Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anya? Mi rosszat...

Miért ilyen anya? Mi rosszat tettem most?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem, hogy kér e bögrés sütit. Szó szerint azt mondta, hogy "hagyjál engem békén ezekkel a hülye sz_rokkal!!" Gondoltam ez azt jelenti, hogy nem kell neki. Én csináltam magamnak, erre mikor meglátta, hogy kész, kivette a bögrét és elkezdett kiabálni, hogy mi a fenéért csináltam. Mondtam neki, hogy ez az enyém. De nem válaszolt. Bement a szobájába a sütivel. Nincs több liszt, ezért többet nem tudok csinálni. Mindig kiborul, ha valamit csinálok, miért?
2012. dec. 8. 16:20
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
ne aggódj az én anyám is ilyen. 17 leszek februárba és semmitsem enged meg. ugy beszél velem mintha nem is tudom mi lennék.
2012. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!