Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok! Szigorúan név vélkül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szigorúan név vélkül. Titokban ti is bele szoktatok nézni a férjetek/pasitok telefonjába?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 20:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%

Néha. De nem kutakodásból, van hogy végig nézem a képeit, vagy szülinapjakor az sms-eit, ilyenek.

Nem rejtegetjük egymás elöl a mobiljainkat. Az enyém is mindig elől van.



Szerintem hülyeség ellenőrizgetni, senki nem annyira idióta, hogy bent hagyja a gyanús dolgokat, sőt mibe tart venni egy olcsó telefont és egy kezdőkártyát, annak aki félre akar járni?

2014. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Nekem ő adja oda.Ő már a régebbi kiadásu pasi aki annyit ért a telohoz hív vele:))Azt is 1 hetes gyorstalpalóval sikerült elérni:)
2014. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
Gabi vagyok, és igen. De nem ellenőrzés képpen, én néha régi sms-inket nézem végig, illetve játszani szoktam az ő telóján, vagy ha az enyém merül, gond nélkül csak annyit mondom, hogy hívom a tiédről. Ennyi. Ellenőrizni nem szoktam
2014. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem, eszembe se jut. A laptopjába se nézek bele.
2014. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Játszani szoktam rajta, de azt meg bejelentem, hogy adja ide :)
2014. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem, soha nem néztem még bele. Nincs a telefonjában (számomra) semmi érdekes, így teljesen felesleges is lenne nézegetni.


Te miért szoktál belenézni?

2014. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem, hiszen anyukám se nézett bele soha a leveleimbe, és apukám is kopogott, ha bejött a szobámba.


És bumm, így lettem intelligens ember!:)


Zsani vagyok. Névvel.

2014. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
nem
2014. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Eddig 2 több éves kapcsolatom volt, a jelenlegi hónapok óta tart. Soha egy párom telefonja se volt még a kezemben, max. akkor, mikor csörgött és odavittem neki, hogy fel tudja venni. Ezt fordítva is elvárom. A képeket se nézegetjük benne, a másik majd megmutatja, ha akarja, vagy ha kérjük. Ugyanez igaz a számítógépre/laptopokra is. Mindenkinek megvan a sajátja. A gép nincs jelszavazva, de nem szoktuk a másikét használni, nem nézzük az internet előzményeket, egy jelszót sem tudunk, amit a másik használ. És nem is érdekel bennünket.
2014. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktam belenézni. Olyan már volt, hogy megkért, hogyha csörög a telója vegyem fel, mert ő zuhanyozott, de akkor sem nézelődtem.
2014. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!