Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem borzalmas dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem borzalmas dolgot vágott a fejemhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy veszekedésünk a férjemmel. Mérgében elmondta, hogy van egy nő, aki akar tőle valamit. Neki megvolt a lehetősége, hogy elhagyjon érte, de ő engem választott, viszont azóta ezt már ezerszer megbánta. Utólag, mikor megnyugodtunk megkérdeztem, és azt mondta, hogy tényleg ez az igazság. Azóta az is kiderült, hogy én tévedtem a veszekedéssel kapcsolatban, méghozzá sajnos egy nagyon komoly dologban. Nem merem beismerni a hibámat előtte, mert félek, hogy attól csak jogosabbnak érezné, amit mondott. Napok óta nem beszélünk és félek, hogy erre rámegy a házasságunk.
2014. máj. 19. 16:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt nem értem! Miért nem lehet beismerni, ha valaki tévedett, hibázott? Attól nem lesz senki kevesebb, sőt!

Egyébként azt nem szeretem, ha valaki azzal dobálódzik, hogy lenne más lehetősége. Ugyan már? Kinek nem! Sok férjnek, és feleségnek akadna "udvarlója"! Pont ez a lényeg! A hűség nem egy érzés, hanem egy választás. Ha őt választottam, akkor ő hozzá kell hűnek lennem!

Ismerd el szépen,hogy hibáztál és kész!

2014. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Te inkább méssz elvált asszonynak, mint hogy a hibádat beismerd?


Tipikus 3Xgá tipusu nő vagy!

2014. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Szerintetek hiba volt a testvérem védelmére kelnem? Ti nem ezt tennétek?
2014. máj. 19. 19:35
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Hiba volt. Mi nem ezt tennénk. Előbb tájékozódtunk volna, és csak utána nyilvánítunk véleményt.
2014. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

A férjed az életed párja vagy a tesód?

Én a helyedben megfogadnám a 10-es és a 11-es tanácsát. Sok sikert, remélem minden rendbe jön. :)

2014. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

"Nem merem beismerni a hibámat előtte, mert félek, hogy attól csak jogosabbnak érezné, amit mondott. Napok óta nem beszélünk és félek, hogy erre rámegy a házasságunk."


Nézd, ha meg akarod tartani a házasságod, akkor állj a férjed elé, és kérj bocsánatot tőle. Nekem is volt olyan, hogy vitáztunk valamin, és utólag kiderült, hogy nem volt igazam. Nyeltem egyet, és odamentem hozzá, hogy elnézést kérjek, és hogy neki volt igaza.

Bár mi nem szoktunk veszekedni, csak vitázni. Arra mindig ügyelj, hogy sose fajuljon veszekedésbe a vitázás, mert akkor már ingerült mindenki, és kicsúszik a szájon át olyan is, amit nem kéne mondani.

2014. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nem értitek. A férjem minden bevezető nélkül elém állt azzal, hogy a húgom prostituált. Azért nem érzem magam rosszul, hogy kikeltem magamból emiatt. Most viszont szégyenkezhetek a húgom miatt és féltékenykedhetek egy idegen nőre. Én már teljesen kikészültem idegileg.
2014. máj. 19. 20:44
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

De mint mondtuk, a tévedést belátni nem bűn!

Itt nem az a gond,hogy a testvéred védelmére keltél, hanem,hogy amikor kiderült, hogy nincs igazad, akkor sem akarod elismerni!

2014. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
56%

Inkább menjen rá a házasságod, de te be nem ismernéd, hogy tévedtél?

De szánalmas hiú nyomorék lehetsz!

És van egy jó hírem, az ilyen vaskalaposkodásra rá szokott menni a kapcsolat, nemcsak a házasság, hanem a szülő-gyerek és egyéb kapcsolatok is.

De csináld csak!

2014. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, azért haragszol a férjedre, mert a húgod egy qrva?

És ez ilyen indulatokat hozott ki belőletek?

Kicsit nagyobb gond van nálatok, mint gondolod!

2014. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!