Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondják azt a meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a meleg házasságot ellenzők, hogy ha legális lenne a meleg házasság, akkor a heterók nem házasodnának annyian és ezzel a házasság intézménye kerülne veszélybe?

Figyelt kérdés

Már nem az első cikkben olvasom ezt, és tényleg nem értem. De ott sem fejtik ki bővebben, csak annyit nyilatkoznak hogy ezt nem szabad megengedni mert a házasság szentsége veszélybe fog kerülni, és hogy a heteró párok nem akarnak megházasodni. Az előbbi állítást meg is érteném, ha azt vesszük hogy a házasság férfi és nő között köthető. De az utóbbit? Én miért akarnék kevésbé férjhez menni mert megengedik egy meleg párnak hogy ők is megházasodhassanak?

Aki érti az légyszi magyarázza el, mert én ezeken a nyilatkozatokon nem tudok kiigazodni.



2014. júl. 4. 16:06
1 2 3 4
 31/31 Járfás János ***** válasza:
24%
Ostobaság a köbön. Nem fogom engedni, hogy bárki is a hasamba magyarázzon dolgokat. Nem jövök ide mostanában, mert itt sok a homokos.
2014. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!