Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes vagy a férjedbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy a férjedbe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%

Igen, szerelmes vagyok a fjembe, és nagyon szeretem..

Emnek ellemnére vannak pillanatok amikor"utálom" persze nem komolyan...de van amikor hülye..sőt van amikor én vagyok hülye,...;-)

De akkor is szeretem, csak épp utálom ahogy viselkedik...persze ezt kifejezhetnem szebben is, hogy olyankor haragszom...stb( most azért írom ezt le, mert epp így érzek, mégis alig várom, ogy hazaérjen es megölelhessem)


Remélem nem változik meg sosem a kapcsolatunk...

Mi még csak 6 éve vagyunk egy pár.

2014. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Èn is azt irhatnám mint a 10-es.

Te kèrdezö?

2014. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Elég sokféle válaszok érkeztek:). Mi 4 éve vagyunk együtt, nemsokára jön a babánk. Nálunk eleinte én lángoltam, szerelmes voltam nagyon ő egyáltalán nem volt szerelmes belém. Azóta nálam is alább hagyott az a nagy lángolás, nála viszont erősödtek az érzések így most vagyunk kb. egy "hullámhosszon". Remélem ez az érzés meg is marad mindkettőnknél sokáig:).
2014. máj. 5. 19:10
 34/41 anonim ***** válasza:

Igen, szerelmesek vagyunk egymásba. Nem múlt el, csak rengeteget erősödött az évek alatt:) és nem is fog soha elmúlni.


Az hülyeség hogy a szerelem elmúlik. Csak akkor múlik el ha nem volt igazi szerelem...csak mondjuk fellángolás.

2014. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Még nincs férjem, de 7 éve vagyunk együtt, úgyhogy azt hiszem releváns a válaszom. A 3. évben volt részemről egy hullámvölgy, amikor úgy éreztem hogy már nem vagyok szerelmes. 1 hónapig nem is találkoztunk, mert nem akartam. El is döntöttem hogy szünetet kérek (= szakítok), de mikor egy hónap után megláttam újra, úgy éreztem hogy nem bírnám elviselni ha mással lenne és én se akarok mást. Valahogy újra azt éreztem hogy imádom! Aztán amikor 5 éve voltunk együtt összeköltöztünk és furcsa de még mindig lángolásnak érzem!

Tudom hogy a szerelem egyszer elmúlik, de hiszem hogy ha szeretet és harmónia van, akkor nem kell elválni. Lehet hogy 50x évesen újra szerelmes lennék de az is elmúlna. Szerintem csak akkor szabad véget vetni egy kapcsolatnak ha bántják egymást a felek, addig küzdeni kell. Persze mindketten meglepjük egymást ezzel-azzal a mai napig, próbálunk nem bepunnyadni, fenntartani a lángot.


L23

2014. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Igen nagyon szeretem:) néha van hogy a viselkedése kiborít, de akkor is szeretem:) hogy ő szeret-e, csak remélem, ölel, csókol, de ezt hazudni is lehet. Mindenesetre szerintem szeret.
2014. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos elmúlt de tett is érte, hogy így legyen. Viszont a szeretet megvan és a közös célok. Ma van a 7.házassági évfordulónk egyébként.
2014. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Igen. Hol jobban, hol kevésbé, de mindig. És kölcsönös. :)

9 éve együtt, 3 gyerekkel

2014. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

nem tudom attol fugg mit neveztek szerelemnek es szeretetnek.

A hazassagunk nagyon jo de nagyon sokat dolgozunk rajta

kozos hetvegek kozos estek ido gyerekek nelkul kozos hobby stb

Ha egy honapot is nem dolgozunk rajta jonnek a problemak kevesebb lesz a szex elhidegules stb.

2014. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!