Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy úgy érezted...

Volt olyan hogy úgy érezted hogy a párod, hazudik, netán megcsal? Belenéztél a telefonjába, emailjaiba? Olyan írjon aki igen és be is jött a megérzése.

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalásról szó sem volt, nem is gyanakodtam.

De volt egy problémánk, és többféle magyarázatot kaptam rá, nekem mind sántított, éreztem, hogy nem mond teljesen igazat.

Egy idő után (persze ennek is meg volt az oka) megnéztem a gépen az előzményeket. Amit találtam, meggyőzött arról, hogy hazudott.

2014. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hívta egy nő,akit én nem ismertem, de kimagyarázta,hogy azt kérdezi,mikor dolgozik,mert leviszi a moslékot a kutyának.Egy ismerős pár nőtagjáról volt szó(csak neki volt ismerőse)...

Még évődtem is vele, hogy ki keresi...de nem volt rossz érzésem....


Utána jó ideig belenézegettem a telefonjába...addig sose...


Akkor még lehet, nem volt semmi,de később vele jött össze...

2014. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, megnéztem a régi telefonját, betettem az én kártyám, és minden ott volt. De letagadott mindent. A legnagyob probléma az volt, miért néztem meg. Meg kellett bizonyosodnom. És azt a telefont amit mindig használt, mindenhova vitte, soha nem hagyta elől. Vajon miért. Mindig tagadott mindent, volt, hogy hittem neki, mindent kimagyarázott.
2014. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kapcsolatunk első hónapjaiban jártunk, az előttem lévő exe folyamatosan üzenetekkel bombázta, hívogatta, nem telt el úgy este, hogy ne kereste volna fel a páromat valamilyen formában. A párom azt mondta, hogy semmi különöset nem írt, csak, hogy mizu stb. Azonban nekem gyanús volt a dolog, és még nem is voltunk régóta együtt, hogy tudjam, valóban bízhatok-e benne. Végül egyszer bejelentkezve maradt a facebookján, én pedig kísértésbe estem és megnéztem milyen üzeneteket váltottak a lánnyal. Kiderült, hogy a párom is kereste, írt neki, hogy sikerült a vizsgája, milyen volt a napja, tehát érdeklődő volt. Valamint egyértelmű volt, hogy a lány újra akarja kezdeni vele. Elmondtam neki, hogy olvastam mindent, és választás elé állítottam, hogy rendben van, ha ennyire érdeklpdnek egymás felé, és ő tolerálja, hogy a lány napi szinten ír neki, olykor megzavarva a mi együtt töltött időnket, de én ezt nem fogom tűrni. Így vagy él a múltban és exekkel nyáladzik, vagy van velem, lezárja a múltat és együtt élünk a jelenben, tervezzük a jövőt, exek nélkül. Belátta, hogy igazam van, végül lezárta a kapcsolatot az exxel, azóta érdekes módon semmiféle vitánk, konfiktusunk nem volt. Tehát igen, bejött a megérzésem, hogy több ez mint barátkozás...és meg is bizonyosodtam róla. Ha nem lépek be, a mai napig kavar a csaj a hátam mögött.
2014. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Firestorm válasza:
100%

Volt sajnos ilyenre példa és nem is vagyok rá büszke.

Egyik napról a másikra felötlött bennem,hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkban,emiatt a ritkábba használt telefonját bekapcsoltban és elolvastam az sms-eket.Nos egy találkozó volt megbeszélve egy csajjal,meg hogy mennyire hiányoznak egymásnak stb.Számot kimentettem felhívtam a csajt és még neki állt feljebb,este jött haza a párom én addigra a cuccaimat összepakoltam és szakítottam vele.

Ráadásul a másik gyanúm is bejött amit mindig mondogattam neki,hogy az akkori legjobb barátnőmmel kavar.Hát igen kavartak,le is feküdtek egymással,3 hónapon át volt viszonyuk mire kiderült,de addigra már felőrlődtem,mivel bizonyítani nem tudtam csak a megérzések.

Szóval jól is jött,hogy a telefonjába belenéztem és az egyik nőről volt bizonyítékom.

2014. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Hetek óta fura volt, a kérdésemre, hogy "mi a baj, beszéljünk róla" annyi volt a válasz, hogy "semmi". Aztán igen, megnéztem a leveleit. Találkozgatott másokkal, nem is egy nővel. Aznap este megmondtam, hogy tudom, a reakciója annyi volt, hogy "nem vagyok hajlandó magyarázkodni". Másnap pakoltam, és megbeszéltük a válásunk részleteit. Azóta már boldog házasságban élek mással, már nem bánom, ami történt. Az a mázlim, hogy megnéztem magam, talán még évekig ment volna ez a drága időnkből.
2014. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Midig a megérzéseim után kezdtem kutakodni és mindig bebizonyosodott, hogy igazam volt.
2014. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
De jól megy itt mindenkinek, hogy több telefonja van. :D
2014. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ex-barátnőmmel történt, hogy furán viselkedett én meg gondoltam egyet és belenéztem a Facebook levelezéseibe. Utána persze számon kértem rajta és nem az volt a probléma, amiket ott más fiúknak leírt hanem az, hogy én miért léptem be őhozzá. Női logika, vagy női logika?


Persze aztán kimagyarázta magát, én meg bekajáltam. Utána voltak még hasonló dolgok, de csak igazán a végére derült fény sok mindenre... Így utólag azt mondom, hogy tényleg nagyon hülye voltam, hogy nem láttam...

2014. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is belenéztem. Be is jött.

Én is mindig a megérzéseim után megyek és tényleg mindig bejönnek.

2014. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!