Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő után tért vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tért vissza a bizalmatok?

Figyelt kérdés

Nálunk nem volt konkrét megcsalás, csak flört, az már fél éve, azóta érzem, hogy javulnak a dolgok, de a bizalmam nagyon elszállt, akárhányszor nélkülem megy szórakozni, lerágom a 10 körmöm, ráadásul a haverok sem olyanok, akik nem flörtölgetnek a párjuk háta mögött.

A szívem mélyén tudom, hogy nem tesz ilyet, de azért mégis bennem van a kisördög, ami állandó konfliktusforrás.

Arra lennék kíváncsi, hogy másoknak visszatért százszázalékosan? Ha igen, mikor?


2014. júl. 4. 09:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Rendben Ezüstpatak ! :) Semmi nem kötelező ,nem vagyunk egyformák ,mindenki másképp éli meg az életét és a párkapcsolatát . Én csak örülök annak ,hogy egyetértésben élünk a párommal ! Senki nem erőlteti rá a másikra az akaratát ,ha menni akarna a nejem külön szórakozni ,természetesen menjen (és ez fordítva is így van ) ,de nekünk a legjobb együtt ,éppen ezért nem is szoktunk külön programokat szervezni .
2014. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel így nincs is semmi baj :-) Legyeteg nagyon sokáig még boldogok! :-)
2014. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

én úgy 2,5 hónapja csalódtam a férjemben. Akkor mondta el, hogy 3 évvel ezelőtt elment egy fesztiválra a barátaival és volt ott egy lány, akivel ugyan nem feküdtek le, nem történt semmi, de még óvszert is kért. Amikor odakerült a dolog, visszahőkölt. Nem tudtam mit gondoljak. Elhittem, hogy nem tett semmit, így először nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Viszont másnap kezdett leesni a dolog. Mégpedig az, hogy gumit kért valakitől. Azzal tisztában vagyok, hogy nyilván néha eszébe jut, hogy milyen lenne ezzel-azzal, de hogy még meg is akarta tenni??? Csalódtam, és sírtam. Elmondta, hogy sírt ő is utána, mert nem is gondolta ő sem, hogy egyáltalán ilyen megfordulhat a fejében, akkor még nem voltunk házasok. Én sem gondoltam. De meg is értettem valamennyire, mert évek óta egészségügyi problémáim vannak, már akkor is voltak, nagyon türelmes velem, de bizony elhiszem, hogy felcsigázta egy másik nő is. De nem tette meg. Próbálom a pozitív oldalát nézni a dolgoknak, hogy nem tette meg, mert időben észbe kapott. Sírva mondta el 3 év után, hogy mekkora lelkiismeret furdalása volt, nem tudta, hogy mondja el, hogy egyáltalán megfordult a fejében.

Nem haragszom rá, de egy kicsit azért bennem is ott motoszkál, hogy lesz-e következő alkalom.

De nem élhetem így az egész életem. Pár napig még hallgatta a papolást, de nem szólt egy szót sem, megértette. Azóta minden rendben van. Én is átgondoltam a dolgokat, rájöttem, hogy az elmúlt 7 évben ezt az egy esetet leszámítva soha nem adott rá okot, hogy ne bízzak benne, hihetetlenül büszke, hogy a felesége vagyok, pedig nem vagyok főnyeremény, nagyon szeret, nem csak mondja, bizonyítja is. Volt egy kis botlás, ami miatt nem vagyok hajlandó felrúgni egy 7 éves kapcsolatot, főleg úgy, hogy szerencsére nem is történt semmi. Igaz, nem esett jól, de mindenki hibázik. Ment már szórakozni nélkülem, most sem szólok érte, én is megyek holnap is a barátnőimmel, ő dolgozni ment nyíregyházára. HOgy 100%-osan visszatért-e a bizalmam? Nem. De előtte is inkább magamban nem bíztam, külsőmmel vannak gondjaim, de ha minden nap elmondanám neki, azzal vetnék véget a kapcsolatunknak és zavarnám másik nő karjaiba. Nálam sokat segített az is, hogy igaz, 3 év után, de magától mondta el. Őszintén megbánta.

Próbálj picit jobban nézni benne.

2014. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
És az utolsó mondatot rontom el :D jobban bízni benne! :)
2014. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

amelyik nőtől tart a férje, tiszteli a nőt, az nem merne félrelépni, ott a nő is könnyebben bízik


az olyan típusok, akik aztán tényleg kiverik a balhét, ha a férjük csak félrenéz.

de aki csendben sírdogálva megbocsát úgy bocsánatot se kérnek, az meg reszket és jogosan.


egy megházasodott, de korábban partnercserélgető férfitől kérdezték, hogy miért lett a felesége aki és a válasz az volt, mert tudom, ha megcsalnám, egy palacsintasütővel vágna fejbe :)

2014. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
jav: megbocsát úgy, hogy bocsánatot se kérnek
2014. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam megbocsátani (nem megcsalást), de nem ment. Illetve: tudjátok, csak magamat őrültem inkább, nem pedig megpróbáltam megbocsátani. Szeretem magam, és ezen nem tud semmi felülemelkedni. Ez egy ösztön, hogy magadnak akarsz jót, és véded magad olyanoktól, akik rosszat tesznek ellened.


Ez a dolog valakiben vagy megvan (és egy felnőtt, önbizalommal teli ember) vagy nincs, és akkor megbocsát ilyen dolgokat.


Én sokat tanultam magamról, amiért nem tudtam Neki megbocsátani, megtanultam, hogy ki is vagyok igazán. És, hogy milyen jó, hogy tisztelem magam, és nem érzem magam értéktelennek. Mint az, aki megbocsát:)

2014. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Engem megcsalt,és nem tért vissza a bizalmam,szerintem soha nem is fog.Mostanában gondolkodom rajta van-e értelme egyáltalán így ennek,holott gyerek is van,de akkorát csalódtam,hogy cinikus vagyok a hűséggel meg a boldog házasságokkal szemben és ez baj.Egy ideig azt mondtam minden férfi egy szemét,és ez is baj!Bár ezt már nem így gondolom,kezd visszatérni a bizalmam hogy vannak jó házasságok,és hűséges férjek,de az enyémben képtelen vagyok már meglátni ezt,
2014. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az én előző kapcsolatomba hűtlenség volt. Soha nem állt vissza a bizalom. Hiába bocsájtottam meg, soha többé nem volt olyan semmi, mint előtte. Közel egy évet húztunk le még együtt, de minek?


Másfél éve történt "csak" flört és azóta ezen agyalsz? Nem jó. Ülj le nyugodtan, gondold át, meg tudsz-e bocsájtani, el tudod-e felejteni. Ha igen, akkor engedd el ezt a dolgot, mert másfél év hűtlenség esetén is sok agyalásban. Érted? Ha akarod őt, ha szeretnél továbblépni akár még segítséget is kérhetsz, hogyan lehetne építeni a bizalmat, de így élni nem lehet. Másfél év után még felteszed ezt a kérdést? Nem dolgoztad fel, mert egyedül nem megy. Kérj segítséget szerintem.

2014. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező ! No de mi volt ? Mi történt konkrétan flört címszó alatt ,ami ilyen mély nyomot hagyott benned ?
2014. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!