Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kisgyerekes anyukát vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukát vagy terhes nőt megcsalni?

Figyelt kérdés
A pasikról jóformán bármit el tudok képzelni, ezért most a női oldala érdekel a dolognak. Van olyan nő, aki megtenné egy másik, terhes, vagy kisgyerekkel otthon levő nővel, hogy elcsábítja a férjét? Nem tudnám elképzelni azt, hogy akkor, amikor egy nő a "legsebezhetőbb" állapotban van, terhes, vagy kicsi gyerekkel van otthon, akkor a helyzetét (Ti: esetleg nincs a helyzet magaslatán) kihasználva megszerezzem a pasit, akkor se, ha történetesen mondjuk tetszik. De annyi ilyet olvasni, látni, hallani, hogy terhes, vagy picivel van otthon, és megcsalják, elhagyják... a felmerülő kérdések közül most azt érdekel, hogy volt e valaki olyan helyzetben, hogy kisgyerekes apukával volt kalandja, és ha igen, miért ment bele? Félreértés ne essék, volt már úgy, hogy az aktuális partneremnek volt hivatalos barátnője, nem vagyok erkölcsi angyal-szobor én sem, és ítélkezni se szeretnék. Csak érdekel, hogy nőként hogyan reagálnátok arra, ha ez történne veletek, illetve bevállalnátok e az affért. Miért?

2014. jún. 29. 23:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

1. Jól müködö kapcsolat esetén SENKI nem tudja elcsábítani a férjet.


2. Ha valaki megcsalja a feleségét, az minden esetben szemétség, akár terhes a nö, akár sem.


3. Ha valaki nös férfivel kezd, az eleve alacsony szinten áll, és neki végképp mindegy, hogy a feleségnek van-e vagy lesz-e gyereke


4. A szeretö garantáltan nem a feleség érzelmeire fog gondolni, ha már annyira önzö volt, hogy belement egy ilyen kapcsolatba.


5. Szerintem nös ember szeretöjének lenni, illetve ha nös ember szeretöt tart mindig elítélndö.

2014. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%

9: Ha Te nő vagy, akkor ez pont alátámasztja, amit mondtam. Nem jön létre kapcsolat, ha nem a férfi ad, mert a nőtől nem tud EREDNI ez az energia.

Tehát amit a Kérdező ír, hogy egy nő veszi rá a férjet, az kizárt. Férfi rá tud venni nőt kapcsolatra, fordítva ez nem lehetséges.

2014. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak nem kutyák, akiket néhány kolbászkarikával el lehet csábítani és rájuk csatolva a pórázt stikában elvezetni őket. Innen nem értem a kérdést.
2014. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Más ember párját elszeretni az én értékrendem szerint mindenhogy szemétség, akkor sem tennék ilyet, ha friss kapcsolat lenne (tehát se gyerek, se házasság), és mondjuk nem lenne köztük minden rendben. Nem teszek másokkal olyat, amit velem sem szeretnék, hogy megtegyenek, számomra ez alap.

Az meg a másik, hogy nem izgulok fel férgekre, márpedig aki így átvágja azt, aki elvileg szereti őt, az a szememben féreg, semmi több.

2014. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Minden választ! Örülök a sok építő jellegű véleménynek, és hogy nem lett szét trollkodva a kérdés. Mentek a zöldek.
2014. jún. 30. 10:35
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
12-es: erre tudnál valamit linkelni, mert nagyon nagy butaság.
2014. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

"erre tudnál valamit linkelni"


Inkább csak ne linkeljen semmit. Éppen elég ökörséget olvastunk mára.

2014. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megcsalás van, mindegy, hogy van-e gyerek, vagy nincs a szerető szempontjából, mert nem azt nézi. Belekerül egy tudatállapotban, tudniillik, hogy neki ez az ember kell. És itt a sztori vége. Ha a szerető a feleségre, meg a kisgyerekekre gondolna, nem valószínű, hogy megtörténne az aktus, az ilyet egyszerűen kizárja a tudatából.
2014. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16: 20-25 éves olvasmány- és előadásanyagból és sorskorrekciós, valamint energetikai tanulmányokból, nem tudom, hogy van-e a neten bármi, én több évtizeddel régebb óta olvasok és kísérletezek a témában, semhogy megjelent volna az internet, nem olvasok a netről.
2014. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hibás a pasi, mert el lehet tekerni a fejét. Az a nő, aki összejön egy foglalt pasival, az valóban szemét, mert "elvette, ami nem az övé", de elvenni csak azt lehet, amit hagynak elvenni.A megcsalt nő meg megérdemli, mert az a pasi, akit ellátnak otthon, az otthon is marad, nem keres másikat.
2014. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!