Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anya? Mi rosszat...

Miért ilyen anya? Mi rosszat tettem most?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, hogy kér e bögrés sütit. Szó szerint azt mondta, hogy "hagyjál engem békén ezekkel a hülye sz_rokkal!!" Gondoltam ez azt jelenti, hogy nem kell neki. Én csináltam magamnak, erre mikor meglátta, hogy kész, kivette a bögrét és elkezdett kiabálni, hogy mi a fenéért csináltam. Mondtam neki, hogy ez az enyém. De nem válaszolt. Bement a szobájába a sütivel. Nincs több liszt, ezért többet nem tudok csinálni. Mindig kiborul, ha valamit csinálok, miért?
2012. dec. 8. 16:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
Milyen alapon beszéltek más anyukájáról ilyen csúnyán?
2012. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a gyerekem az elsõ, inkább én nem ennék, ha ilyen helyzet állna elõ.Különben is inkább mondhatta volna, hogy aranyos vagy kislányom, hogy megcsinálod helyettem.
2012. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

azt hittem, van itthon elég liszt, de ha nem lett volna és kért volna, akkor felezés simán szóba jöhetett...de ő elvette az egészet, úgy hogy nem is kért.

16 vagyok, ezt csinálja úgy 10 éves korom óta, nem éppen hangulatingadozásnak tűnik..

2012. dec. 8. 18:12
 14/21 anonim ***** válasza:
ó te szegény. apud van? vagy ketten éltek?
2012. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ketten vagyunk csak.
2012. dec. 8. 18:17
 16/21 anonim ***** válasza:

hát nem tudok tippet adni, sajnos függsz tőle és mindenképpen jó kapcsolatot kellene tartani vele, akkor talán belátja, hogy egy kedves gyerek vagy és változtat a hozzáállásán, ha pedig nem fog akkor pár év és úgyis felnősz, majd valahogy megoldódik, talán el tudsz költözni és lesz egy párod..

egyébként meg le vagyok döbbenve. nagyon sajnállak!

2012. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
mondjuk ez a sütis dolog a legkevesebb, csak úgymond ez volt az utolsó csepp.
2012. dec. 8. 18:24
 18/21 anonim ***** válasza:
torold meg édes kisfiam mai világba erőskezünek kell lenni, tudni illik a gazt a tövestül kell kiírtani
2012. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a pasim azt javasolja keress neki egy fickót!
2012. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
van neki pasija, elég sok..
2012. dec. 9. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!