Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyanakodtál a párodra,...

Ha gyanakodtál a párodra, belenéztél a telefonjába hogy takargat e valamit mivel nyilván úgy sem mondana igazat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
ha gyanakodnék a páromra se néznék bele a telefonjába.
2013. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
ja és nem járnék olyannal aki "nyilván úgy sem mondana igazat". az ilyenekkel járjál te.
2013. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Az ember a párjával nem úgy él, bizalom szempotjából, mint vallató tiszt a rabbal. Mondanám, hogy az állatok értelmesebbek, de nekik nincs telefonjuk, szegényeknek.
2013. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
persze, nem néznél bele... :)
2013. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Én bármikor belenézhetek a párom telefonjába, fel is vehetem azt, vagy megnézhetem az sms-ét, ha kap és én vagyok hozzá közelebb. Ő is ugyanígy van az én telefonommal, mi nyílt kártyákkal játszunk, nem gondoljuk úgy, hogy a telefon az túl "intim szféra" lenne.

Bármikor belenézhetnék ilyen céllal is, ha akarnék, de kétlem, hogy bárki is lenne annyira béna, hogy ezzel bukna le. Létezik törlés a lebutább telefonokon is, kétlem hogy olyan sms-ezésre bukkannék, ami világmegváltó lenne, mert szerintem egy olyan pár, aki csalja a másikat, ilyeneket nem fog szem előtt hagyni. Ergo nem, ilyen céllal sosem túrok a telefonjában, mert nem vagyok naiv, ha csalna sem találnék ott szerintem semmi gyanakvásra okot adó dolgot.

2013. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
A párom szerint a telefonja tabu (én nem igazán értem ezt), nem dugdossa előlem. Egyszer belenéztem, mert az exe jelen van az életünkben és volt amikor naponta kb 20 sms-t küldött neki és akkor bizony felment már a pumpám. Nagyvonalakban elmondta mit írt(leki nyűg), éreztem, hogy a párom nem akarja őt vissza, de kiváncsi voltam, hogy nem szerelmes üzenetekkel bombázza e, de szerencsére nem. Azóta nem néztem és az ex is rendbe jött.
2013. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem szoktuk egymás telefonját nézegetni, eszembe sem jutna, de ha mégis, akkor is bajos lenne a dolog, mert nem ismerjük egymás lezáró mintáját.


"nyilván úgysem mondana igazat"

Minek vagytok együtt?

2013. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem szoktunk belenézni, pedig engem nem érdekelne ha megtenné, nincs titkolnivalóm.Néha pont azért kapok tőle mert nem olvasom fel neki az SMS-t ha fürdik, vagy nem veszem fel a telefonját ha vezet.....Én próbálnám megtartani az intim dolgait mert úgy gondolom férfiaknak ez fontos, de neki nem....
2013. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha gyanakodnek, lazan!!! :) Egaszen addig, amig a gyanakvasom meg nem szunik.


Ha nem gyanakodnek, akkor meg ugye fel sem merul a kerdes.


Ne en legyek mar a vilag legnagyobb balekja! :D


[link]

2013. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel mi nem titkolózunk egymást között, ezért nem csinálunk ügyet abból sem ha valaki belenéz a másik telefonjába. Nincs mit rejtegetni, fel is vesszük a másik telóját ha ő nincs ott . Egyébként rendszeresen szokott zenét hallgatni és játszani is a telefonomon, de azon kívül amíg nem meríti le és úgy adja vissza , baromira nem érdekel mit csinál a telefonommal. Felőlem át is vizsgálhatja
2013. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!