Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is ilyen "szeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is ilyen "szerencsétlen" a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Néha az jut eszembe, hogy csak azért csinálja így, hogy máskor inkább meg se kérjem. Mostanában nagyon sokat nincs itthon a munkája miatt. Nem szakad bele, de van, hogy messzire kell mennie, és bár napokig csak pár órát dolgozik, nem tud hazajönni közben. Én meg lassan belerokkanok a minden más dologba. Hétvégente sincs itthon. Mindegy.


Ma kivételesen itthon volt délelőtt, és megkértem, hogy nem intézné-e a gyereket reggel, hogy kicsit még tudjak pihenni, mert holnap megint eltűnik 2 hétre. Erre közölte, hogy fél 8-kor azért fel lehet kelni, de aztán ment a gyerekhez. 5 perc múlva a kicsi rajtam ugrál, ő meg áll a szoba végében, és szólongatja, hogy gyere, gyere már, gyere... de nem jött volna oda, hogy elvigye. Megkértem, kivitte. Pár perc múlva megint ott vannak, mondja, elfogyott a teája, most akkor mit adjon neki? Mondom főzz egyet gyorsan. A vízforraló helyett a villanytűzhelyen melegített meg 2 liter vizet, persze negyed óra múlva még sehol a tea. Gyerek még mindig rajtam ugrál. Aztán "átöltöztette": miután a kicsi megint hozzám jött nyúzni, érzem, hogy jég hideg a keze: férjem csak egy pólót adott rá, mezítláb, csupasz lábakkal. Akkor már felkeltem, mentem felöltöztetni. Megkérdeztem, hogy miért nem adott rá gatyát, erre kiakadt, hogy hagyjam már békén. Utána szépen kávézgatott, kiment cigizni...mondom reggelit adtál már neki? Erre ő, nem, nincs itthon semmi. Persze volt. Úgyhogy én reggeliztettem meg, amíg ő internetezett.


Most ennyire nemtörődöm lett, vagy minden férfi ilyen szerencsétlen a gyerekekkel? Nem tudom eldönteni.



2014. jún. 17. 09:44
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Ő is az elejétől be volt vonva. Újszülött korába is pelenkázta, altatta, fürdette, foglalkozott vele. Az elmúlt fél évben dolgozik ennyit, előtte nem ez volt. Szóval nem azért "nem tudja", mert soha nem csinálta, vagy nem volt bevonva a dolgokba.
2014. jún. 17. 10:04
 12/54 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez nettó parasztság, bruttó szánalmas, már ne haragudj. Szerintem az ilyen embernek nem kellene gyerek.
2014. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
75%

Ez hirtelenjében sok volt neki, mivel a férjed nem ezt szokta meg.


Na most mi igaz nem vagyunk házasok, de én tartottam attól hogy a párom sem fog bírni úgy a gyerekkel főleg a napi alap dolgokkal ellátni a kislányunkat, meg ő is reggelente mindig dolgozik igaz hogy 2 műszakban van, de sokszor megesik hogy elmegy maszekolni vagy kimegy a kertes házunkhoz dolgozni hogy lassan de biztosan elkészüljön és tudjunk oda költözni.

De nem egyszer volt már az hogy megkértem hogy reggel ő legyen a gyerekkel mert nekem dolgom van, hogy pihenni szeretnék. Az első időben én is féltem ettől hogy nem fog működni és kénytelen leszek én is közbe avatkozni, de egyszer sem volt ilyen komoly gond.


Amikor felébredtem arra hogy a kislányom sír hogy anyut akarom dologgal akkor a párom egyből vigasztalta és nem tudom hogy de elég hamar megértette a gyerek hogy most apuval fog felöltözni meg reggelizni.


Szerencsénkre nálunk csak ritkán van hasonló helyzet, amikor a párom szerencsétlenkedik, ez inkább régen volt amikor még a kislányunk alig volt pár hónapos, részben ezért is tartottam ettől, de mindig csak apróságokat kértem tőle, az elején.


Nálunk is sokszor van hogy a párom napokra eltűnik vagy keveset van itthon a munkája miatt, meg legtöbbször munka után egyből otthoni ruhába öltözik át és úgy megy ki házunkhoz rögtön dolgozni mert oké hogy más ruhája van a munkahelyén és azt a vegyi anyagok végett nem hozatja haza meg mást nem csinálhat nagyon benne nehogy beszennyezze, de mindig rögtön kimegy mert ha úgy jön haza és utána kell mennie már negyed annyi kedve sem lesz és oké hogy szívesen itthon van velünk de már idén kész akarunk lenni a házzal mert novemberig tart a bérleti szerződés és benne van még sajnos hogy ideiglenesen szülőkhöz kell menjünk egy időre mert nem lesz kész a ház, de mivel mi így egyeztünk meg párommal hogy amikor lehet menjen dolgozgasson a házon hétvégén szinte mindig ott van akkor segítsége is van mindig szerencsére, de van amikor szándékosan nem megy ki főleg ha hiányzik valami anyag vagy nincs úgy hangulata rá és akkor ő teljesen átvállalja tőlem a gyereket ha úgy van meg sokszor van hogy nagyszülőkhöz visszük a gyereket hogy kettesbe is tudjunk lenni egy pár órát.


