Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kisgyerekes anyukát vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukát vagy terhes nőt megcsalni?

Figyelt kérdés
A pasikról jóformán bármit el tudok képzelni, ezért most a női oldala érdekel a dolognak. Van olyan nő, aki megtenné egy másik, terhes, vagy kisgyerekkel otthon levő nővel, hogy elcsábítja a férjét? Nem tudnám elképzelni azt, hogy akkor, amikor egy nő a "legsebezhetőbb" állapotban van, terhes, vagy kicsi gyerekkel van otthon, akkor a helyzetét (Ti: esetleg nincs a helyzet magaslatán) kihasználva megszerezzem a pasit, akkor se, ha történetesen mondjuk tetszik. De annyi ilyet olvasni, látni, hallani, hogy terhes, vagy picivel van otthon, és megcsalják, elhagyják... a felmerülő kérdések közül most azt érdekel, hogy volt e valaki olyan helyzetben, hogy kisgyerekes apukával volt kalandja, és ha igen, miért ment bele? Félreértés ne essék, volt már úgy, hogy az aktuális partneremnek volt hivatalos barátnője, nem vagyok erkölcsi angyal-szobor én sem, és ítélkezni se szeretnék. Csak érdekel, hogy nőként hogyan reagálnátok arra, ha ez történne veletek, illetve bevállalnátok e az affért. Miért?

2014. jún. 29. 23:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Liptai Klaudiát ismered..? Úgy dugott a főnökével, hogy annak a terhes felesége otthon volt a kétévessel. Egyébként ha te magad is segítettél átverni egy nőt, mert neked pont az a farok kellett, akkor nem holtmindegy, hogy az illető terhes-e, vagy gyerekei vannak, vagy bármi? Ugyanúgy megtetted volna, megideologizáltad volna azt is, hogy te nem szajha vagy, hanem szerelmes... ne add itt az erkölcsös úrikisasszonyt, ugyanaz a fajta nő vagy te is.
2014. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Mert irtóra bejön a pasi.

Alap esetben nem csak kis, hanem nagy gyerekessel se kezdenék, de van olyan, aki izgatja a fantáziámat. Nagyon tiltott gyümölcs, mert tanárom is volt egyetemen, de minden vágyam, hogy legalább egyszer szexeljek vele az életben.

2014. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

A megcsalás az megcsalás. Nem súlyosbító körülmény, ha a megcsalt fél terhes/kisgyerekes anyuka.

Miért érnének ők többet, mint a nem terhesek / nagygyerekes anyukák?

2014. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem akkor nem érdekli őket a nője a pasinak, hanem csak a pasi. Ha pl. rosszul adnak vissza a pénztárnál, akkor nem adom vissza, pedig lehet, kirúgják a pénztárost, és nem talál újra munkát.


Ezek a szeretők szerintem nem akarnak feleségek/barátnők lenni, ezért egyáltalán nem érdekli a saját boldogságukkal szemben (szex) egy teljesen idegen ember nyomora.


27N

2014. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Fish1 ***** válasza:
85%

Elvonatkoztatnék attól, hogy valaki terhes vagy nem terhes. A megcsalás így is úgy is nagy súlyú dolog.

Ezt több oldalról körbe lehet járni:

1. A megcsalás mindig abból indul ki, hogy a kapcsolat már nem a régi, nem az igazi, valami nem működik. Ebben része van mindkét félnek, mert egy normális kapcsolatban a felek megbeszélik a problémáikat és alkalmazkodnak egymáshoz, ezáltal megelőzik a dolgok elmérgesedését.

2. Ha egy férj félremegy, az még nem jelenti azt, hogy a szeretője tisztában van a férj családi állapotával. Akár hazudhat is neki és hitegetheti is a szeretőt.

3. Ha a szerető tisztában van a férj családi állapotával és ennek ellenére belemegy a kapcsolatba, akkor számoljon annak következményeivel. Pl. azzal, hogy a szeretőket akkor veszi elő a férj, amikor épp kedve vagy lehetősége van rá, ezáltal a szerető csak egy eszköz lesz, amit néha napján használ. Számoljon azzal, hogy mi van, ha kiderül és balhé lesz belőle, stb. Én mondjuk alapból nem kezdek olyan pasassal sem, akinek "csak" barátnője van.

