Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelmes vagy a férjedbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy a férjedbe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon.
2014. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

kb. fél éve volt egy hullámvölgyünk, mindketten éreztük, hogy lecsengett a szerelem, szakítottunk is. nem tartott sokáig, pár nappal később rohantunk vissza egymás karjaiba, azóta valahogy még magasabb fokon ég a dolog :)

20L, 3 éve együtt

2014. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Igen. Igaz, meg csak ket eve vagyunk egyutt, de izzik a levego, es elolvadok, ha megcsokol :)
2014. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
17. Ha kíváncsi vagy: nem volt. De gondolom majd most jön a szöveg, hogy ismeretlenül azt mondok amit akarok. Bizonyára bemagyaráznád, hogy márpedig te jobban tudod...
2014. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Hű, hát volt már, hogy azt hittem, hogy már nem, de aztán mindig rájöttem, hogy dehogynem! Stabil, biztos, veszekedős-hullámvölgyes időszakokban nagy-nagy fellángolásaink vannak. Ezekben a periódusokban olyan izgatott vagyok a közelében, mint amikor még csak jártunk. 17 éves házasok vagyunk, 3 gyerekkel.
2014. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
8%
Nem,de nyugodtak legyetek majd nálatok is elmúlik.
2014. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Igaz mi nem vagyunk házasok, de 5 év után úgy érzem, ez teljesen más. Mindenben számíthatunk a másikra, betegségben, szerencsétlenségben is. És igen nagyon szeretjük egymást, nem úgy ahogy az első 1-2 évbe, de sokkal mélyebben, és őszintébben.
2014. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Esküvő előtt álluk, 4 éve vagyunk egy pár. Igen, szerelmesek vagyunk mindketten. Néha úgy érzem, ha lehet fokozni, párom még sokkal-sokkal szerelmesebb. :) És ki is mutatja. Na nem virággal, csokival, meg ilyen baromságokkal, hanem csókkal, öleléssel. :)
2014. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szerelem?


Ha arra gondolsz,hogy minden pillanatban a másik jár a fejünkben,folyamatos szex-lázban égünk és eszement dolgokra vagyunk képesek egymásért--nos akkor már nem vagyunk szerelmesek!

De ha arra gondolsz,hogy tudom,hogy vele akarom leélni az életemet az utolsó pillanatomig és soha nem tennék olyat amivel megbántanám és jólesik naponta többször is hozzáérni csak úgy és mosolyog a lelkem ha csak rá gondolok--nos akkor igen,szerelmes vagyok!


23 év ismeretség,18 év együttélés,két gyerek,egy unoka!:)

2014. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Igen,èpp az imènt mondtuk el egymàsnak hogy mèg mindig szerelemmel szeretjük egymàst,persze az elejèn hatalmas lobogo tüzzel de ez màr màs ö az èn èletem èrtelme èn az övè,ö az akièrt bàrmire hajlando lennèk az èletben ès most hogy jön a babànk ez örökkè meg pecsèteli ès összeköti az èletünket,teljes tiszta szivböl szeretem öt ès soha eszembe se jutna mèg csak gondolni sem mas ferfira söt èn szeretem annyira hogy 7 ève nem làttam egy jo kèpü fèrfit sem:-D......
2014. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!