Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nktek miben tetszik a legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nktek miben tetszik a legjobban a feleségetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 21:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Ha tudod a férjedről, hogy mire gerjed, akkor egyszerű a válasz. Pl. ha mellpárti, akkor szépen dekoltált felsőt válassz. ha popsicentrikus, akkor pl. feszülős cicanadrágot.

Mert az nem segít, h itt kapsz válaszokat, mert a férfiak ízlése is eltérő. Ismerek olyat, aki gerjed az állatmintákra, az én férjem meg utálja az ilyen darabokat. SZóval azt kell kipuhatolnod, h a te férjesnek mi az ízlése ilyen téren, ebben az itteni válaszlók nem segíthetnek.

2014. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De most. Ilxen sexy dolgokra gondolok.nem nagyon erdekli az öltózkódés amúy
2014. jún. 29. 22:46
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Egy szép fehérneműszettre gondoltál? De ennél is tudnod kéne, h mi pl. a kedvenc színe, szereti-e a csipkét vagy az állatmintát inkább. a sejtetőt vagy a kipakolóst inkább. Szóval megint csak oda jutunk, hogy neked kéne tudni, hogy a férjed mit tart szexinek
2014. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Az a baj kerdezem mondja neki mindegy a nagy platformot azt nem szereti ennyit tudtam kihuzni belole
2014. jún. 29. 23:10
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha neki ennyire mindegy meg nem érdekli az öltözködés, akkor miért éppen öltözködéssel akarsz kedveskedni neki?
2014. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem csak azzal dectetszeni akarok neki kulonoskeppen es gondoltam ha megirjatok nektek mibe tetszik a nejetek az egy tampont
2014. jún. 30. 00:04
 17/27 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, ha kiöltöznék neki akármibe is, mészre sem venné.. Ha ennyire nem érdekli az öltözködés

Ettől még tetszel neki!

2014. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Az én feleségemnek (évek óta külön élünk) leginkább a távolság áll jól.

A kedvesem felvehet bármit, úgyis kihámozom belőle egy-kettőre, de tudja, hogy melyik cipő-nadrág-top-bugyi kombó az amelyik garantálja, hogy mire hazaér én is ott legyek.

2014. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18 na és melyik? Ird meg ez volt a kérdés.milyen cipő stb?
2014. jún. 30. 11:12
 20/27 anonim ***** válasza:

Az én férjem, már ha különleges alkalomról beszélünk, vagy meg akarom lepni, imádja ha fűzőt veszek fel, hozzá combfix, magassarkú, szépen kifestett köröm.

Remélem ezzel segítettem egy kicsit :)

2014. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!