Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem borzalmas dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem borzalmas dolgot vágott a fejemhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy veszekedésünk a férjemmel. Mérgében elmondta, hogy van egy nő, aki akar tőle valamit. Neki megvolt a lehetősége, hogy elhagyjon érte, de ő engem választott, viszont azóta ezt már ezerszer megbánta. Utólag, mikor megnyugodtunk megkérdeztem, és azt mondta, hogy tényleg ez az igazság. Azóta az is kiderült, hogy én tévedtem a veszekedéssel kapcsolatban, méghozzá sajnos egy nagyon komoly dologban. Nem merem beismerni a hibámat előtte, mert félek, hogy attól csak jogosabbnak érezné, amit mondott. Napok óta nem beszélünk és félek, hogy erre rámegy a házasságunk.
2014. máj. 19. 16:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Ti tudtok értelmezni, mi köze ahhoz a húga prostituált mivolta, hogy a párja bánja, hogy nem lépett le egy másik nővel? Teljesen természetes, hogy kiállt a húga mellett, ha nem tudta róla. Ok, kiderült, hogy igaz, de a férjének ezért más nőért kell rimánkodnia. Kérdező én engedném hadd menjen, milyen lesz ezután neked, hogy tudod, élete nagy hibája volt, hogy nem hagyott el a másikért?
2014. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Hát én sem értem az összefüggést a kettő között... Férjed se lehet piskóta, ha egy vitában témától függetlenül ezt a dolgot vágja a fejedhez...
2014. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
24%

Jajj, értő olvasás. A kérdező írta, hogy a kapcsolatuk előtt volt választása a férfinek és ő a kérdezőt választotta.

Gondolom a kérdezőnek ez már nem az első ilyen kirohanása, ezért mondta a férfi, hogy lehet, amikor választhatott, jó lett volna, ha a másikat választja.


Egyébként első körben én is védtem volna a testvéremet, mert nem tudom elképzelni róla, hogy prostituált. De amint kiderül az igazság, hogy tényleg az, már rohannék is a férjemhez, hogy ne haragudjon, sajnos nem tudtam elképzelni a húgomról, de tényleg ez van, belátom, rossz emberismerő vagyok és hibáztam. Ne haragudjon.

2014. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Kedves Értő Olvasó előző!


Nem a kapcsolatuk előtt választott a férj, hanem a "félrek.rás előtt" választotta a kérdező! Elhagyta volna a kérdezőt a nőért...


"Volt egy nagy veszekedésünk a férjemmel. Mérgében elmondta, hogy van egy nő, aki akar tőle valamit. Neki megvolt a lehetősége, hogy elhagyjon érte, de ő engem választott, viszont azóta ezt már ezerszer megbánta."

2014. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
37%

Masszoval a hugodban jobban biztal mint a ferjedben. Igen kerdezo, ez komoly hiba.


Ha nekem ilyet mondana a felesegem, akkor nem "kiakadnek", hanem megkerdeznem hogy mivel tudja alatamasztani ezt a komoly vadat. Mert az lenne a legelso, hogy nem felteteleznem rola hogy ilyet allitana megalapozatlanul.


Gyakorlatilag a felek meghallagatasa nelkul a testveredet valasztottad az eleted parjaval szemben, ez tobb mint hiba.

2014. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Pontozzátok le a jo édes ...tokat! Akkor maradj vele, tartsd a gyertyát! Szánalom...
2014. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem tőle. Ő azt mondja, hogy nem bánta meg, amit mondott a másik nőről. Azt mondta, hogy nem ez volt az első eset, hogy megbántottam, de ő mindig lenyelte a keserű pirulát és várta, hogy magamtól rájöjjek, hogy neki nagyon nem jó, ahogy viselkedem vele. Most viszont kifakadt ennél a veszekedésnél. Én végig boldog voltam vele, szeretem őt és szégyenlem magam, hogy nem vettem észre, hogy kínlódik mellettem azért mert tudtam boldoggá tenni. Igaza van, tényleg kevesebbet adtam, mint kaptam, mert magától értetődőnek vettem, hogy ő velem van. Jóvá akarok tenni mindent, mert szeretem őt, de nem tudom, hogy versenyezzek a másik nővel, mert most belé szerelmes, én meg a gonosz boszorkány vagyok a szemében.
2014. máj. 20. 10:51
 38/42 anonim ***** válasza:

Arról nem Te tehetsz, hogy a húgod mit csinál. Te bíztál a húgodban, gondolom, ezért védted, de a tény az tény. Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod. Fogadd el, hogy igaza volt ebben a férjednek.


Sajnos ezt a másik felét, hogyan lehet jóvá tenni több évnyi felgyülemlett problémát, nem tudom. Szüleim próbálkoztak hasonló esetek után is, de csak gyötrődés volt, és rajtunk csattant, a gyerekeken. Végül 20 év után elváltak. Én azóta boldogabb vagyok. Azt hiszem, a szüleim is.


Ha a férjed menni akar, engedd el. Ha meg akarja javítani, engedd neki ezt, esetleg járjatok párterápiára (pl. a szüleim közül az egyik fél erre nem volt hajlandó, mert úgy gondolta, ő úgy tökéletes, ahogy van). Sajnos nem úgy születünk, hogy tudjuk, hogyan kell jól működtetni egy párkapcsolatot, főleg ha a szüleink példája nem volt jó. De meg lehet tanulni külső segítséggel. De először kérdezd meg a férjedtől, higgadtan - és semmin ne húzd fel magad - hogy mit akar.


A csőd nem feltétlenül rossz dolog, lehet valami újnak is a kezdete. Döntsétek el, hogy azt együtt vagy külön akarjátok-e, de ha az egyikőtök válasza negatív erre a kérdésre, azt a Jóisten se fogja tudni megváltoztatni.

2014. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%
Az a férjed hibája, hogy nem mondja el a gondjait veled kapcsolatban, nem beszél az igényeiről, ez nem a te hibád. Ha mást szeret, akkor kérdéses, hogy érdemes-e versenyezni érte. Egyébként kimondottan aljas dolognak tartom a másik felet hibáztatni az ő gyengeségéért, ő szeretett bele más nőbe, ez az ő "hibája", nem fair ilyenkor azt, mondani, hogy azért, mert nekem nem volt jó veled, akkor nem kellett volna összeházasodni.
2014. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Elköltözött. Gondolom most épp a kis szerelmének udvarol.
2014. máj. 24. 16:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!