4. A férj ez esetben vagy gerinctelen és gyáva, mert nem meri elmondani a feleségének, hogy problémákat érzékel a kapcsolatukban, vagy a nő ugyanilyen és nem lehet vele megbeszélni a gondokat. Ilyen esetben viszont szerintem érdemes továbblépni, mert így csak egymást gyilkolják lelkileg.


Nálam teljesen mindegy, hogy a megcsalás milyen állapotban történik, semmiképpen sem nézném el. Ha pedig részemről nem működik a kapcsolat, akkor elmondom ezt a pasinak és továbblépek. Az is lényeges momentum, hogy a továbblépés nem egyből egy másik pasi karjait jelenti. Minden kapcsolatnak van egy "gyászideje", az az idő, ami alatt rendbe rakom magamban a dolgokat, hogy pl. miben hibáztam, és mi az, amit jól csináltam. Ameddig nem zárom le magamban az egészet, addig nem keresek új pasit. Aki egyből egy másik pasival lesz együtt, az cseberből vederbe fog esni.

2014. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Először: A férfi energia a kezdeményező, a női a befogadó. NINCS olyan, hogy egy nő vonzódik egy olyan férfihoz, akitől soha nem kapott szerelmi érdeklődést, figyelmet, szeretetet, udvarlást, ígéreteket.

Másodszor: Az, hogy tud-e a házasságról, gyermekekről, illetve MIT tud róla, az a döntési alapja.

Ha publikus viszonynak tudja, akkor minden oka megvan rá, hogy belemenjen, ha kölcsönös a vonzalom. Ha titkos viszonyra gyúr, akkor meg nem tervezi többnek ő maga sem.


Ha tudatos rá, hogy a saját vágya micsoda, és az ellent mond a férfi által kinyilvánítottaknak, akkor NEM megy bele a kapcsoltba.

Minden más esetben igen, és akkor nem észleli, hogy bárkinek bármit ártana.

Az emberek legtöbbször jó szándékúak.

2014. jún. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

68%-os: Ami az "először" után jön, az akkora f@$zság, hogy nem is tudom, hol kezdjem.


Az a legdurvább, hogy nem is azt írtad, "szerintem" vagy "a jósnőm azt mondta", hanem tényként kezeled.

2014. jún. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

7: Jó, akkor magamról mondom, hogy én SOHA nem vonzódtam még olyan férfihoz, akitől nem kaptam szeretetet és szexuális érdeklődést. A vonzalmam mindig VÁLASZ az ő közeledésére.

És amiért ezt általános tényként mondom, az pedig a hozzá végzett tanulmányaim alapján van.

Ahogy a nő nem fogan meg, ha nem kap hímivarsejtet. Energia szintjén ugyanúgy zajlik.

Érzelmileg nem tudsz MITŐL megfoganni, ha nem kaptál érdeklődést a férfitól.

2014. jún. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

02:38

Ez még mindig baromság. Akárhányszor voltam szerelmes, a másik mindig pont letojt. Simán bele lehet esni valakibe úgy, hogy a másik rád sem néz.

2014. jún. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Miért a női oldalát vizsgáljuk a megcsalásnak?

Miért a szeretőnek kell visszafognia magát? Könyörgöm, nem a szerető és a feleség kapcsolata a szar, hanem a férj és feleségé. Hol érdekel engem, hogy otthon terhes-e a felesége, vagy van-e egyáltalán, ha kezdeményez a férfi. Azért kezdeményez, mert otthon (az épp aktuális kapcsolatában: házasság,bnő,akármi) valami nem működik. Voltam már megcsalt és megcsaló is. Mind a kettő a rossz kommunikáció következménye volt. Miért a nőnek kellene megálljt parancsolnia? Ha nem velem kezd ki, akkor megy tovább a többire... A férfin és a feleségen múlik, nem a harmadik személyen, mert ahol nincs rés, ott fel sem merüla szerető gondolata egyik oldalról sem.

2014. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!