Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy bunkóság volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság volt?

Figyelt kérdés

Reggel nagyon összevesztünk a párommal azon, hogy túl sokat költök, és minden apróságon hisztizek.

Megegyeztünk, hogy ezentúl csak heti kétszer megyek üzletbe maximum, és csak olyat veszek, amire tényleg szükségem van.

Tegnap voltam egyszer, holnap még mennék egyszer.

Van saját pénzem, nem az övét költöm, csak mostanában sokat vacakol a bankkártyám, ezért megkértem, kölcsön tudna e adni 1500Ft-t (amit venni szeretnék az 1200Ft), arra az esetre, hogy ha nem ismeri fel a kártyaleolvasó a kártyámat.


Nagyon nagy bunkóság volt pénzt kérni ezek után?


2014. jún. 25. 20:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Mit veszel, tényleg olyan holmikat, amire nincs is szükséged? Vagyis szórod a pénzt.


Nem hiszem, hogy bunkóság egy kapcsolatban kölcsönkérni pénzt, de én biztosan nem adtam volna neked, ha úgyis elszórod hülyeségekre.

2014. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Inkább az a nem normális, ha egy 1200 Ft-s valamin így összekaptok. Szerintem a legtöbb ISMERŐSÖMnek kölcsönadnék ennyit, minden további nélkül, nemhogy a páromnak.

Én megfontolnám,hogy ő e az akivel hosszútávra tervezhetek.

2014. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
93%

Gondolom ez emberfüggő.


Én is kölcsönadtam volna, sőt odaadtam volna, nem is kölcsön, ha tudom hogy téged boldoggá tesz, ha megveszed azt az 1200 Ft-os valamit, mégha a szememben egy vacak is, meg pénzszórás. Nem én veszem, számomra pénzszórás, de őt ez teszi boldoggá. Persze ez csak 1200 Ft. Ha havonta költenél több 10 ezret tényleg feleslegesen, az már más tészta.

2014. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Havonta úgy 3000-6000Ft-t szoktam költeni, kozmetikai szerekre, ritkábban ruhákra.

Most is a hajamra akartam balzsamot venni abból az 1200ból.

2014. jún. 25. 20:37
 5/23 anonim válasza:
88%
Szerintem az egyáltalán nem sok. Sőt, szerintem az kevés. Keresettől függetlenül. Persze ha nagyon szegények vagytok, akkor sajnos ezeket a kiadásokat is meg kell gondolni, de ez a 10 ezer forint JÁR.
2014. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%

Havi 3-6 ezret kozmetikai szerekre, néha ruhára? Ruhát sem kell havonta venni, kozmetikai szereket sem.

Balzsamból vegyél olcsóbbat.


Tényleg szórod a pénzt.

2014. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
88%

Szerintem nem volt bunkóság.


És amúgy havi 3-6 ezer ruhákra, kozmetikai szerekre egyáltalán nem sok.

2014. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
3-6000 forint a SAJÁT pénzéből pazarlás??? Menjetek át olvasgatni a Szépség és divat rovatot, ott az átlag nő 15 000-et költ, de van aki a sokszorosát.
2014. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Hogy lenne sok havi 6 ezer ezekre??? Aki azt írja, az hol vásárol? Mert én szeretnék ott, ahol ő:))


Én nem vagyok piperkőc, de havonta:

sampon 1400

balzsam: 1400

Listerine: 1600

Fogkrém: 1200

Tusfürdő: 500


Pár havonta: fésüléskönnyítő spray, deo, parfüm, sminkcuccok, fogkefe


Ruhákat még nem is számoltam, de 6 ezer nagyonis kevés, ha a tízszeresét költenéd el, arra mondanám, hogy sok...


27N

2014. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Havi 3-6000 ft-on megy a vita?! Bocs, értem én, hogy mindenki más összegből gazdálkodik, de ez tényleg nem eget rengető összeg! Ha napi hatezer menne el, akkor el lehetne gondolkozni, hogy sok egy kicsit, de havi szinten ez semmi!
2014. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!