Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy bunkóság volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság volt?

Figyelt kérdés

Reggel nagyon összevesztünk a párommal azon, hogy túl sokat költök, és minden apróságon hisztizek.

Megegyeztünk, hogy ezentúl csak heti kétszer megyek üzletbe maximum, és csak olyat veszek, amire tényleg szükségem van.

Tegnap voltam egyszer, holnap még mennék egyszer.

Van saját pénzem, nem az övét költöm, csak mostanában sokat vacakol a bankkártyám, ezért megkértem, kölcsön tudna e adni 1500Ft-t (amit venni szeretnék az 1200Ft), arra az esetre, hogy ha nem ismeri fel a kártyaleolvasó a kártyámat.


Nagyon nagy bunkóság volt pénzt kérni ezek után?


2014. jún. 25. 20:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

Naponta 1 zuhanyzással sem fogy el egy egész tubus tusfürdő, a literes samponom 2e Ft volt, és nagyjából fél évig kitart. Hány decit öntötök a hajatokra, hogy havonta újat kell venni?

Pazaroltok.

2014. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
Egy tubus fogrém hosszú hónapokig elég úgy is, hogy ketten használjuk, de legalább 3 hónapra.
2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Összeírom, mikre költök, ha valakit érdekel:

Tusfürdő: 300-400Ft (2 hónap)

Sampon: 3 darab mindig van otthon, hogy ne szokja meg a hajam, darabja 500Ft (1500Ft-nyi sampon 3-4 hónapra)

Testápoló: 1000Ft (2-3 hónap)

Fogkrém: 300Ft (2-3 hónap)

Hajápolók (olaj, balzsam, spray, pakolás): kb 6000Ft 6-7hónap)

Dezodor: 7-800 Ft (2 hónap)

Arcápolók (arclemosó, krém, sminklemosó): kb 4000Ft (4-5 hónap)

Szempillaspirál: 3000Ft (2 hónap)

Leosztva sajnos kijön annyira, amennyit írtam, attól függően, mi mikor fogy el, mit kell venni.

A tusfürdő (és néha a sampon is) közös használatban van.

Rossmann-ban, Dm-ben vásárolok.


Néha veszek ruhát. Az utolsó, amit vettem egy melltartó volt ebben a hónapban, az azelőtti egy pár cipő (2000Ft-s kínais) április elején, előtte meg két póló február közepén valamikor.



Így is sok?

2014. jún. 25. 21:09
 14/23 anonim ***** válasza:
12%
Hogy lehet havonta nem egy, de több flakon sampont, balzsamot elhasználni? :D Literes 500 ft-os fodrászsamponom majdnem egy évig használtam, pedig nem rövid a hajam, és nem is ritkán mosom. Talán nem két decit kéne használni minden fürdéskor minden piperéből, és akkor nem kéne havonta újat venni. Ruhából sem a trendit minden hónapban, hanem egy-néhányat minden évszakban, és nem a gagyi műszálas plázás darabot, hanem olyat, amit évekig tudsz viselni anélkül, hogy szétmenne.
2014. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Basszus, csak tisztálkodási szerekre / sminkcuccokra se lenne sok ennyi, de azt írta hogy ebben a ruha is benne van. 50000/év, abból legalább 10000 csak a fehérnemű... de évente legalább egyszer van szükség új cipőt venni máris elment mégegyszer annyi, nem folytatom. Ha csak női dolgok lennének, akkor is fogkefe, fogkrém, sminkcuccok, tampon, testápoló. Ha nem is ken magára egy decit, sok kicsi sokra megy.
2014. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

Honnan tudjuk, hogy nektek mi a sok? Nyilván a lehetőségektől függ. Valaki elkölt havonta százezreket ruhákra és az sem sok neki, mert megengedheti magának. Van, aki meg a legszükségesebbeket sem tudja megvenni, mert nincs miből.

Neked kell eldönteni, hogy ez belefér-e vagy gondot okoz-e.

2014. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem költök évente 10.000.-et fehérneműre? Csak akkor veszek, ha szükséges. Ruhákat pedig jó minőségűt veszek, de azt is hordom évekig. Cipőim is több évesek.

Igaz, hogy nem követem az aktuális divatot.

Nekem inkább az a gáz,hogy külön kasszán vagytok? Ez csak együttlakás, de nem párkapcsolat.

2014. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

Kettes vagyok. Köszönöm szépen az osztást.


Na tehát, szerintem az az ember aki a párjától sajnál havonta 6000 ft-t!!!! (ami ha jól értettem a kérdező pénze), az elég szánalmas szerintem. Az 200 Ft naponta. 200 ft-t sajnál a párja arra,hogy a kérdező tiszta legyen meg esetleg ápolt? Szerintem fel kéne nőni.

2014. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%

Úgy írtad ki ezt a kérdést, mintha egy kényes hercegnő lennél, aki a párja pénzét költi és azon nyavalyog, hogy nem veheti meg a 15 ezer forintos ruháját. Ehhez képest alig költesz valamit és akkor is a legszükségesebbet veszed, ami szerintem alap. Szerintem itt a párod készülékében van a hiba. Ez egyáltalán nem sok. Főleg úgy, hogy ez a te pénzed.


Amúgy mire mondja azt, hogy hisztizel?

2014. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem havi átlag 6ezer egyáltalán nem vészes kozmetikumokra, főleg nem saját pénzből. Most nézzük, egy szolidan sminkelő, ápolt nő simán elkölt ennyit. Persze most jön az összes természet leánya, hogy ő az ász, mert összesen vmi gagyi literes sparos samponra meg a leggagyibb szappanra költ, pedig az esetek többségében nem ők néznek ki igényesebben...


egy középkategóriás sampon 5-600 Ft-nál kezdődik, olcsóbban max. eurós boltban lehet hozzájutni, de nincs mindenkinek hozzáférése. Aki tényleg törődik a hajával, az vesz hozzá szérumot is. Ha külön probléma van a hajjal, akkor erre még jöhet - pl. érzékeny fejbőr, intenzív korpásodás, festett haj színének őrzése. Ha festi a haját, arra jön a festék.


Testápolás: egy jobb dezodor szintén 5-600-nál kezdődik, és még rápakolódik párszáz, ha az illetőnek nagyobb mértékű izzadásgátlás kell. Szőrtelenítéshez is rendszeresen be kell szerezni a kellékeket. Akkor még pótolni kell a tusfürdőt / szappant, hidratálót, ha olyan a bőre, pattanástalanítót, bőrradírt, testápolót, kézkrémet, ajakápolót, nappali és éjszakai arckrémet. És azért nem árt, ha egy parfümje van minimum, és nem a 700 Ft-os kínai fajtából.


Ha rendszeresen sminkel, alapozót, korrektort, púdert, sminklemosót mindenképpen pótolnia kell, plusz ha lakkozza a körmét, akkor lemosót.


Még ha a tűrhető minőségű holmikból vásárol be, egy-két cucc pótlásából simán kijön a 6ezer, még akkor is, ha dekorkozmetikumot nem is vesz (nem mintha nem érdemelné meg, ha megtetszik neki egy rúzs éppen), és akkor nem is beszéltünk arról, hogy érzékeny bőrre stb. erre még rá is jön pluszban pénz.


Amúgy meg ha saját pénzből költ vki, és az a közös jövőt, együtt élést nem veszélyezteti, nem értem, miért kell hisztériázni. Sztem nem volt bunkóság, mert kölcsönkérted, szándékodban állt visszaadni, nem szegted még meg a szavadat...

2014. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!