Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem volt ennyire...

Csak nekem volt ennyire borzalmas karácsonyom?

Figyelt kérdés

A családom sajnos sosem volt összetartó, szóval a mai nap is arról szólt, hogy mindenki ült szépen a szobájában és azt csinált, amit akart. Nem voltak ajándékok, nem volt közös ebéd, jóformán egy szót sem szóltunk egymáshoz.


Aztán kiderült, hogy az egyik régi kolleganőm titokban szilveszteri bulit tervez, és mindenkinek elhintette, hogy nekem nehogy szóljanak (egy társaság vagyunk évek óta), mert ő haragszik rám. Mivel nem tudtam miért, megkérdeztem: nos, kiderült, hogy valaki elszólta magát a főnöknek egy régi munkahelyi balhéval kapcsolatban, amit ÉN vittem el helyette. És most azt hiszi, hogy tényleg én nyomtam fel (nem), és egy ember kivételével senki nem bírt szólni, hogy a hátam mögött parti lesz.


Aztán, amikor mindezt este elmeséltem a páromnak (nem együtt élünk), ő annyi mondott rá, hogy "hát, sajnálom". Aztán elkezdte ecsetelni, milyen csodálatos délutánja volt a családdal.


Mostanában egyébként is mély ponton vagyok, de ez a délután végképp betett...


2013. dec. 24. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt fényes. Alapból már évek óta nem szeretem a karácsonyt talán csak az idegesít, hogy mások boldogok én meg nem de idén rátett egy lapáttal, hogy volt egy nagyon fájdalmas szakításom és még mindig mély sebből vérzik és nagyon magányos voltam így egyedül.
2013. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szép barátnőd lehet. Én mindig szívből gyűlöltem az ilyen gerinctelen alakokat, akik nem merik megmondani szemtől-szembe ha valami problémájuk van a másikkal de évekig raktározzák a vélt sérelmeket a másik meg találja ki hogy miért fúj rá az akit a barátjának hisz.
2013. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegnap temettük férjem szeretett nagypapáját (1 héttel a 90. születésnapja után hunyt el), sajnos nálunk nem túl boldog idén a karácsony, pedig amúgy nagyon szeretjük ezt az ünnepet :(
2013. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudsz a pároddal szilveszterezni?
2013. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én karácsonyom sem telt jobban.


Mi a karácsonyt előrébb hoztuk, mert a páromnak az ünnepek alatt is dolgozni kell.


Mivel a téli közmunka keretébe a alapkompetencia képzésre kell járnom, így igazgatói engedéllyel csütörtökön nem mentem, ennek ellenére a többi sorstársam kiverte a balhét, hogy én hogy mertem otthon maradni. Végül a tanár az órára behívta az igazgatót, aki elmondta nekik a helyzetet.

(Nem hiányoztam eddig az órákról, még ha túl képzett is vagyok hozzájuk, ellenben pont azok robbantották ki a balhét, akik szinte hetente hiányoznak.

Ezek után a péntekem és a szombaton is be kellett mennem, szótagolni, betűzni, jó fejt vágni, míg a párom itthon várta, hogy mikor érek haza az iskolából, hogy élvezzük, hogy együtt lehetünk.

Míg az iskolába a rossz indulatot el kellett viselnem, itthon a párom elégedetlenkedett, hogy az iskola mennyire elcseszte az ünnepét.


A mai napom hosszú volt, egyedül a kutyánkkal próbáltam karácsonyozni ( répát adtam neki, egy mézeskalácsot, maraton séta...stb). A családom tőle 400 km-re messze, a párom szülei ha nem kell, meg sem látogatnak ( én járok le hozzájuk naponta).

Azt hiszem az idei karácsonyom a legrosszabb.

2013. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 24-én reggel 7-től este 7-ig szolgálatban volt.

Én váltottam este, most éjszakás vagyok reggel 7-ig.

Nálunk még nem jött meg a Jézuska, mert nem volt olyan időpont, amikor mindketten otthon lettünk volna.

De én ebből nem csinálok problémát, majd lesz ajándékozás karácsony napján.

Dolgozni muszáj, alkalmazkodni kell a körülményekhez.

Külföldön élő fiamat és menyemet 1 éve nem láttam, du. 4 órakor értek haza én meg fél 7-kor eljöttem dolgozni, de Ők is megértik és alkalmazkodnak.

Nem a legjobb így, de nincs más megoldás.

Boldog vagyok, hogy látom Őket!

2013. dec. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!