéznénk egymás dolgaiba. Házasok vagyunk, titkaink sincsenek, simán belenézhetek a telefonjába bármikor. Volt már ilyen, tud is róla, de csak unalmamban böngészgettem benne, és egyáltalán semmi érdekes nem volt, leszámítva 1-2 régebbi képünket, aminek nagyon megörültem. :)
2014. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Párom épp hajat mos. Ez eltart egy darabig. Itt van az asztalon a telefonja. Egy karnyújtásnyira. Mégsem érzek semmi késztetést rá, hogy belenézzek. Nem is érdekel. Egyszerűen nem ad rá okot. Neki is lehetne rá alkalma. A mail és a facebook jelszavamat is tudja. Nincs semmi titkolnivalóm előtte.
2014. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem, együtt se lennék vele ha nem bíznék meg benne.

Meg ha valaki átakar venni mennyire hülyének kell lenni a mai világban hogy bármi olyant bent hagyjon ami esetleg rossz fényt vett rá .

2014. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Az exem telefonjába bele akartam nézni, tudtam, hogy megcsal, csak bizonyíték kellett. De mivel állandóan magánál tartotta mindkét mobilját, ha meg nem, akkor is úgy elrejtette, hogy nem találtam meg, ezért nem sikerült.

Egyébként nem néznék bele más telefonjába, nem szoktam senkit ellenőrizgetni, és nem érdekel a tartalma sem. Úgyhogy felőlem ott lehet az orrom előtt, én se szoktam rejtegetni az enyémet, ha vki bele akar nézni, csak nyugodtan, nincs semmi titkolni valóm. :)

2014. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!