Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anya? Mi rosszat...

Miért ilyen anya? Mi rosszat tettem most?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, hogy kér e bögrés sütit. Szó szerint azt mondta, hogy "hagyjál engem békén ezekkel a hülye sz_rokkal!!" Gondoltam ez azt jelenti, hogy nem kell neki. Én csináltam magamnak, erre mikor meglátta, hogy kész, kivette a bögrét és elkezdett kiabálni, hogy mi a fenéért csináltam. Mondtam neki, hogy ez az enyém. De nem válaszolt. Bement a szobájába a sütivel. Nincs több liszt, ezért többet nem tudok csinálni. Mindig kiborul, ha valamit csinálok, miért?
2012. dec. 8. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Én bemennék és elvenném tőle, mondván csináljon magának.
2012. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
mert dilis és idegbeteg, mint az enyém
2012. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
nem te rohadt rendes vagy ő meg egy bunkó!
2012. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha nincs több liszt, hogy magadnak csinálj, akkor neki hogyan akartál csinálni? Vagy megosztottad volna vele?

Lehet csak nálunk van így, de ha anyának van valamilye, és én is megkívánom,inkább nekem adja, de nem Ő eszi meg. Szóval nálunk ilyen nem lehetne.

2012. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
16%
Egy gyors ütés a fejre mindent megold ! :)
2012. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém is ilyen idegbeteg..szerintem ő is klimaxol..
2012. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Vard meg amig lenyugszik anyukad es kerdezd meg töle, hogy miert zavarja.

Hany eves vagy?

Csak mert anyukam hasonlokeppen viselkedett amikor en 14-15 voltam es kezdtem önallosodni. Igazabol anyut csak az zavarta, hogy az egyetlen kicsi lanya kezd felnöni. De ehhez le kellett ülni megbeszelni, mert magatol az Istenert sem valotta volna be... :)

2012. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

nem tudom nálatok hogy van,de nálunk megosztjuk ha nincs több.. szerintem ti is elfelezhettétek volna..

kicsit bunkó,elvenni a gyerekemtől. ha nekem lenne gyerekem,akkor inkább neki adom mint hogy elvegyem...

2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó gratulálok, hogy sikerült a krdést végigolvasnod. Idióta! Írja szerencsétlen gyerek, hogy csinált volna az édesanyjának is, az meg beverte a durcát és ellopta az egész bögrés süteményt....
2012. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

nem lehet hogy súlyos anyagi vagy más jellegű gondjai vannak? szerintem biztos nem rád mérges, de ilyenkor az ember ki tud vetkőzni magából.

szerintem kérdezd meg őszintén, hogy mi a baj, rendes gyereknek tűnsz.

sok sikert!!

ne bánkódj!

2012. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!