Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy úgy érezted...

Volt olyan hogy úgy érezted hogy a párod, hazudik, netán megcsal? Belenéztél a telefonjába, emailjaiba? Olyan írjon aki igen és be is jött a megérzése.

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha engem megcsalna azt nem a telefonjából tudnám meg...szomorú is lennék.
2014. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemnél voltak furcsa megérzéseim,és sajnos be is jöttek,találtam egy kompromittáló,bizonyíték erejű sms-t a telefonjában.Igazából azért néztem meg,mert előtte csörgött a telefonja,amit bent hagyott az asztalon,a nő hívta.
2014. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt,megnéztem a mobilját.

Volt pár fénykép a kolléganőjéről benne,magyarázkodott,hogy miért is fényképezte le,de nem volt hihető.

Aztán nem sokára szakítottunk,és azzal a kolléganővel él azóta....

2014. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
50 éves férfi vagyak, 18 év házasság után megnéztem a feleségem telefonját, mert probléma volt az egyik gyerekkel a suliban és egy tanárnő számát kerestem. Kiterjedt levelezést találtam rajta és sok hívást a híváslistán egy pasitól. Panzióban találkozgattak. Beszéltem a fickóval, egy beszari patkány volt, sunyi alak, ráadásul fele olyan izmos mint én és rendezetlenek az anyagi és nőügyei. piilanatok alatt lepattintottam, azt mondta, neki ez semmi, csak szórakozni akart. Ennek már 2 éve, de semmi nem lett jobb. Azóta sincs szex a feleségemmel, a gyerekek és a házra felvett hitel miatt vagyunk együtt. Azt mondta nekem, hogy velem soha nem volt jó az ágyban. Nem tudom, neki lett-e valakije, nekem nem volt 2 héttel ezelőttig. Ennek a nőnek jó velem, egy alkalommal többször is el tud élvezni. Jó vele, kedves, ragaszkodó, megértő, talán szeret is. Tudnom kellett, hogy nincs velem gond mint férfival, hogy ne nyomasszon állandóan. De lelkileg rossz így, én a gyerekeim anyjába vagyok még mindig szerelmes, ő meg elutasít. Mindent összevetve, nem kerestem, mégis találtam, de boldogabb lennék, ha nem találtam volna.
2014. febr. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!