Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem borzalmas dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem borzalmas dolgot vágott a fejemhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy veszekedésünk a férjemmel. Mérgében elmondta, hogy van egy nő, aki akar tőle valamit. Neki megvolt a lehetősége, hogy elhagyjon érte, de ő engem választott, viszont azóta ezt már ezerszer megbánta. Utólag, mikor megnyugodtunk megkérdeztem, és azt mondta, hogy tényleg ez az igazság. Azóta az is kiderült, hogy én tévedtem a veszekedéssel kapcsolatban, méghozzá sajnos egy nagyon komoly dologban. Nem merem beismerni a hibámat előtte, mert félek, hogy attól csak jogosabbnak érezné, amit mondott. Napok óta nem beszélünk és félek, hogy erre rámegy a házasságunk.
2014. máj. 19. 16:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Akkor csak halgass, büszkélkedj, és készülj az elvált asszonyok sanyarú sorsára!!
2014. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az csak jó pont, ha beismered a hibádat, mivel most úgyis bűntudata van valószínűleg a másik nő miatt, ha te pedig ennyire jófej leszel, hogy beismered, hogy tévedtél azon csak nyerhetsz.
2014. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Hány évesek vagytok? Mert az óvodások viselkednek így. Egyébként pedig TE hibáztál, így illene bocsánatot kérni, aztán a férjed is megteheti ugyanezt.
2014. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
9%
2-es, nagyon jó fej a feleség! Valahogy nem értünk egyet abban ki is az a jófej!!!
2014. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
11%
Nyugodtan pontozz le !! Engem nem érdekel a %. Te viszont borzalmas vagy!
2014. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%

Nem eleg hogy veszekedtel, meg be sem ismered utolag hogy hibaztal, ez mar dupla hiba.

Eleve nem kell veszekedni.

2014. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Nem hibáztam, csak tévedtem. Megvádolta a húgomat egy nagyon ocsmány dologgal. Kiálltam a testvérem mellett, ezt nem nevezném hibának. A húgom viszont bevallotta nekem, hogy igaz, amit a férjem mond.
2014. máj. 19. 16:57
 8/42 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg megbánta, hogy veled maradt, akkor itt már minden hiába... Ezt a kérdést azért feltehetnéd neki még egyszer, hogy valóban komoly-e.
2014. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
akkor nincs kecmec, eléállsz és elmondod, hogy igaza volt, bocs ... aztán minden megy tovább
2014. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom drágám,elképzelni se tudtam ezt a húgomról. Szörnyen magam alatt vagyok.Retteneteset csalódtam benne. Te vagy a jó emberismerő.

Még ma mondd el ezt, és utána hallgass!

Ha mond valamit jó, ha nem mond semmit jobb, ülj az ölébe és puszild meg.

Tényeken ne vitatkozz.

2014. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!