Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő után tért vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tért vissza a bizalmatok?

Figyelt kérdés

Nálunk nem volt konkrét megcsalás, csak flört, az már fél éve, azóta érzem, hogy javulnak a dolgok, de a bizalmam nagyon elszállt, akárhányszor nélkülem megy szórakozni, lerágom a 10 körmöm, ráadásul a haverok sem olyanok, akik nem flörtölgetnek a párjuk háta mögött.

A szívem mélyén tudom, hogy nem tesz ilyet, de azért mégis bennem van a kisördög, ami állandó konfliktusforrás.

Arra lennék kíváncsi, hogy másoknak visszatért százszázalékosan? Ha igen, mikor?


2014. júl. 4. 09:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Amikor mindkettönkben nagyot valtozott a kapcsolatunk fele a hozzaallasunk, es ez egyreszt mindkettönkön erzödött, masreszt azota sokat teszünk a kapcsolatunkert.
2014. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez az oka annak, hogy hajlandó vagyok itt izgulni miatta, mert ezek a dolgok a kapcsolatunk elején történtek, mostanra viszont megvan a tisztelet, szeretet, nagyon nagy mértékben. Más pároknál nem látom ezt a törődést, amit mi megadunk egymásnak, simán el tudom képzelni a jövőt, csak nem tudom meddig lesz még ilyen türelmes, hiszen bár "magának köszönheti", mégiscsak több mint fél éve volt a dolog..
2014. júl. 4. 09:29
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező! Két dolgot tehetsz vagy elfelejted a megcsalást, de örökre, hogy még csak az eszedbe se jusson vagy hagyod ezt a kapcsolatot!

Olyan nincs, hogy majd eljön az idő mikor megbocsájtod, majd újra bízni fogsz benne. Ez vagy megvan, vagy nincs meg. Ha van, akkor minek rágódsz? Ha nincs akkor miért reménykedsz?

2014. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Változó ... Megbocsájtani meg lehet ,de a kétely megmaradhat ! Én biztos nem mennék el a párom nélkül szórakozni ! A párod helyében meg főleg nem ,a történtek után . Biztos tudja ,hogy te mennyire a lelkedre veszed a történteket ,aminek meg sem lett volna szabad történnie egy jól működő kapcsolatban .
2014. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
"Ezustpatak" igazad van hipiaje szivar
2014. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

4-es, komolyan gondolod, hogy mikortól együtt van két ember, onnantól csak együtt járhatnak szórakozni?


Hááát köszönöm, de én ilyen kapcsolatból nem kérnék. Ez nem is kapcsolat, hanem börtön.

2014. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azt nem is szeretném neki "megtiltani" (nem mintha megtehetném), hogy nélkülem szórakozni járjon, nyugodtan kikapcsolódhat, szerencsére már nem az a minden hétvégén két éjszaka bulizás típus.

Abban sem vagyok biztos, hogy teljes mértékben meg tudtam bocsájtani, de ezt általában csak akkor érzem, mikor nem vagyunk együtt és jár az agyam. Szeretnék megbocsájtani, szeretném elfelejteni, de mindig újra és újra felmerül a kérdés, hogy ha akkor meg tudta tenni, most miért ne tudná?!

Persze azóta már kialakultak mélyebb érzelmek, de mégis nagyon idegőrlő az egész.

2014. júl. 4. 09:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért zavar, ha flörtöl mással? Amíg nem csal meg, addig felőlem azt csinál, amit akar. De ne érjen hozzá. Sehogy. Engem nem zavar pl., és páromat se zavarja, ha én flörtölök mással, pláne, ha nincs ott. "hűséget fogadtam, nem vakságot". Ha tudod, hogy úgysem csak meg, akkor flörtöljön csak, ha neki az kell, nem?
2014. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Mi is ritkán járunk szórakozni ,de ha megyünk akkor igenis együtt (ráadásul a baráti társaság is közös) . Nem mindenkinek van arra igénye ,hogy külön -külön eljárjanak . Én hébe -hóba elmegyek focizni a kollégákkal ,a feleségem is találkozik barátnőjével . De ezek a programok nem heti rendszerességűek . Nekünk az a legtökéletesebb ,ha elmegyünk hármasban (a gyerekünkkel együtt)moziba ,strandra ,kirándulni . Ezt csak azért írom ,hogy nem jelent az börtönt ,ha közös programok vannak és nincs külön-külön eljárás az éjszakába .
2014. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es, mi sem járunk heti rendszerességgel külön szórakozni. Viszont nem tartom egészségesnek ha két ember mindenhova együtt megy vagy ha az egyik nem ér rá, akkor a másik inkább nem megy. Persze ha mindkettőnek ez az igénye, akkor nincs ezzel sem baj. De legtöbb esetben a pár valamelyik tagja vetíti csak rá ilyen módon a saját bizonytalanságát a párjára.
2014. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!