Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti férjetek is ilyen "szeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is ilyen "szerencsétlen" a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Néha az jut eszembe, hogy csak azért csinálja így, hogy máskor inkább meg se kérjem. Mostanában nagyon sokat nincs itthon a munkája miatt. Nem szakad bele, de van, hogy messzire kell mennie, és bár napokig csak pár órát dolgozik, nem tud hazajönni közben. Én meg lassan belerokkanok a minden más dologba. Hétvégente sincs itthon. Mindegy.


Ma kivételesen itthon volt délelőtt, és megkértem, hogy nem intézné-e a gyereket reggel, hogy kicsit még tudjak pihenni, mert holnap megint eltűnik 2 hétre. Erre közölte, hogy fél 8-kor azért fel lehet kelni, de aztán ment a gyerekhez. 5 perc múlva a kicsi rajtam ugrál, ő meg áll a szoba végében, és szólongatja, hogy gyere, gyere már, gyere... de nem jött volna oda, hogy elvigye. Megkértem, kivitte. Pár perc múlva megint ott vannak, mondja, elfogyott a teája, most akkor mit adjon neki? Mondom főzz egyet gyorsan. A vízforraló helyett a villanytűzhelyen melegített meg 2 liter vizet, persze negyed óra múlva még sehol a tea. Gyerek még mindig rajtam ugrál. Aztán "átöltöztette": miután a kicsi megint hozzám jött nyúzni, érzem, hogy jég hideg a keze: férjem csak egy pólót adott rá, mezítláb, csupasz lábakkal. Akkor már felkeltem, mentem felöltöztetni. Megkérdeztem, hogy miért nem adott rá gatyát, erre kiakadt, hogy hagyjam már békén. Utána szépen kávézgatott, kiment cigizni...mondom reggelit adtál már neki? Erre ő, nem, nincs itthon semmi. Persze volt. Úgyhogy én reggeliztettem meg, amíg ő internetezett.


Most ennyire nemtörődöm lett, vagy minden férfi ilyen szerencsétlen a gyerekekkel? Nem tudom eldönteni.



2014. jún. 17. 09:44
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Utolsó...nincs erről szó. MIndig látom a képeket a kollégáival az adott helyeken és a munkáról is. Szóval tényleg ott van, ahol mondja, nem ezzel van a baj.
2014. jún. 17. 10:28
 22/54 anonim ***** válasza:
88%

Nem, az enyém nem. Sem a gyerekkel, sem úgy általában. Ha én valami miatt nem vagyok otthon, simán ellátja, akár csak én tenném. Nálunk szerencsére sosem volt ebből probléma. Pici korától kezdve ugyan úgy kiveszi a részét a gyereknevelésből, gondozásból, mint én, elvégre ugyan úgy szülő, mint én. természetesen, mikor gyesen voltam, enyém volt a nagyobb része, hisz akkor az volt a dolgom. De most már én is ugyan úgy dolgozom, és természetes, hogy megosztjuk a feladatokat, a gyerekkel kapcsolatban is.

istenem, mennyi fatökű, magát férfinak mondó ember van. Sokkal könnyebb elcseszni, mint korrekt módon megcsinálni, nehogy legközelebb bármit is kelljen.

Minek az ilyennek gyerek? vegyen egy porcelán kutyát, azzal nincs gond!

2014. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
42%
Húúú, a válaszok vélt hasznosságából látom, hogy itt a nők 90%-ának ugyan ilyen béna, fatökű párja van. És ha valaki ezt szóvá teszi, már kapja is a lepontozást! Bravó! Ez a TI szegénységi bizonyítványotok!
2014. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
19%
Úgy csináltok mintha az apa nem a gyerekért dolgozna. Anya otthon van nevelje a gyereket az apa meg megkeresi a pénzt. Ezt vállaltad akkor ne nyavalyogj, kutya kötelességed gyereket ellátni. Az apa sem mondhatja, hogy ma dolgozzál heélyette te a munkahelyen.
2014. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
24%
Úgy csináltok mintha az apa nem a gyerekért dolgozna. Anya otthon van nevelje a gyereket az apa meg megkeresi a pénzt. Ezt vállaltad akkor ne nyavalyogj, kutya kötelességed gyereket ellátni. Az apa sem mondhatja, hogy ma dolgozzál helyette te a munkahelyen.
2014. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
75%

Kedves utolsó kettő :) Úgy látom, keményen benne ragadtál a középkorban! A gyereknek két szülője van, mindkettőnek gondoskodnia kell róla, és nem csak anyagilag. Az rendben van, hogy ha az anya otthon van a gyerekkel, akkor első sorban az ő feladata a gyerekkel való törődés. De azért ha megkéri apát béha hogy legyen egy kicsit a gyerekkel, akkor azért oda nagyobb felelősség kell.

Ja, és a te nézőpontodból kiindulva, anyaáé a gyerek, apa dolgozik...a háztartás és a házimunka meg közös, ugye?! vagy még sem? csak nem az is anyáé?! Brrrr

2014. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjem nem szerencsétlenkedik a gyerekkel, dolgozunk mindketten és gyereket nevelünk mindketten, ha anya épp nincs akkor ott van apa, és úgy érezzük, hogy a gyereknek ez nagyon fontos, nekünk pedig könnyebb. De! Amíg otthon voltam a gyerekkel, és a férjem többet dolgozott, ugyanez volt nálunk is, enyém volt a gyerek, a háztartás, és szomorú ha egy férfi azt hiszi, hogy ez nem munka. Nagyon is az. Én beültettem a minennapokba, fokozatosan az apai feladatokat, belejött. Eleinte csak a játszótérre mentek, nélkülem, mert azt mondtam, addig amíg a gyerek lefoglal, ebéd se lesz. Ott azt látta, hogy más apukák is járnak oda gyerekkel, és megnyugodott, örült, büszke volt. Nincs más munkalehetőség a férjednek, kedves kérdező? Mert megértem én, hogy fontos a munka, kell a pénz, de amikor már ott van a család, bizony mérlegelni kell.
2014. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
19%

Ami most neked rutin,neki idegen ezért ne azt mond neki hogy fözzön teát,hanem mond meg hogy ott a vizforraló,forrald fel a vizet X nevü teát issza a gyerek.

Ezt és ezt add neki enni,ezt és ezt add rá.

Kiesett a ritmusból ez a baja,ha cseszteted bepukkad ha ráhagyod az sem jó valahol középuton.

2014. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
58%

Teljes mértékben ellátja a gyereket. Most 5 hetes, mivel tápszeres, még az etetést is simán megoldja. A gondozás részt is maximálisan el tudja látni, de foglalkozik is vele, mondókázik, beszél hozzá. Az itthon, ébren töltött idő kb 50-60%-át a gyerekkel tölti.


Reggel pl tudja, hogy kávé nélkül használhatatlan vagyok, így megfőzi a kávét, megissza a sajátját, aztán automatikusan kiveszi a kezemből a babát és küld kávézni.

2014. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
66%

24#,25#

ilyen erővel a férj csak küldje haza a pénzt, egy percet se foglalkozzon a gyerekkel, hátha pár év múlva idegennek fogja nézni Őt. És ha minden az asszonykára marad, nem lesz közös idejük egymásra. Gondolom még nincs gyereketek.

2014. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!