Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap kicsit rosszat tettem,...

Tegnap kicsit rosszat tettem, nagyon félek anyukámtól. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik barátommal alkoholhoz jutottunk,és megittuk.Nem sokat,éppen csak annyit hogy kicsit megszédítsen.Mentünk az utcán és hatalmas szerencsénkre arra jöttek a rendőrök,akik elkezdtek kérdezgetni,aztán csak arra emlékszek hogy a kórházban faggatóznak, én pedig először azt mondtam leütöttek,elkábítottak.De aztán a barátom bevallott mindent és nekem is be kellett.Nagyon megbántam az egészet,de apukám azt mondta nagy baj lehet belőle,mert a hatóság félrevezetése bűn, és én azt tettem.Anyukám sokat utazgat, most éppen amerikában van,de nagyon félek tőle,ha hazajön nagyot kapok,ugyanis már többször előfordult ,hogy ököllel vert meg.Mit tegyek? Nem szeretném ha hülyének néznétek, csak kipróbáltuk kíváncsiságból.Nagyon félek
2014. márc. 23. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

nyugodj meg


ez a hatóság félrevezetése óriási kamu duma... senki sem köteles magára terhelő vallomást tenni, azt kamuzol, amit akarsz, vagy simán nem mondasz semmit


mondjuk nekem az a rész nem tiszta, hogy ha csak alig ittatok, akkor hogy kerültetek kórházba?

2014. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
21%
Megértelek engem is megszokott verni :/ hány éves vagy?
2014. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért vittek kórházba,hogy megnézzék nincs- e komolyabb bajunk.De csak a kórház előtt voltunk ott vallottuk be.Aztán megérkeztek a szüleink és felmentünk valahova,(nem emlékszek rá,ezt is csak mesélték) ott megnézték hogy tudunk e rendesen járni,stb...Nagyon szeretem anyukámat,csak néha már a legkisebb dolgokon is elgurul a gyógyszer nála,olyankor nem lehet vele bírni azért félek tőle.Azt mondták nevelő intézetbe is kerülhetek,amit nagyon nem szeretnék.14 éves vagyok, nagyon rossz lelki állapotban vagyok :/ azóta remegek
2014. márc. 23. 14:58
 4/12 anonim ***** válasza:
1%

Fiú / lány vagy?


Ha fiú hát Istenem... kipróbáltad azt, amit mindenki más is. Ha lány, hát akkor meg inkább szégyelld magad, hogy egyáltalán alkohol közelébe merészkedtél.


14 évesen különben is hogy a p*csába jutott neked eszedbe, hogy alkoholizálsz?!


Anyád helyében ilyenért én is olyan pofonokat lekevernék neked, hogy köpni nyelni nem tudnál.

2014. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Először ittam életemben,kiváncsi voltam milyen.Fiú vagyok
2014. márc. 23. 15:28
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
#4 - gratulálok, így tanítjuk meg a gyerekeknek, hogyan kell éretten konfliktust kezelni...
2014. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4!

Komolyan, szerinted , ha 14 éves fiú, akkor ez rendben van, de ha lány eláshatja magát?

Érdekes gondolkodás..


Kérdező, sztem tanulságos volt ez neked. Legközelebb okosabban csináld, ennyi!

2014. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért a kicsit megszédített, és a képszakadás között azért van különbség. :D


Ha mindenképpen inni akarsz, akkor ésszel csináld. Ha iszol akkor legalább ésszel csináld. Vagy keveset, vagy ha már úgy berúgsz, akkor ne menj utcára.

2014. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2 vagyok.. Kedves 4 te valami elmegyogyintézeti szokevény vagy? Egy 14éves fiú ihat ,de egy lány nem..hol élsz te 18-19-században? Egyébként is mit kell meg pofozni ezért a gyereket? Nem az a megoldás ha megverjuk ,hanem elmagyarázzuk neki.. Gratulálok...Oszintén szolva orulok ,hogy nem te vagy az egyik szulom mert inkáb..na mind1..Sajnálom a jovendo beli gyerekeidet...ha teheted ne válalj gyereket mert meg keresítennéd az életuket..Amúgy minek te képzeled magad a jo istennek úgy beszélsz mintha sosem kovettél volna el hibát emberek vagyunk mind hibázunk .. -.-
2014. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4-es, én is adnék neked két olyan pofont, hogy összesz@rnád magad, csak hogy tanulj egy kis emberséget, te primitív állat. Gyökér.

Kérdező, ne félj, semmi sem lesz. Nem vezetted félre őket, mert nem is követtél el semmit. Anyádtól se félj, ha balhézik, egyszer csak visszamegy dolgozni. De a piálással várj még pár évet, a középsuli vége úgyis tele lesz bulikkal, legalább addig ne idd tönkre magad.

2014. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!