Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rosszat tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszat tettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bűntudatom van. Négy éve vagyok együtt a férjemmel, több mint két éve házasok vagyunk.

Nemrég elmentem kikapcsolódni néhány barátnőmmel és bizony beszélgettem férfiakkal. Nem történt semmi, sőt, a beszélgetések elején mindig belefűztem a mondanivalómba, hogy férjnél vagyok, de azért mégiscsak flörtöltem. Nem volt szó szexuális tartalmú témákról, de tudjátok milyen, amikor érzitek, hogy bejöttök valakinek, és kicsit adjátok alá a lovat. Most iszonyú bűntudatom van, holott tényleg eszem ágában sincs más pasival bármit is kezdeni, de igazság szerint tetszett megint egy kicsit úgy érezni, hogy nem csak egy férfi számára vagyok vonzó.


A férjemnek elmeséltem a dolgot, kinevetett, annyit mondott, hogy "Nesze, egyszer nem vagyok ott, és egyből más pasikkal flörtölsz!", azután megpuszilgatott, szóval elég magasról tett a dologra, de azért mégis rosszul érzem magam.


Igazából már az is eszembe jutott, hogy csak simán drámakirálynő vagyok, és túl jó az életem, úgyhogy a semmin problémázok. De azért rosszul érzem magam. Szerintetek idióta vagyok? Vagy szerintetek is rosszat tettem?


Most egy ideig biztosan nem megyek bulizni, mert hiába volt jó este, rossz érzéssel gondolok rá vissza. Nagyon szeretem a férjem.


2014. jún. 4. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, h ettől nem mennél tovább miért érzed magad rosszul? Ez egy kicsit kettős!
2014. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert már ezt is elítélendőnek tartom.
2014. jún. 4. 18:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, hogy ennyitől már bűntudatom lenne, szóval megértelek. :)

Másrészt meg, ezzel még nem tettél semmi rosszat, szóval, ne gyötörd magad. Nem hiszem, hogy az esett jól neked, vagy azon agyaltál volna, hogy hm, most lecseréled a férjed legalább egy éjszakára. Sokkal inkább arról van itt szó, hogy hm, milyen jó tudni, hogy még vonzó és kívánatos nő vagyok a férfiak szerint. Ennyi. :)

Nekem a barátom ilyen flörtölgetős, néha totál kivagyok emiatt, de most már kezdem belátni, hogy addig, amig megmarad flörtnek, és az embernek párja van, addig leginkább csak a hiúságunk legyezgetéséről szól a dolog.

2014. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem tettél! Nincs okod a lelkiismeret furdalásra! Ha nekünk nem is, legalább a férjednek hidd el!
2014. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyesen cselekszünk, akkor nincs lelkifurdalásunk. Ha mégis érzed, hogy nem jó valami, akkor helytelenül cselekedtél. Teljesen mindegy, hogy erről mások mit gondolnak, mi magunk vagyunk saját magunk bírái. Ha úgy érzed, hibáztál, vond le a következtetéseket, és ne kövesd el újra! Nem csak bírálni kell saját magunkat, de meg is kell tudni bocsátani! Most ez a rész jön! Dolgozd fel, rágd át, aztán bocsáss meg magadnak és lépj tovább! N30
2014. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy neked hogy esne, ha a férjed tenné ezt idegen nőkkel.

Hát kicsit ribiskedtél. Én is rosszul érezném magam.

2014. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én egy igazi szigorú, erkölcscsősz vagyok, de ezt a kérdést még én is megmosolyogtam. :) A férjed reakciója meg nagyon édes, tényleg nem lehet okod panaszra. Vigyázz erre a házasságra, de ennyitől ne legyen lelkifurdalásod. :)
2014. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
7-es vagyok, azt még elfelejtettem, hogy azért óvatosan flörtölgess, mert minden komoly dolog ilyen apróságokból indul ki, és 20 év házasság után már lehet, hogy nem lesz lelkifurdalásod...
2014. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
8-as, hol 20 éve házas, hol meg épp menyasszony!
2014. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Most jót nevettem. Én ezt rendszeresen csinálom, a szexualitással is dobálózunk, viccelődünk a férfiakkal. És? A páromat válaszottam, vele akarok lenni, ő is velem. De ettől még viccelődhetek más férfiakk, nyilván én is élvezem, hogy vonzó vagyok és tetszek másoknak is a férjemen kívül. De attól még nap mint nap mellette döntök, és ő is mellettem. Nem kell ilyen csekélységeknek jelentőséget tulajdonítani, élvezd a helyzetet és ennyi. :)
2014. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!