Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy bunkóság volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság volt?

Figyelt kérdés

Reggel nagyon összevesztünk a párommal azon, hogy túl sokat költök, és minden apróságon hisztizek.

Megegyeztünk, hogy ezentúl csak heti kétszer megyek üzletbe maximum, és csak olyat veszek, amire tényleg szükségem van.

Tegnap voltam egyszer, holnap még mennék egyszer.

Van saját pénzem, nem az övét költöm, csak mostanában sokat vacakol a bankkártyám, ezért megkértem, kölcsön tudna e adni 1500Ft-t (amit venni szeretnék az 1200Ft), arra az esetre, hogy ha nem ismeri fel a kártyaleolvasó a kártyámat.


Nagyon nagy bunkóság volt pénzt kérni ezek után?


2014. jún. 25. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
96%
Fehérnemű egy év alatt simán elhasználódik, melltartó is kinyúlik, nejlonharisnyát aki hord, annak kell vagy egy tucat. 10 000 simán elmegy fehérneműre évente.
2014. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

havi 6ezer az tényleg nem sok. Ráadásul ruhával. Én pl havonta járok műkörmöshöz (ami a párom szerint pazarlás de azért elvisz) és nem azért,hogy flancoljak hanem egyszerűen olyan gyenge a körmöm,hogy letörik bármit kenek rá vagy hiába szedtem a vitaminokat vagy a vasat ez genetika. A hajam szintén hullik (avval van teli a kád és az egész lakás ezért naponta kell porszívózni, de már egy fésülködésnél is teli van vele a fürdőszoba szőnyeg)ezért nem mindegy,hogy milyen sampont használok. nyilván nem 15 ezrest de a shauma balzsammal együtt 1200 ft. Ez így már kiteszi a 6 ezret és a körmös havi. Szóval most én is pazarlok?!

Szóval 6 ezer nem sok egyáltalán.

2014. jún. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Off: Azért én nem vágnék fel azzal, hogy hónapok alatt fogy el egy tubus fogkrém :D :D


Kérdező, a te megfogalmazásod meg enyhén szólva is furcsa...Hogy lenne már BUNKÓSÁG pénzt kérni a párodtól?! Te jó ég. Komolyan, miért is vagytok ti együtt??

2014. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!