Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is ilyen "szeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is ilyen "szerencsétlen" a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Néha az jut eszembe, hogy csak azért csinálja így, hogy máskor inkább meg se kérjem. Mostanában nagyon sokat nincs itthon a munkája miatt. Nem szakad bele, de van, hogy messzire kell mennie, és bár napokig csak pár órát dolgozik, nem tud hazajönni közben. Én meg lassan belerokkanok a minden más dologba. Hétvégente sincs itthon. Mindegy.


Ma kivételesen itthon volt délelőtt, és megkértem, hogy nem intézné-e a gyereket reggel, hogy kicsit még tudjak pihenni, mert holnap megint eltűnik 2 hétre. Erre közölte, hogy fél 8-kor azért fel lehet kelni, de aztán ment a gyerekhez. 5 perc múlva a kicsi rajtam ugrál, ő meg áll a szoba végében, és szólongatja, hogy gyere, gyere már, gyere... de nem jött volna oda, hogy elvigye. Megkértem, kivitte. Pár perc múlva megint ott vannak, mondja, elfogyott a teája, most akkor mit adjon neki? Mondom főzz egyet gyorsan. A vízforraló helyett a villanytűzhelyen melegített meg 2 liter vizet, persze negyed óra múlva még sehol a tea. Gyerek még mindig rajtam ugrál. Aztán "átöltöztette": miután a kicsi megint hozzám jött nyúzni, érzem, hogy jég hideg a keze: férjem csak egy pólót adott rá, mezítláb, csupasz lábakkal. Akkor már felkeltem, mentem felöltöztetni. Megkérdeztem, hogy miért nem adott rá gatyát, erre kiakadt, hogy hagyjam már békén. Utána szépen kávézgatott, kiment cigizni...mondom reggelit adtál már neki? Erre ő, nem, nincs itthon semmi. Persze volt. Úgyhogy én reggeliztettem meg, amíg ő internetezett.


Most ennyire nemtörődöm lett, vagy minden férfi ilyen szerencsétlen a gyerekekkel? Nem tudom eldönteni.



2014. jún. 17. 09:44
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
89%
Ez az 30-as, a pénzkereséssel még nem vásárolja ki magát a családi élet alól, csak épp teszi a kötelességét, ha már méltóztatott gyereket csinálni.
2014. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 Bence_ ***** válasza:
85%

Szimpla empátia.

Nem érti, hogy tényleg fáradt vagy.

Mivel nem látja, hogy mennyi melód van ezért azt hiszi, hogy lógatod a lábad.

Ha értené akkor jobban vigyázna rád.

Ha régebben foglalkozott a gyerekkel akkor nyugodtan lépj le pár napra. Összerázódnak.

2014. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem minden férfi ezt csinálja,a génjükben van,nem lehet felróni neki :D A nőknek egyszerűen jobb a szervezőkészségük,és még rutinjuk is van benne.Ha ezt csinálnák ők is minden egyes nap,előbb.-utóbb belejönnének.
2014. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
93%
Na, hát akárki akármit mond, a férjed elérte , amit akart. Te elláttad helyette a gyereket, ő meg netezett, cigizett kávézott . Nem akarásnak nyöges a vége, ahogy szoktak mondani. Szomorú, sajnállak. Aki azt írja, hogy apuka dolga csak a munka, minden más maradjon a nőre, annak tuti fogalma nincs arról, mennyivel nehezebb és időben is több egy gyerek ellátása, mint napi 8 óra, sokszor irodai meló..
2014. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem hogy itt gyk-n miért gondolják ilyen sokan hogy a nőnek fel kell áldoznia magát gyereknevelésért. Aztán jönnek majd az olyan kérdések hogy 2 éves a gyerek a férjem megcsalt, most várom a második babát, elhagy a férjem, stbstb..
2014. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
11%
okoska! nem a férjet kell csesztetni,hanem mindenbe elejétől elvonni. nem az ő hibája h nem tudja hol a gatya meg a tea. hanem a tiéd. ez olyan mintha elmennél hirtelen rád raknák valaki melóját a munkahelyen majd amikor nem tudod mit csinálj lehülyéznek
2014. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
70%

az enyém 3 gyerekkel is elvan sőt. és azért mert elő perctől mindent együtt csináltunk így sosem kerül ilyen helyzetbe.


rosszul csináltad már az elején,ez a lényeg.

2014. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó kettő válaszoló: Ezt írta a kérdező a 11-es kommentjében: "Ő is az elejétől be volt vonva. Újszülött korába is pelenkázta, altatta, fürdette, foglalkozott vele. Az elmúlt fél évben dolgozik ennyit, előtte nem ez volt. Szóval nem azért "nem tudja", mert soha nem csinálta, vagy nem volt bevonva a dolgokba." Mielőtt írtok valamit, illene legalább a kérdező kommentjeit elolvasni.
2014. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

"Utolsó kettő válaszoló: Ezt írta a kérdező a 11-es kommentjében: "Ő is az elejétől be volt vonva. Újszülött korába is pelenkázta, altatta, fürdette, foglalkozott vele. Az elmúlt fél évben dolgozik ennyit, előtte nem ez volt. Szóval nem azért "nem tudja", mert soha nem csinálta, vagy nem volt bevonva a dolgokba." Mielőtt írtok valamit, illene legalább a kérdező kommentjeit elolvasni."


Olvasva a korábbi hozzászólásaidat a kérdéshez, te KÉNYSZER kommentelő vagy?

2014. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
39-es: Nem, de legalább tudok olvasni.
2014. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!