Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nktek miben tetszik a legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nktek miben tetszik a legjobban a feleségetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 21:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%
18-as vagyok. Mi lenne a garancia, hogy neked is az állna jól vagy a párodnak is azt tetszene? Az én kedvesemnek jól áll a tűsarok, a csőtop és van egy vászonnadrágja amiben megőrjít, de máson lehet, hogy vizuális környezetszennyezés lenne. Sztem olvasd a jeleket, ha beszéni nem akar róla.
2014. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
37%

17 vagyok..


egyébként az én férjenek is a combfix a gyengéje

lehet fehér fekete, akármi.. le sem veszi rólm

szereti a magassarkút is...

bármi jöhet, de ha combfixet kiszúrja, akkor el nem indulunk akkor amikor gondoltam...

2014. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
És milyen magassarkut szeret a parotok? Mert enyem a platformot pl nem linkelnetek szepet sexyt ami nem platform?.
2014. jún. 30. 20:49
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon szép nem platformos kerek orrú, tűsarkú magassarkúm, azt nagyon szereti, de ő alapvetően nagyon szereti a magassarkúakat.
2014. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Combfix, szívecskés top, gumicsizma! Neked való összeállítás.

Most már lepontozhatsz

2014. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Bármilyet...

Platformot is, pedig épp sak magasabb nálam..

Utcára nem veszem fel, de eki igen...

Miért lett csak 41% a válaszom?

Mert tudom, hogy a férjemnek miben tetszem?

/ egyébként van, hogy ő vezsi meg nekem ajándékba/

2014. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Próbálkozz egyszerű, klasszikus darabokkal. Ha csak a hálószobában, akkor első körön mondjuk egy fekete csipkés melltartó+bugyival biztos nem lősz mellé.

A párom egyébként azokat a ruhákat szereti, amik sokat láttatnak, de nem feltétlenül csak cici-popsi, hanem például az egyik kedvence egy olyan top, ami elöl garbónyakú, a háta viszont teljesen nyitott. Persze melltartó nélkül :) A másik kedvence a lapnadrágom, amiben ha leülök, oldalt teljesen kint van a lábam. Azt utcán is szereti, ha feltámad a szél, nagyon nyitott, pedig amúgy teljesen szolid ruhadarab lenne. Itthon nagyon rövid miniruhákban is szoktam lenni ilyenkor, ami utcára tunikának megy csak el, mert alig takarja a fenekem. Na ezt már szigorúan bugyi nélkül hordom, imádja :D

2014. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!