Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fizikából kaptam egy 2. est...

Fizikából kaptam egy 2. est borzalmas most átmentem 3masba (fizikából) egyébként ezen meg kémián és latínon kívül mindenből 5ös vagyok. Azokból 4es. Ezt hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

#rossz jegyek?
2014. márc. 4. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el hogy kaptál egy 2-est fizikából. Egyébként messze még az év vége, kijavítod. Hanyadikos vagy?
2014. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy 2-est kaptal es egyszeruen nem megy. Segitseg kell hozza. (Esetleg egy magantanar.)
2014. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
7. es vagyok. így 3.4re állok.ebből állok a legrosszabbul. De köszi a válaszokat.
2014. márc. 6. 20:14
 4/4 anonim válasza:

Kicsit késői a válasz, de gondolom még hátha jó lesz valakinek...

Ilyenkor még messze van az év vége, szóval simán ki lehet javítani, illetve ha nem 1-es, akkor "ok". Attól függ amúgy, hogy milyen szigorúak a szüleid, ha nem ordítanak le, meg ilyesmi, akkor egészen nyugodtan elmondhatod, ha kell, még egy kis "körítéssel" is. Egyszerűen odaállsz eléjük, és elmondod.

2014. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!