Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet még a feleségemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még a feleségemből dolgosabb nő?

Figyelt kérdés

Talán furának tűnik, de az a helyzet, hogy nem mindig veszi ki megfelelően a részét a házimunkából. Hétköznap dolgozunk mindketten, ő előbb hazaér mint én, és az esetek nagyobb részében mégis nekem kell pl főzni valamit estére,másnapra vagy elmosogatni, amíg ő "relaxálódik".


Azért is furcsa ez,mert az elején beszéltünk ilyenekről és szerinte is meg kell osztani a házimunkát, hogy nincsenek tipikus férfi és női munkák.


Ennek ellenére tegnap össze is vesztünk. Szombatra jöttek vendégek,én péntek és szombaton dolgoztam, ő csak péntek kora délutánig.Meg volt beszélve, hogy akkor majd ő lenyírja a füvet péntek délután vagy szombat délelőtt, nem nehéz, a gép könnyebb fajta, még egy vén trottyos is el lenne vele.


Pénteken nem nyírta le, mondom jó, biztos holnapra tervezte. Jött a szombat, hazaértem nem volt lenyírva, de nagyon nem is foglalkoztam vele, vendégek megérkeztek, beszélgetünk és közben megemlítik (persze viccesen), hogy lassan dzsungel nő körénk, utalva a fűre.


Mondom, ez most a feleségem dolga lett volna, de ő nagy természetbarát, még a fűnek sem árt. Mikor elmentek, fel volt háborodva miért csesztetem őt, ha nem csinálja meg azt a munkát, amit elvileg nekem kéne. Hogy ő ezt csinálta, azt csinálta, ezért nem ért rá, különben is az férfimunka. Emlékeztettem a korábbi szavaira, de persze ő nem úgy mondta, nem úgy értette, szóval, ment a rizsa.


2014. jún. 8. 13:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

ez most a feleségem dolga lett volna, de ő nagy természetbarát, még a fűnek sem árt.


Ez jópofa :)


Osszátok be a munkát,akár táblázatban vezetve ki mikor mit csinál,és meddig végezze el.Beszéljétek meg,ha egyébként jól megvagytok,ne rágódjatok sokat ezen.

2014. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
a vén trottyos miatt válaszra se érdemes téged méltatni, bocs.
2014. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

2-es, akkor te miért válaszoltál?:)


Első, ez az összeírás nem hangzik rosszul.

2014. jún. 8. 14:04
 4/25 anonim ***** válasza:
5%

Most komolyan, nem lenne egyszerűbb hogy fogod magad és lenyírod azt a tetves füvet, minthogy hetekig ezzel cseszegessétek egymást?

Én is megtehetném, hogy akár hónapokig b*szogatom a férjemet azzal, hogy szedje már össze a koszos zokniját a földről és közben hagyom, hogy betemessen minket a zoknihegy, de mégis kinek lenne attól jobb??

2014. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Táblázat!!!!!


Vezessetek táblát közös megegyezéssel kinek mi lesz a feladata. Kész.

2014. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Azt tudom neked tanácsolni, amit hasonló helyzetben szoktak a feleségeknek. Ne csináld meg. Főzz csak magadnak, csak a saját dolgaidat pakold el. Majd észbe kap.
2014. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
7%
bunkó vagy.
2014. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Napéjegyenlőség ***** válasza:
1%

"Lehet még a feleségemből dolgosabb nő?" - Ez annyira múltszázadbeli.


Válj el!

Nyilván az érzelmi intelligenciád nem túl fejlett, azért lehetsz ekkora ... .

Magadnak is szívességet teszel ezzel, ha már nem ismered a "szeretet" és "megbecsülés" szavak fogalmát. Egyedül könnyebb lesz.

2014. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
#6 Vagy fogja a cókmókját és elköltözik. :)
2014. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Ne csináld meg aztán majd megcsinálja. Nem az anyja vagy hanem a férje.
2014. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!