Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondják azt a meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a meleg házasságot ellenzők, hogy ha legális lenne a meleg házasság, akkor a heterók nem házasodnának annyian és ezzel a házasság intézménye kerülne veszélybe?

Figyelt kérdés

Már nem az első cikkben olvasom ezt, és tényleg nem értem. De ott sem fejtik ki bővebben, csak annyit nyilatkoznak hogy ezt nem szabad megengedni mert a házasság szentsége veszélybe fog kerülni, és hogy a heteró párok nem akarnak megházasodni. Az előbbi állítást meg is érteném, ha azt vesszük hogy a házasság férfi és nő között köthető. De az utóbbit? Én miért akarnék kevésbé férjhez menni mert megengedik egy meleg párnak hogy ők is megházasodhassanak?

Aki érti az légyszi magyarázza el, mert én ezeken a nyilatkozatokon nem tudok kiigazodni.



2014. júl. 4. 16:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

16os vagyok.

Köszönöm!

Amúgy hogy a kérdésre konkrétan válaszoljak.

Véleményem szerint azért mondják ezt mert már nem tudnak mit kitalálni.

Nyilván előfordulhat egy elenyészően kis százalék, akik a melluket csapkodva kijelentik hogy márpedig ők így nm házasodnak.

Persze ebben más is befolyásolhatja őket, hogy

találnak e megfelelő partnert.

Nőként nem mennék hozzá egy agresszívén

"fújhomokosozóhoz", ha pedig mondjuk az első néhány randin benyögné az illető, hogy soha nem fog elvenni, mert a melegek házasodhatnak, valószínűleg otthagynám.

Miért? Mert hagyja, hogy vadidegen emberek szólnának bele a házasságbá. Ráadásul tudtukon és akaratukon kívül.

Azt pedig már előttem leírták hogy hány emberre tartozik a kapcsolat, házasság.

De tegyük fel, hogy a zsák megtalálja a foltját.

Szóval együtt él egy férfi és egy nő, hirdetik hogy ők azért nem házasok, mert megsérti a melegházasság a frigy szentségét.

Hmm

Ha szigorúan vallási alapon nézzük akkor az említett pár is megsérti, nem?

2014. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én sem olvastam ilyen cikket, szerintem más se.. bár az újságírás mai színvonalán akár.

Arról sem hallottam, hogy a melegházasság ellenzők azon aggódnak, hogy akkor kevesebb lesz a házasság.


Melegházasság egyébként nincs.

A házasság a magyar nyelvben egy férfi és egy nő kinyilvánítottan tartós kapcsolatát jelenti.


Találjatok ki valami más szót, de szintén nem jó a "Naprendszer", mert az is foglalt valami más dologra.

2014. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%

"A melegek nem mások, hanem förtelmes undorító emberek akik jó dolgukban nem tudnak mit csinálni"

János drágám, nagyon cuki vagy, de ezzel a dumával azért nem veszel le a lábamról, erősebben kell próbálkoznod, ha azt akarod, hogy lefeküdjek veled. Aktív vagy passzív szerepre vágysz? :)

2014. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Járfás János ***** válasza:
0%
Előbb fekszem le egy jegesmedvével, no persze nem. Én vállaltam a nevem. Valakik meg a névtelenség homályából jópofiznak.
2014. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdemes olyan emberrel vitázni aki szerint a biblia isten szava.
2014. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Járfás János ***** válasza:
0%
Ami itt ment az nem volt vita. Google a barátod. Írd be pl. hogy férfifertőztetők, vagy pulyák. Az új szövetségben a paráznákat, emberrablókat, hazugokat, hamisan esküvőket említi a homokosokkal egy szinten. El lehet gondolkodni ezen.
2014. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
63%
Újszövetség egy szó.
2014. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
76%
látom sokat olvasta.
2014. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Járfás János ***** válasza:
Nem tehetek róla utálom teljes szívemből a homokosokat. Amikor ezek házasodni akarnak, az már a mindennek az alja. Gondolok itt például a fekáliában kutató spermákra. De ott nincs petesejt. Vízuális beállítottságuak itt már értik miről van szó. Addig amíg a másik nem pótlásáról beszélünk, senki ne beszéljen másságról. Mocsokságról beszélhetünk, és aljasságról, perverzióról, amit nem a gének hordoznak. Írhatnék még sok olyan dolgot, ami kézenfekvővé tenné mik ezek. Nem akarok velük foglalkozni tovább.
2014. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
41%
29 Aha, én heteroszexuális vagyok és érdekes módon nem motoszkálnak ilyen gondolatok a fejemben soha, hogy a spermák, hova is úszkálnak egy homoszexuális ember esetében. És az a sok mocskos gondolat, amikre céloz, hát azok sem szoktak eszembe jutni, így kénytelen vagyok arra gondolni, hogy esetleg Ön egy látens homoszexuális, aki képtelen szembesülni a másságával.
2014. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!