Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi baja lehet? Mi rosszat...

Most mi baja lehet? Mi rosszat tettem?!

Figyelt kérdés
Csináltam egy weboldalt, amiért pénzt kaptam két részletben. Pénteken kaptam meg a második részét (12.000 Ft). Akinek csináltam, 15.000 Forintot beszélt meg velem, de végül 12-t adott. Gondoltam nem szólok anyumnak, hanem majd hétfőn meglepetésként mondom neki, be akartam fizetni egy számlát belőle. Erre most meglátta a pénztárcámban és kérdezte mi ez? Hát mondom az én pénzem, mert fizetett az illető az oldalért. Aztán elkezdte mondani, hogy ha nem látja meg akkor oda se adom stb... Meg mi az hogy az én pénzem... (??!!) Mikor tudja jól, hogy az UTOLSÓ forintot is oda szoktam adni, ha bárhol kapok valamiért, mert tudom hogy szarban vagyunk, még 500 forintot is hazaadok, nem hogy 12.000-t. Ezért ez nem gyengén szarul esett tőle, és most még ő van rám megsértődve, egyszerűen nem tudom miért... Nem is tudtam neki mondani hogy miért nem mondtam, és mire akartam a pénzt. Már rögtön benyel keresztbe. Még én vagyok a bunkó, mikor az első részletbe kapott 15.000 forintot is odaadtam egy az egyben, meg ezt is oda akartam... Azt sem értem mire mondta hogy "Mi az hogy az én pénzem?" , hát én dolgoztam érte... Akkor kié legyen? ... Nem tudom ezt mire vélni...
2014. márc. 15. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy?Ha már saját magad megdolgozol valamiért anyukádnak nem lenne joga a pénztárcádban kútászkodni.
2014. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Jól sejtem, hogy anyukád alapból nem gazdálkodik túl jól a pénzzel?
2014. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22 éves leszek most március 26.-n. Ezt a pénzt a gázszámlára akartam fizetni amit most 20.-n kell befizetni, 15.000Ft, mivel kértem részletfizetést, és a részletfizetésen kívül a tárgyhavi számla kiegyenlítése alapfeltétel. Mert ha nem fizetjük be, akkor kilökik egybe a 30.000Ft-os számlát, aztán megyünk a levesbe. De anyum inkább a providentre teszi el, mint ha a provident majd hordaná nekünk a melegvizet, meg majd jönne fűteni. Nem értem miért nincs fontossági sorrend. Az a sz*r provident majd lesz fizetve utána, szerintem a létfontosságú szolgáltatási díj befizetése előrébb van. De javítson ki bárki ha rosszul gondolom....
2014. márc. 15. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy melyik számít fel többet a késedelmes befizetés miatt, én legalábbis azt fizetném be előbb, a providentről meg nem sok jót hallottam.

Egyébként a te pénzed,mert te dolgoztál meg érte.

2014. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem az ő pénze. Az rendben van, hogy segítesz neki a bajban, de azt is illene megköszönni mint szívességet, nem megparancsolni mint kötelességet. Ez a vicc jutott eszembe: [link]
2014. márc. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a Tigáz nem a kamatokkal sz*rozik, hanem a kikapcsolási értesítőjével. :)
2014. márc. 16. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél önnálósulni és különköltözni?Ha nincs rá lehetőséged akkor eggyezetek meg egy havi fix összegbe amit beadsz a családi kasszába amiért otthon laksz és annyi.Te most vagy fiatal,most kellene élni,utazgatni,kirándulni vagy spórolnod egy kicsit hogy legyen saját félretett pénzed,amiből később esetleg egy saját vállalkozást is betudnál inditani.Vagy mindig te leszel akit fejni fognak anyagilag?
2014. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!