Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is ilyen "szeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is ilyen "szerencsétlen" a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Néha az jut eszembe, hogy csak azért csinálja így, hogy máskor inkább meg se kérjem. Mostanában nagyon sokat nincs itthon a munkája miatt. Nem szakad bele, de van, hogy messzire kell mennie, és bár napokig csak pár órát dolgozik, nem tud hazajönni közben. Én meg lassan belerokkanok a minden más dologba. Hétvégente sincs itthon. Mindegy.


Ma kivételesen itthon volt délelőtt, és megkértem, hogy nem intézné-e a gyereket reggel, hogy kicsit még tudjak pihenni, mert holnap megint eltűnik 2 hétre. Erre közölte, hogy fél 8-kor azért fel lehet kelni, de aztán ment a gyerekhez. 5 perc múlva a kicsi rajtam ugrál, ő meg áll a szoba végében, és szólongatja, hogy gyere, gyere már, gyere... de nem jött volna oda, hogy elvigye. Megkértem, kivitte. Pár perc múlva megint ott vannak, mondja, elfogyott a teája, most akkor mit adjon neki? Mondom főzz egyet gyorsan. A vízforraló helyett a villanytűzhelyen melegített meg 2 liter vizet, persze negyed óra múlva még sehol a tea. Gyerek még mindig rajtam ugrál. Aztán "átöltöztette": miután a kicsi megint hozzám jött nyúzni, érzem, hogy jég hideg a keze: férjem csak egy pólót adott rá, mezítláb, csupasz lábakkal. Akkor már felkeltem, mentem felöltöztetni. Megkérdeztem, hogy miért nem adott rá gatyát, erre kiakadt, hogy hagyjam már békén. Utána szépen kávézgatott, kiment cigizni...mondom reggelit adtál már neki? Erre ő, nem, nincs itthon semmi. Persze volt. Úgyhogy én reggeliztettem meg, amíg ő internetezett.


Most ennyire nemtörődöm lett, vagy minden férfi ilyen szerencsétlen a gyerekekkel? Nem tudom eldönteni.



2014. jún. 17. 09:44
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig what's your point? Nem tetszik, hogy teljesen feleslegesen szóltatok hozzá, én pedig leírtam, hogy legalább már a kérdező kommentjeit olvassuk el? Bazz...
2014. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
20%

Nem olvastam a kommentjeit csak a kérdést arra válaszoltam.


ha eddig segített most meg nem,akkor sem szerencsétlen csak fáradt. te otthon vagy nem? ha igen akkor bocsi de valahol igaza van...

2014. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

Egy hülye barom.


Főleg a 6-os válaszoló.


"Megmutattad neki mit hogy kell? Vagy csak a kezébe adtad??"


A nőcinek ki mutatta meg? Gondolom senki, mégis tudja. Miért kell úgy beállítani, mintha valami értelmi fogyatékos lenne a krapek, hogy ilyen alap dolgokat meg kell mutatni neki? Mi ő? Retardált? Egyébként meg egy életképtelen senki a férjed, bagózni meg magával foglalkozni van esze/ideje, de a saját gyerekére nem gondol, hogy mi a jó neki. Csak megcsinálni volt esze, nevelni már nincs. Mondom ezt pasi létemre. Utálom az ilyen barmokat.

2014. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
14%

utolsó bunkókámnak: a nőcinek megmutatja a védőnő a terhestanácsadáson egy babán,plusz elmond neki mindent és kap egy rakat könyvecskét is. a szülés után a kórházban a szülésznők,csecsemősök szintén mindent megmutatnak.

aztán: anyuka van otthon a nap 24 órájában vagyis ő tudja legjobban h a gyereke mikor mit eszik ill. iszik,hol a ruhája stb. nyilván meg kell mutatnia a férjének!!!

2014. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
Védjed még ezt a barmot. Bakker, azon mit kell megmutatni, hogy adjon rá szegény gyerekre egy zokni, és ne mezítláb mászkáljon? Ezt meg kell mutatni neki? Minden férfitársam ilyen értelmi fogyatékos? Kakilni nem kell elvinni a férjet esetleg?
2014. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
42-es,te voltál valaha gyerekkel? Anyuka leirta, hogy apuka napi 2-3 órás tárgyalásokra jár. Anyuka viszont napi 24 órás szolgálatban, főz, mos, takarít, pelenkáz... stb. Apukanak ha otthon van, kötelessége lenne segíteni! A gyerek az övé is. Szerinted az az egészséges ha apa úgy él otthon, mint egy kellemetlen idegen? Nem mondom, hogy be kell állítani apát takarítani, de ha két hét külföld után hazájának, kérni se kelljen már hogy foglalkozzon a gyerekkel, legyen már rá igénye! A teáról meg annyit hogyha egy vadidegen lakásban kitennenek akkor is képes lennék teát főzni.
2014. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Jó sok válasz született, amióta nem jártam itt.


