Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet még a feleségemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még a feleségemből dolgosabb nő?

Figyelt kérdés

Talán furának tűnik, de az a helyzet, hogy nem mindig veszi ki megfelelően a részét a házimunkából. Hétköznap dolgozunk mindketten, ő előbb hazaér mint én, és az esetek nagyobb részében mégis nekem kell pl főzni valamit estére,másnapra vagy elmosogatni, amíg ő "relaxálódik".


Azért is furcsa ez,mert az elején beszéltünk ilyenekről és szerinte is meg kell osztani a házimunkát, hogy nincsenek tipikus férfi és női munkák.


Ennek ellenére tegnap össze is vesztünk. Szombatra jöttek vendégek,én péntek és szombaton dolgoztam, ő csak péntek kora délutánig.Meg volt beszélve, hogy akkor majd ő lenyírja a füvet péntek délután vagy szombat délelőtt, nem nehéz, a gép könnyebb fajta, még egy vén trottyos is el lenne vele.


Pénteken nem nyírta le, mondom jó, biztos holnapra tervezte. Jött a szombat, hazaértem nem volt lenyírva, de nagyon nem is foglalkoztam vele, vendégek megérkeztek, beszélgetünk és közben megemlítik (persze viccesen), hogy lassan dzsungel nő körénk, utalva a fűre.


Mondom, ez most a feleségem dolga lett volna, de ő nagy természetbarát, még a fűnek sem árt. Mikor elmentek, fel volt háborodva miért csesztetem őt, ha nem csinálja meg azt a munkát, amit elvileg nekem kéne. Hogy ő ezt csinálta, azt csinálta, ezért nem ért rá, különben is az férfimunka. Emlékeztettem a korábbi szavaira, de persze ő nem úgy mondta, nem úgy értette, szóval, ment a rizsa.


2014. jún. 8. 13:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
12%
te föztél a vendégekre, vásároltál, takaritottál?
2014. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 mustafa33 ***** válasza:
27%

Amíg itt gyíkozol a kérdéseddel, az alatt le is nyírtad volna, meg meg is beszélhetted volna a nejeddel.

Ha meg az a szándékod, hogy fenéken billented, és ahhoz neked innen kell megerősítés, akkor nem is csodálkozok nem csnál semmit ☻

2014. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tanácsolom neked, mint amit a te cipődben járó nőknek is tanácsolnék: Ne végezz a kisasszonyra semmi házimunkát. Se tiszta ruha, se kaja, se elmosott tányér, semmi. Aztán idővel majdcsak megtanulja, hogy nem magától végződik el a házimunka.
2014. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
mindenki a saját dolgát csinálja meg. ennyi. ha te nyírod a füvet,akkor ne várd h ő fogja.
2014. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
46%

Csak nem a szomszédunk vagy? ;D

Múltkor is látom hogy szerencsétlen csaj meló utan nyírja a füvet de akkora hogy már nem bír vele.. a férjének kellett hétvégén lenyírni de káromkodott összevissza :D


Komolyabbra véve a szót: miért olyan hihetetlen hogy nem volt kedve lenyírni? Én sose ugralok ha a parom nem csinál meg valamit, amit megígért majd megcsinálja máskor amikor kedve van. A lényeg hogy tudja az ő feladata, minek osszam én be az idejét mikor mit csináljon. Mondjuk ujjal mutogatni a parodra bunkóság, a ti közös kertetek, csak annyit kellett volna hogy nem volt rá időnk. Őt se hozod hülye helyzetbe és normális magyarázat is.

2014. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!