Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet még a feleségemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még a feleségemből dolgosabb nő?

Figyelt kérdés

Talán furának tűnik, de az a helyzet, hogy nem mindig veszi ki megfelelően a részét a házimunkából. Hétköznap dolgozunk mindketten, ő előbb hazaér mint én, és az esetek nagyobb részében mégis nekem kell pl főzni valamit estére,másnapra vagy elmosogatni, amíg ő "relaxálódik".


Azért is furcsa ez,mert az elején beszéltünk ilyenekről és szerinte is meg kell osztani a házimunkát, hogy nincsenek tipikus férfi és női munkák.


Ennek ellenére tegnap össze is vesztünk. Szombatra jöttek vendégek,én péntek és szombaton dolgoztam, ő csak péntek kora délutánig.Meg volt beszélve, hogy akkor majd ő lenyírja a füvet péntek délután vagy szombat délelőtt, nem nehéz, a gép könnyebb fajta, még egy vén trottyos is el lenne vele.


Pénteken nem nyírta le, mondom jó, biztos holnapra tervezte. Jött a szombat, hazaértem nem volt lenyírva, de nagyon nem is foglalkoztam vele, vendégek megérkeztek, beszélgetünk és közben megemlítik (persze viccesen), hogy lassan dzsungel nő körénk, utalva a fűre.


Mondom, ez most a feleségem dolga lett volna, de ő nagy természetbarát, még a fűnek sem árt. Mikor elmentek, fel volt háborodva miért csesztetem őt, ha nem csinálja meg azt a munkát, amit elvileg nekem kéne. Hogy ő ezt csinálta, azt csinálta, ezért nem ért rá, különben is az férfimunka. Emlékeztettem a korábbi szavaira, de persze ő nem úgy mondta, nem úgy értette, szóval, ment a rizsa.


2014. jún. 8. 13:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%

Azért vicces ez a kettős mérce. Ha egy nő ír ki ehhez hasonló kérdést a férjéről, egyből mindenki mellette áll, ha egy férfi a feleségéről, akkor megy a bunkózás.


Kérdező, a táblázat szerintem is jó megoldás.

2014. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%

:o hogy itt egyesek milyenek!

Szerintem vezessetek listát! Nekem a férjem lusta, de nagyon!

Mindent halogat, minden ráér(ne), csak mozdulni ne kelljen a kanapéról.

Nálunk az működik, hogy kiosztottam neki a feladatait, amiket ha nem csinál meg akkor balhé van. Neki a dolga a szemétlehordás, papíráru feltöltés (wc papír, szalvéta...) ha boltba megyünk a cucc nagy részét ő cipeli, a kádat ő szokta kimosni. Körülbelül ennyi a dolga, az összes többit én csinálom munka után illetve hétvégén. Szóval ne várj tőle túl sokat.

2014. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

Ha férfiként itt kiírsz egy kérdést, mindenképpen letámadnak a gyíkon lebzselő, unatkozó háziasszonyok.


Amúgy lehet, hogy azért nem nyírta le, mert nem volt ideje rá.

(Lehet, hogy el volt foglalva egy -férfi- látogatóval, amíg te dolgoztál??)

2014. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

utolsó erre két dolgot mondanék...ha nő vagy, akkor-ne magaból idndulj ki.

Ha pedig férfi vagy, akkor pedig ne játszuk már el azt hogy jaj a férfi népség milyen hűséges! Nem lépett félre a párom soha, mielőtt még azt gondolnád,tapasztalatból írom, de te sem lehetsz el intteligens fajta ha már ilyenekkel idegesíted a kérdezőt.

2014. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Akkor marad a táblázat, de úgy érzem a beosztás körül még lesznek viták.
2014. jún. 8. 15:02
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nem én gyötrődök hetekig azon, hogy ki nyírja le a füvet. :D

2014. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
2%

Igazán köszönöm, a "vén trottyosok" nevében.

Szerintem azért a fűnyíráshoz azért kondi is kell. Vagy csak nálunk? Azért egy férfi csak könnyebben elboldogulna egy fűnyíróval.

Ráadásul megaláztad a vendégek előtt. Gratulálok, minden nő ilyen férjről álmodik. Rémálmaiban.

2014. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%

#17


Megbeszélték, hogy megcsinálja, a feleség elvállalta. Miért vállalta el, ha férfimunka? Miért nem mondta korábban, hogy "ez férfimunka, ő nem csinálja"?

2014. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

ma 15:54


A technika azért már lehetővé teszi, hogy egy modernebb és egyszerű fűnyírót ugyanannyira könnyű legyen tologatni, mint pl egy babakocsit gyerekkel.


Nyilván ezért lehet megegyezés tárgya a fűnyírás,lényegében bárki el tudja végezni, még feleségek is.


A megalázással sem tudok egyetérteni,egy kötetlen beszélgetésben senki nem veszi sértésnek ha viccesen "ledzsungelezik" az udvart és erre megnevezik a "bűnöst". Mindenki érti, hogy nem vérre megy a dolog, csak poénkodás az egész. Különben sem esett le a vérnyomásom,mikor láttam nincs lenyírva, sőt, magamtól nem is jegyeztem volna meg a beszélgetésen, nem én dobtam fel a témát.

2014. jún. 8. 17:13
 20/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazán megnyerő számomra ahogy lereagálod a dolgokat! :) Az én párom is hasonló mint te.

Szóval csak azt akarom írni, hogy sajnos én is a lustábbak közé tartozom, (persze igyekszem változni) és van mikor egy teendőt igyekszek mindig a lehető legtovább halogatni.. ez nem azért van mert engem nem zavar hogy ott áll az a kupac ruha, hanem mindig találok valami más elfoglaltságot, valami "fontosabbat" stb. Ez nem jó tulajdonság, de ha emellett minden oké, és jól megvagytok, akkor olyan nagy baj nem lehet :)

2014. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!