Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kikezdett egy nő a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett egy nő a férjemmel. Hagyjam, hogy a férjem egyedül intézze, vagy én is elmagyarázzam neki, hogy mihez tartsa magát?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 14:40
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
A férjem egyik alkalmazottja volt, valami húszéves kis csitri. Gondolom fizetésemelést akart, ezért kicsit kigombolta a kis ingét és illegette magát egy kicsit. A férjem mesélte.
2014. máj. 25. 14:55
 12/50 anonim ***** válasza:
94%
ne intézzen semmit a férjed, egyszerűen nem kell vele foglalkozni.
2014. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
24%

A 20 éves alkalmazott illegette magát kigombolt blúzában, a férjed pedig az esti vacsoránál ezt elpanaszolta neked?


'Jaj, már megint egy húszéves akar engem, jaj segits asszony, olyan fárasztó ezt nekem...'

Valahogy igy zajlik ez nálatok?


Azt ajánlom jól zárd be a szekrénybe a férjedet és ne edd ezt a butaságot.

2014. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, te amikor még huszonéves csitri voltál, sosem kezdtél ki emberekkel csak úgy? Mindenkitől mindig kértél lakcímkártyát és útlevelet, hogy van-e felesége? Vagy elmentél hozzá egy egyéjszakásnál, van-e nője?


Őszintén, mindenki nézzen magára, mit csinált egyetemi évei alatt. Ez a kiscsaj is csak mi vagyunk 20 évvel ezelőtt:)

2014. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
44%
Lenézed a "20 éves kis csitrit", de vetélytársnak tartod! Nem érzed, hogy magadat alázod meg?
2014. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom leszerelte a csajt, sima ügy, van ilyen sajnos, hogy valaki így akar elérni dolgokat.

Neked ezzel szerintem nem sok dolgod van, mosolyogd meg és kész.

2014. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
95%

tudjátok, ez a normális, hogy a pasi otthon ezt elmondta... jobb helyen így működik.

Ja, hogy ti nem szoktátok elmesélni, csak élvezitek, ha kelletek valakinek?

2014. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
83%

14,

magamba néztem. Nem, nem kezdtem ki senkivel. Nem riszáltam magam célzottan senkinek. Nem én voltam a hódító, hanem mindig csak a meghódítandó. És nem volt egyéjszakásom se. Mire odáig jutottunk, ismertem rendesen. És nőssel sose mentem bele semmibe.


Nem mindenki riherongy 20 évesen se.

2014. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
15%

Pedig jobb lenne tapasztalni házasság előtt...nálunk mondjuk az egyetemen mindenki ezt csinálta, ezért nem volt fura, de nálatok biztos nem ilyen volt a divat. Én nemrég voltam 20:) És pl. egy kollégám 20 éves, ugyanúgy odavan érte mindenki (fiú), barátnője van, de valahogy ez nem tényező szerintem.


Kizárólag a férfi felelőssége, nem egy nő kényszeríti őket bele abba a dologba. Én se illegetem magam senkinek, csak kedves vagyok, ők nyomulnak. (koromból kifolyólag nem házasok ezek a férfiak, hiszen 26 vagyok)

2014. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom nem ő az első és nem is az utolsó aki kikezd vele, sok a r*banc. Nem kell vele foglalkozni.
2014. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!