Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes vagy a férjedbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy a férjedbe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
76%

Nem, és ő sem belém.

8 éve vagyunk együtt és 5 éve házasok.

De szeretjük egymást, tehát a szeretet, a kötődés megvan, jól megvagyunk, a jövőt továbbra is együtt képzeljük el, de az a bizonyos izzó lángon égő nagy szerelem, az már elmúlt és átalakult. Tehát nem szerelemmel szeretjük már egymást.

2014. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
nem és nem is voltam csak azt hittem..már elváltam
2014. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és remélem, még sokáig így marad. :)
2014. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szerelmes vagyok es emellett szeretem is. A szerelem elmúlik egyszer, a szeretet viszont örökre megmaradhat.
2014. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
Már nem, de nagyon szeretem, és ezt a részéről is érzem. 13 éve vagyunk együtt, 8éve házasok, 2 gyerekkel.
2014. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%

Igen! És Ő is belém :) 13 éve vagyunk együtt. Nálunk nem múlt el a szerelem, nem is alakult át. Persze meg van a tisztelet és a szeretet is, de ugyanúgy a "lángolás" is.

Ha elmegyünk valahova, még mindig úgy érezzük, hogy randizni megyünk :)

2014. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

Az a vicces, hogy ismét igen. Egyszer már éreztem, hogy lecsengett. De most szülés előtt, lakásfelújítás alatt vagyunk - és valahogy ez annyira, még jobban összekovácsolt minket, hogy újra magasabb hőfokra kapcsolt az egész.

Ráadásul annak ellenére, hogy én már nyűgösebb vagyok a terhesség vége miatt (bazinagy a hasam, sehogy se kényelmes, túllennék már rajta, stb, 39. hét), ő meg kicsit stresszesebb a lakásfelújítás miatt, amiben nem is nagyon tudok segíteni az állapotom miatt.

2014. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
71%
Igen és érdekes, hogy egyre jobban. Azt hiszem ő belém már nem szerelmes csak szeret és értékeli a szerelmemet.
2014. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nagyon :) és én is érzem, hogy ő is így érez irántam.
2014. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez nálunk olyan hullámzó. 12 éve vagyunk együtt. Én gyakran érzem még azt, hogy szerelmes vagyok belé. Tűzbe tud hozni, szeretem csak úgy nézni, jó megérinteni, büszke vagyok rá... Van, mikor meg azt érzem, hogy bár szeretem, de nem igazán vagyok már oda érte.

Szerintem a férjem sokkal ritkábban érzi a tüzet Néha olyan szerelmesen viselkedik, de ő már szerintem nincs úgy oda értem, mint az első pár évben.

Nagyon kötődünk egymáshoz, szeretjük, becsüljük és tiszteljük egymást, az tény. Sok mindenen átmentünk már együtt, és a gyerekünk is erősíti az összetartozást, akit imádunk. Az utcán kézen fogva megyünk, TV-zés közben összebújunk, alvás közben ő átölel, de szerintem ezt nem szerelemből teszi, csak szeretetből.

2014. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!