Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rosszat tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszat tettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bűntudatom van. Négy éve vagyok együtt a férjemmel, több mint két éve házasok vagyunk.

Nemrég elmentem kikapcsolódni néhány barátnőmmel és bizony beszélgettem férfiakkal. Nem történt semmi, sőt, a beszélgetések elején mindig belefűztem a mondanivalómba, hogy férjnél vagyok, de azért mégiscsak flörtöltem. Nem volt szó szexuális tartalmú témákról, de tudjátok milyen, amikor érzitek, hogy bejöttök valakinek, és kicsit adjátok alá a lovat. Most iszonyú bűntudatom van, holott tényleg eszem ágában sincs más pasival bármit is kezdeni, de igazság szerint tetszett megint egy kicsit úgy érezni, hogy nem csak egy férfi számára vagyok vonzó.


A férjemnek elmeséltem a dolgot, kinevetett, annyit mondott, hogy "Nesze, egyszer nem vagyok ott, és egyből más pasikkal flörtölsz!", azután megpuszilgatott, szóval elég magasról tett a dologra, de azért mégis rosszul érzem magam.


Igazából már az is eszembe jutott, hogy csak simán drámakirálynő vagyok, és túl jó az életem, úgyhogy a semmin problémázok. De azért rosszul érzem magam. Szerintetek idióta vagyok? Vagy szerintetek is rosszat tettem?


Most egy ideig biztosan nem megyek bulizni, mert hiába volt jó este, rossz érzéssel gondolok rá vissza. Nagyon szeretem a férjem.


2014. jún. 4. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem tettél volna rosszat akkor nem lenne lelkiismeret furdalásod. Ribiskedtél, hülyítetted a szerencsétlen pasit, és a férjed a saját szemével látta volna mit művelsz akkor nem viccelte volna el. De döntsd el magad itt nem fogsz felmentést kapni, hogy jobban aludj.
2014. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10-es, csak csatlakozni tudok Hozzád!
2014. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Drágaságom !

Ha tényleg bűntudatot akarsz generálni magadnak,gyere velem flörtölgetni !

2014. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, akkor rosszat tettél, de én már feloldoztalak:-)
2014. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

"Igazából már az is eszembe jutott, hogy csak simán drámakirálynő vagyok, és túl jó az életem, úgyhogy a semmin problémázok"


Na, pontosan ez a helyzet :)

2014. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

Azokkal a fiúkkal nem tisztességes, akikkel éreztetted, hogy lehetne több, pedig nem is.

Férjezettségtől függetlenül ez egy kicsit kínzás nekik.

2014. jún. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha szereted a férjed és elítélendőnek tartod még a flörtöt is és tudod, hogy milyen a lelki világod, akkor minek csináltad ezt az egészet? A bulizásnak az a lényege, hogy az ember jól érezze magát, nem pedig az, hogy elcsessze az életét. Tehát ha a te értékrendszeredbe a flört sem fér bele, akkor ne tedd és sokkal jobban fogod magad érezni a partik után.
2014. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Te is azt mondod, nem csináltál semmi rosszat, a férjed tök normális:

"A férjemnek elmeséltem a dolgot, kinevetett, annyit mondott, hogy "Nesze, egyszer nem vagyok ott, és egyből más pasikkal flörtölsz!", azután megpuszilgatott, szóval elég magasról tett a dologra, "


Vedd még hozzá, hogy szerintem sincs semmi gáz....

:)

2014. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!