Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondják azt a meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a meleg házasságot ellenzők, hogy ha legális lenne a meleg házasság, akkor a heterók nem házasodnának annyian és ezzel a házasság intézménye kerülne veszélybe?

Figyelt kérdés

Már nem az első cikkben olvasom ezt, és tényleg nem értem. De ott sem fejtik ki bővebben, csak annyit nyilatkoznak hogy ezt nem szabad megengedni mert a házasság szentsége veszélybe fog kerülni, és hogy a heteró párok nem akarnak megházasodni. Az előbbi állítást meg is érteném, ha azt vesszük hogy a házasság férfi és nő között köthető. De az utóbbit? Én miért akarnék kevésbé férjhez menni mert megengedik egy meleg párnak hogy ők is megházasodhassanak?

Aki érti az légyszi magyarázza el, mert én ezeken a nyilatkozatokon nem tudok kiigazodni.



2014. júl. 4. 16:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
én sem értem, és én még sosem olvastam ilyet, pedig én is a meleg házasság ellen vagyok
2014. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Járfás János ***** válasza:
9%
Isten férfit, és nőt teremtett, és a házasságot adta nekik. Isten meleg embert nem teremtett. Isten szerint ez fertelmesség. Az ilyenek házassága a házasság intézményének a megtiprása. Mivel a másik nem pótlása a cél, és mivel nem tudnak gyermeket nemzeni. Az ilyeneket régebben kiirtották, megölték. Mert ördögi. Mert minden férfinek nőt, és minden nőnek férfit teremtett Isten.
2014. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem olvastam még ilyen cikket, de el tudom képzelni, hogy az újságírónak éppen nem volt ihlete, és kínjában - meg kell tölteni a hasábokat, ugye - összehordott tücsköt-bogarat. Azt ugyanis nem tudom elhinni egy felnőtt emberről, hogy azt higgye, egy meleg pasi majd csajt fog elvenni, (javítva ezzel a hetero házasodási arányt) ha már másik pasit nem vehet el...
2014. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
2-es, drága, honnan való ez az idézet? (a saját, érezhetően nap által megsütött fejeden kívül persze)
2014. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Szociológus vagyok, de soha nem olvastam még semmi ilyesmit és igen nagy baromságnak tűnik.
2014. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Majd elő keresem a cikkeket, ha érdekel valakit és belinkelem.

Nem fogok senkit se lepontozni a véleménye miatt, tényleg érdekelnének a válaszok. Én tutira nem fogok azért lemondani egy házasságról (bár jelenleg nem tervezem) mert az egyneműeknek engedélyeznék.

2014. júl. 4. 16:21
 7/31 anonim ***** válasza:
98%
Engem érdekel, linkelj. Köszi.
2014. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Engem is érdekel


egyébként már házas vagyok, de ez a tény tuti nem befolyásolt volna

2014. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
Ez hamubasult marhasag. Attol, hogy megengedik hogy aki akar este hatkor reggelizzen, en meg nem fogok lemondani a reggelimrol (amit reggel fogyasztok), fuggetlenul attol, hogy az en szememben az este hatoras "reggeli" bizony vacsora marad.
2014. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%

Melegházasság ellenes vagyok, de erről még én se hallottam.

Azt tudom csak elképzelni, hogy azok a heterók, akik ellenzik a melegek házasságát, talán a házasság intézményének megcsúfolását látják ebbe.


Egy kicsit úgy tudom elképzelni, mint a menő cuccot a kamaszoknak.

Ahogy megcsinálták bébi ruhába is, mármint nagyon kisgyerek ruhába, rögtön nem kellett senkinek.

Nagyon bugyuta hasonlat, és mögé kell látni nyilván, de valahol ami már nem az ami, nem kell senkinek.


Házasságot férfi és nő kössön.

2014. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!