Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő után tért vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tért vissza a bizalmatok?

Figyelt kérdés

Nálunk nem volt konkrét megcsalás, csak flört, az már fél éve, azóta érzem, hogy javulnak a dolgok, de a bizalmam nagyon elszállt, akárhányszor nélkülem megy szórakozni, lerágom a 10 körmöm, ráadásul a haverok sem olyanok, akik nem flörtölgetnek a párjuk háta mögött.

A szívem mélyén tudom, hogy nem tesz ilyet, de azért mégis bennem van a kisördög, ami állandó konfliktusforrás.

Arra lennék kíváncsi, hogy másoknak visszatért százszázalékosan? Ha igen, mikor?


2014. júl. 4. 09:14
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát.

#13: Remélem rendbe jön minden köztetek, az mindenesetre látszik, hogy a férjed szeret:) köszönöm, hogy elmesélted.

#15: Én nem szipogva megbocsájtottam, hiszen azóta is felmerül a dolog, tehát szenved miatta a párom eleget.

Én nem félek, hogy nem találok mást, van önbizalmam, de annyira passzolunk egyébként, hogy adnék esélyt a dolognak. Ráadásul ahogy írtam, egyre ritkábban jönnek elő ezek az érzések.

#19,20: Fél éve történt csak, és valahogy annyira tökéletesnek láttam mindent, hogy tényleg mélyen érintett, hogy így be tudott csapni. Mert ő addig mondta, hogy várt egy normális nőre, és velem milyen szuper minden, közben meg másnak csapta a szelet.

Konkrétan én csak becézésekről, meg bókolásokról, szexuális jellegű utalgatásokról tudok, szex biztosan nem, csók lehet, hogy volt, bár szerintem kevés rá az esély.

Másnak bőszen udvarolgatott, míg engem természetesnek vett, tényleg egy világ omlott össze bennem. Lehet, hogy másnak hiszti, de őszintén mondom, hogy borzasztóan rosszul esett, hátbaszúrva éreztem magam, az önbizalmam nulla lett (amolyan "én miért nem vagyok elég" dolog) és nagyon nehezen kapartam össze magam, bár ő végig itt volt. Mostanra kezd visszatérni az önbizalmam, de néha-néha még eszembe jut, hogy mi van ha úra megtörténik akár ennél több, hiszen egyszer már sikerült.

2014. júl. 5. 01:13
 22/22 anonim ***** válasza:
Sajnos en se tudok mar bizni a paromben,tudom megcsalt,nem fogtam el,de a izalmam elveszett orokre!
2014. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!