Azokra a kommentekre reagálva, akik azt írták, hogy a férjem a családért dolgozik, és fáradt, én meg itthon vagyok, tehát tök természetes, hogy minden az ég világon rám szakad, azoknak: sajnos a férjem távolléte legtöbbször nincs arányban a tényleges munkavégzésével. Múltkor pl. Németországba kellett kimennie egy tárgyalásra. Előző nap reggel elindult, mert valamikor 4 körül ment a gép, és előtte be kellett ugrania az irodába, aztán egész este szabad volt, láttam facebook-on a képeket, ahogy a kollégáival éttermeznek, meg söröznek meg várost néznek, másnap délután volt a munka, olyan 4-5 órás elfoglaltág. Reggel persze svédasztalos reggeli a szállodában. Ugye a munka után fogadás volt este, megintcsak semmi dolog, csak pofavizit, meg iszogatás, vacsora, és harmadik nap késő délután ért haza. Szóval amíg ó max. 5 órát dolgozott, én 3 napot végiggüriztem egyedül. Tényleg igazságos.


Másik...hát nekem nem mutatott meg semmit védőnő vagy másvalaki, de egy másfél éves gyerek gondozása és a vele való foglalkozás nem is hasonlítható össze egy újszülöttével. De mint írtam, az elején (gondolom még lelkes volt), nagyon sokat besegített, éjjel is fölkelt hozzá, ha arról volt szó, minden este ő fürdette, járt vele sétálni stb. Mindemellett meg hobbija a főzés, így sokszor főzött itthon, vagy bevásárolt hazafelé a munkából. Mind mind hatalmas segítség volt. Amióta elköltöztünk és új munka, azóta semmi. De olyan szinten, hogy még az ő hivatalos ügyeit is csak én intézem. És úgy látom, hogy valahogy belekényelmesedett ebben. Teljesen természetes, hogy itthon mindig van kaja, mindig szép tiszta a lakás, a gyerek el van látva, minden ügy el van intézve (persze, ha valami ki megy a fejemből, már szekál, hogy milyen szétszórt vagyok)...és amikor megkérek tőle ennyit, akkor ez van.


Az elmúlt napokban, amúgy többször sokalltam be a nemtörődömsége miatt, és ez volt a teteje. Pl. hogy milliószor kértem már meg, hogy az erkélyen tekerje a cigijét, amit úgyis ott szív el, és hetek óta képtelen rá, mindenhol szétszóródva a dohánydarabok. Múltkor a gyerek cumisüvegéből szedegettem ki. Vagy hogy legalább a szennyesét ne hányja szét.


Na mindegy. Nem panaszkodok tovább, csak nem értem, hogy hogy jutottunk ide, és már előre félek az ősztől, amikor én is elkezdek dolgozni.

2014. jún. 18. 15:23
 48/54 A kérdező kommentje:
Ja és az, hogy a férfiak genetikusan (????) képtelenek ezeket megcsinálni, az a létező legkönnyebb és legostobább kibújás a mindenkori felelősség alól. Nem tudom, hogy hol van az genetikailag kódolva, hogy az ember teát főz, vagy ha érzi, hogy hűvös van, akkor a gyerekre is ráad egy zoknit és egy nadrágot, ahogy ő maga is felveszi.
2014. jún. 18. 15:27
 49/54 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam ezen. Nagyon furcsa. Inkább az szokott történni, hogy eleinte nem segít a férj, mert pici a baba, alig mer hozzá nyúlni, undorodik a pelustol aztán később belejon. Hogy menet közben veszitse el a segítőkészséget olyanról még nem hallottam, az nincs rendben. Mindenképp beszélj vele. Mondd el, hogy túlterhelt vagy, rosszul esik, hogy régen törődött a gyerekkel, most meg már nem. Kérdezd meg hogy egyáltalán belatja-e hogy így van, és ha igen, ne kerteljen, mondja meg az okát. De!!! Őszintén!! Tuzoltaskent hogy még legyen mentve a kapcsolatotok, nem tudnátok kettesben elutazni? Nincs nagyi, aki pár napig vigyazna a kicsire? Még az lehet megoldás, hogy engedje, fogadj takarítónőt , ha már ő nem segít neked. Gondolom, jól keres, ha ennyit utazik. De még ez sem mentesíti az alól hogy foglalkozzon a saját gyerekével erről beszélni kell. Te gyakorlatilag egyedül neveled a gyermeked. Vagy takarítónő vagy valami kell, mert ebbe bele lehet roppanni.
2014. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

Egyszer már felhoztam neki ezt higgadtan, de teljesen kiakadt, hogy miért mondom ezt, mert annyit segít, és igenis részt vesz a gyerek életében. És csak olyan példákat mondott, amiket régen tényleg csinált, de nem veszi észre, hogy már jó ideje nincs így!!! És ez a gyerek viszonyulásán is látszik. Nincs el olyan szívesen az apjával, amire meg az a reakció, hogy elkényeztetem, és teljesen anyás a gyerek. Szóval ő teljesen úgy látja, hogy ez így rendben van...nem lehet vele beszélni.


Sajnos én is úgy érzem most már nőként és családanyaként is, hogy az anyagiakat leszámítva egyedülálló anya vagyok :( És igen, jelenleg viszonylag jól keres, de bőszen rakjuk is félre, mert egyik oldalról sem kaptunk soha semmilyen segítséget, és nem szeretnénk albérletben megöregedni, nagyon spórolunk egy lakásra. Elutazás jó lenne. Max. augusztusban, mert akkor van 3 hét szabadja (és utána elmegy egy hónapra...). Remélem anyumék bevállalják a gyereket, mert eddig csak 1-1 estére vigyáztak rá.

2014. jún. 18. 23:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!