Én párom csak az elején volt szerencsétlen de apránként betanítottam a dolgokra, mivel ő akarta úgy hogy néha tudjak én is pihenni egy picit.

2014. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
20%

Csak tippelek, meg ne bántódj! Nem lehet, hogy sokat cseszegetted, kritizáltad és most ilyen dacos lett? Mert a férjem ilyen, ha beleszólok mindenbe és nem hagyom dönteni, akkor épp ilyen passzív lesz, mint a te férjed lett.

Mióta erre rájöttem, szinte sosem kritizálom, elfogadom a döntéseit, és azóta megtáltosodott, önként vállal feladatokat a gyerek körül és másban is. Tényleg csak annyi kellett, hogy ne csesszem le sosem, de ha valamivel nem értek egyet, akkor szépen megbeszéljük.

2014. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
62%
Aha kérdező, te meg szakadj meg a gyerekével. Őszintén szólva eleve nem szültem volna olyan embernek, aki sosincs otthon, mert ha ketten vállaltuk, akkor tessék, apa is vegye kis a részét a dologból, ne csak én vesződjek az utóddal. Én azt tenném, hogy ha tudnám, hogy most itthon lesz 2-3 napot, akkor elmennék wellnessezni, ő pedig csak szépen legyen a gyerekkel. Ja, és nem mondanám meg előre, így nem tudna elmenekülni a gyerek elől, sem lepasszolni másnak.
2014. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
16%
Éreztetni akarta veled, hogy szerinte hol a helyed
2014. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Utolsó: már írtam, hogy régebben nem dolgozott ennyit, fél éve lett új munkája.


Amúgy én is gondoltam már arra, hogy nyáron elvileg lesz 3 hét leállása, azalatt elmegyek 1-2 napra, hogy legyenek együtt, és egy kicsit értse meg, hogy mit csinálok nélküle. De őszintén...ezek alapján félnék ráhagyni a gyereket.

2014. jún. 17. 10:12
 18/54 anonim ***** válasza:
55%
Sose lesz jobb, ha ezentúl egyszer sem fogod ráhagyni a gyereket, és eléri a célját. Én még a háztartást is ráhagynmá, hogy kicsit jobban értékelje a munkám. Mert ha a nő nincs otthon, és végzi el a láthatatlan ingyenmelót, akkor apának nincs tiszta ingje, amiben feszíthet az irodában. Ezt persze szivesen elvégezném én is, DE csak és kizárólag, ha megbecsülik ezt a munkát.
2014. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mivel szinte sosincs itthon, ezért amellett, hogy gyereknevelés és háztartás mindennel együtt teljesen rám marad, még minden elintéznivaló is 100%-ig az enyém: autó, csekkek, potsa, banki ügyek, papír dolgok, bevásárlás, utánajárások költözés (most költöztünk, az is teljesen rám maradt midnen elintéznivalójával együtt)...szóval minden minden. Rángatom magammal a gyereket mindenhova, és komolyan most már hulla vagyok, egy perc nyugalmam nincs. És ő ezt annyira nem érti meg, minden olyan természetes. Neki semmi dolga nincs a munkáján kívül az ég világon, mert nem ér rá. Aztán sokszor van olyan, hogy mondjuk egy 2-3 órán meeting miatt eltűnik külföldre 3 napra, kialudja magát, várostnéz, ebédelget, kávézgat, én meg gürcölök...


ezért azt hittem, hogy ilyenkor egy reggel jár nekem, és rutin ide vagy oda...egy másfél éves gyereket felöltöztetni és reggelit csinálni neki nem akkor ördöngősség. Úgy, hogy a,úgy régen midnenből kivete a részét.

2014. jún. 17. 10:24
 20/54 anonim ***** válasza:
87%
óh ilyenkor nekem mindig az a sztori jut eszembe hogy a csávót elkapták Tbányán a redőrők, a barátnőjénél meg a másfél éves kisfiával, aztán kiderült, hogy valahol az alföldön volt neki felesége meg két gyereke, akiknek az üzleti utat adta be mindig, a szeretőjének meg azt hogy ő a titkos szolgálatnak dolgozik és ezért tűnik el hetekre.... :D
2014. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!