Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kisgyerekes anyuka, és...

Aki kisgyerekes anyuka, és terhes is hogy viseli ha a férje messze dolgozik és csak hétvége´n jár haza?

Figyelt kérdés

Külföldön lakunk,anyósom 50 kmre lakik.Itt van egy barátnöm,és egy ismerösöm.18 hónapos kislányom van és most jön a tesó.sAjnos a férjemnek Svájcba kellett menni dolgozni,íg csak hétvége´n jön haza.

Ez lehet már egész évben így marad.2 építkezés van,´s mind kettö Svájcban.

Ki hogy bírja??

A gyerek mennyire érzi meg??

Ti anyukák kismamák hogy bírjátok erövel??

Végül is a napunk ugyanúgy el megy,de este hiányzik,hogy nincsen apa itt.


2009. aug. 25. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 17 hónapos a kisfiam. A férjem heti 2 napot van távol, de megmondom őszintén, hogy azokon a napokon, amikor nincs itt, sokkal nyugodtabb, türelmesebb vagyok, mint amikor itthon van. Mert amúgy nem nagyon segít, csak púp a hátamon néha, csinálja nekem a plusz feladatokat.

Jelenleg 27 hetes kismama is vagyok, és jó lenne néha picit lepihenni, de sajnos nem tehetem meg:( Pedig veszélyeztetett is vagyok, mert már az első trimeszterben kinyílt a méhszájam:(

A kisfiamnak nem nagyon tűnik fel, hogy nincs apa, amikor dolgozni megy 2 napra. Ha hazajön, olyan, mintha el sem ment volna... Mondjuk eleve nem sokat foglalkozik vele, lehet hogy azért nem hiányolja.

Azon a 2 estén, amikor nincs itt, én jól elvagyok, legalább tudok picit tévézni, számítógépezni, vagy előbb elalszok. És enyém az egész franciaágy:)))


Hány hetes kismami vagy?

2009. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hapsiknak szültök gyereket? Ráadásul kettőt is?


Nekem is két fiam van, de pelepusztulok mikor apa fél évente kimegy külföldre 4-5 napra. Sajna a munkája miatt muszáj neki.

Én nagyon nem örülök. Most is ki fog menni.:(:(:(

2009. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Jelenleg 30 hetes állapotos kismama vagyok, első kisfiam 3 éves lesz dec.-ben. Apa 2 hetente van itthon 2-3 napot. Nemrég kellet visszamennie a fránya anyagiak miatt kamionozni. Első terhességemet, sőt a szülést is egyedül csináltam végig. A mostani terhesség teljesen más, mert már a nagyfiamról is gondoskodni kell. Segítség nincs, szóval találékonynak kell lennem rendesen. Apa hiányát leginkább a gyermek érzi meg, habár ő már ebbe született bele. Nekem nem sok időm van keseregni apa miatt :(
2009. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Èn most vagyok a 12.héten.Apa na´lunk sem sokat tevékenykedik,viszont egész nap reggel 6-este 6 ig dolgozik.

A lányom nagyon szereti,meg van halva érte.Csak úgy telefonálnak.

Hogy öszinte legyek nekem sem nagyon tünik fel,hogy nincsen itt,mert nincsen idöm a lányom mellett,de este hiányzik,mikor a lányom 1/2 10 kor elalszik,kimegyek,és nem ül ott a nappaliban az internet elött.

Mi megyünk ma a mamához,meg egy látogatóba egy ugyanennyi idös babához.Eggyütt születtek a gyerekek.Csak az a baj,hogy elköltöztünk,így ök is 50 kmre vannak mint anyósomék.

A szüleim otthon,mert mink Németországban lakunk.

2009. aug. 26. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyennek szülünk gyereket?ez milyen kérdés miért neki nem lehet csak azért mert sokat van távol?Sajnos mostanság szinte muszáj külföldre menni a könnyebb élet érdekében.Én 20 hetes terhes vagyok írországban élünk és van hogy párom egész héten nincs itthon csak hétvégére jár haza ilyenkor nem tudok elaludni 11 éjfél előtt és csak éjjeli lámpánál hozzáteszem nem félek semmitől egyszerűen hiányzik 6 éve alszunk együtt.én szeptember hetedikén költözöm haza Mo-ra ő pedig jön vissza október elején de azért mert távol van nem hiszem hogy nem kéne gyereket szülnöm neki.Persze decemberben jön haza és velem lesz a szülés idején és a babával is eltölt még egy hónapot mikor is visszajön
2009. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De most komolyan ezek milyen kapcsolatok?

A párom ki sem bírna 2 hetet sex nélkül, hozzáteszem hogy 2 napot sem! :)

2 gyerekünk van 11 éve vagyunk együtt, de még mindig ugyanúgy meghalunk egymásért mint régen!

Szóval szörnyű, hogy a férjeinknek messze kell menni dolgozni, hogy kicsit több pénz legyen ami rögtön elmegy valami hirtelen dologra. :(

2009. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 éve tart és boldog vagyok főleg hogy jön a baba.

Sajnos nélkülöznöm kell de kifogjuk bírni.

Voltak ettől nehezebb dolgok is amiken keresztül mentünk és inkább nélkülözzük egymást egy két hónapig tudván hogy a gyermekünknek mindene megvan minthogy ne tudjak megadni neki valamit

2009. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!