Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te elégedett vagy a házasságod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elégedett vagy a házasságoddal, vagy inkább lennél egyedül vagy csak barátkoznál?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok vele.
2013. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
30 évi éltünk együtt és elégedett voltam vele. Meghalt, és hiányzik.
2013. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2013. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Én teljesen elégedett vagyok, ez a harmadik házasságom, 6 éve vagyunk együtt. Jobb mindenképpen, mint az előző kettő és nem lennék egyedül.
2013. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igen. Eszméletlen jó a kapcsolatunk 4 éve vagyunk már házasok 2 év kapcsolat után döntöttük úgy hogy legyen esküvő, az esküvő után költöztünk össze :) Gondoltuk így lesz a legjobb :) Hihetetlen jó a házasságunk, gyerek még nincs, de akarunk :)
2013. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen elégedett vagyok így öt év után. Nagyon szeretjük egymást, mindenben partnerek vagyunk.
2013. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok, 14 év házasság és 3 gyerek után. Vannak rosszabb időszakok de arra még e gondoltam hogy inkább lennék egyedül.
2013. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen elégedett vagyok, 6 év házasság után, áprilisban született meg a kisfiunk, soha többé nem akarok egyedül lenni.
2013. dec. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es! Nagyon sajnálom. :( Elégedett vagyok a házasságunkkal, szeretem és tisztelem.
2013. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Holnap lesz 2 éve hogy házasok vagyunk:) Másfél éves kapcsolat után volt az esküvőnk. Nagyon boldogok vagyunk.Soha nem is álmodtam róla hogy valakivel ennyire jó lesz a kapcsolatom, mint a férjemmel.(24 éves)


Teljesen elégedett vagyok.


Nagyon szeretnénk gyereket is, de sajnos ez nem adatik meg. Viszont ettől még az érzéseink egymás iránt nem változtak.


27/N

2013. dec. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!