Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes vagy a férjedbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy a férjedbe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de vannak hullámvölgyek. Nem úgy értem, hogy néha nem szeretem, csak arra, hogy vannak időszakok, mikor csendesedik a dolog és vannak időszakok, mikor nagyon imádjuk egymást. Lassan 10 éve vagyunk együtt, de csak tavaly júliusban esküdtünk...nem siettük el. Már van egy majd 4 éves kislányunk és most tervezzük a kistesót. Ezt csak azért említettem meg, mert sok kapcsolatot a közös gyerekvállalás öl meg. Kiderül, hogy mégsem olyan jók együtt. Szerencsére eddig sok próbát túléltünk-megcsalás, félretekintés soha nem volt, nem ilyen jellegű próbatételre gondoltam.
2014. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi beszéltünk is erről, ő szerinte már nem vagyunk szerelmesek. Azt tudom hogy nála már alátalakult valami mélyebb dologgá mint a szerelem. Ezt ő mondta. Én viszont máshogy szeretem, szerelmes vagyok.
2014. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
87%
6 éve vagyunk együtt, még mindig szerelmesek vagyunk egymásba:) Tudom, hogy egyszer átmegy majd szeretetbe, de még élvezem:)))
2014. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 13 év után is a férjem a MINDENEM :-) ,és igen szerelmes vagyok belé ,de nem azzal a fajta őrült lángolással ,amit tizenévesen érez az ember (Mert az nem igazi szerelem még ... ),hanem tisztán és őszintén !
2014. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen. DE nem mindig egyformán...van, hogy épp csak pislákol a láng...és van, amikor teljes erőből lobog. Változó. (10 éve vagyunk együtt) 29/nő
2014. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
18%
Azért kíváncsi vagyok a hozzászólóknak hány százaléka lépett már félre vagy volt szeretője :-)
2014. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
En szerelmes vagyok a Felesegembe! De ugy erzem o mar nem szerelmes de biztos, hogy szeret. 7 eve vagyunk egyutt.
2014. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Igen, persze nem olyan lázasan, mint régen, de azért mindig rá gondolok a nap nagy részében.
2014. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2014. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!