Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Férjemmel nemrég vásároltunk egy családi házat. Van egy 15 hónapos babánk. Anyukám nagyon sokat segít a kicsi körül, mióta tart a felújítás. Mivel a férjemnek nincs jogosítványa, én fuvarozom a segédmunkásokat a házhoz, én intézem a beszerzést, cipekedek, pakolok, súrolok, söprök, amit csak tudok segítek. Korán reggel indulok, van, hogy 11 óra, mire haza érek, akkor a kicsivel foglalkozom, mosok, vasalok. Pakolom a holmijainkat, mert hamarosan költözünk, sok doboz és zsák van már a szoba egyik sarkában. Délután 4-5 óra felé már megyek megint a házhoz. Este fürdetem a gyereket, vacsorát készítek, de már hulla fáradt vagyok. Tegnap megkaptam a férjemtől, hogy milyen por van a szekrényeken, én lusta vagyok, és ő elhívta az egyik régi barátját, akivel nemrég vette fel újra a kapcsolatot, és annak élettársát, hogy az új házban segítsenek majd kitakarítani, mert én nem leszek rá képes, és hogy ő volt náluk, és milyen szép tisztaság, meg rend van náluk. Ja, mondom ők nem építkeznek! Aztán azzal támadt, hogy a gyerekkel is nagyon keveset foglalkozom, milyen anya vagyok, hogy anyám neveli a kicsit... Nagyon kiakadtam. A lelkemet kitettem, de nem tudok 3 felé szakadni. Aztán azzal állt elő, hogy este megyünk ki szórakozni a barátjával és annak az "ügyes" barátnőjével. Ja, mondom ilyenkor nem baj, hogy anyám lesz a gyerekkel? Néha úgy érzem, hogy bármit teszek, bárhogyan igyekszem mindig mások a jók, és én sosem ütöm meg azt a mércét, hogy elismerést kapjak. Belefáradtam az egészbe, és a vitákba is. Nem tudom már mit csináljak.

2014. ápr. 26. 08:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Egy valamit nagyon megtanultam, durva sérülések árán:

Soha NE adj 100%-ot! Soha! Csak ki fognak használni! A jót nem értékelik már, hidd el nekem.

2014. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Kb én is hasonlóan érzem magam.

Nem jó párt választottál te sem, én sem.

2014. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
És ő legalább csinál valamit? vagy csak mindenki mással jön, hogy ők mennyire szupersztárok, te meg mennyire szar vagy? Hát ne haragudj, de én úgy pofán verném egy ilyen szituban a férjem, hogy csak pislogna, hogy mi van...
2014. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, mit csinálj egy nap? Ne hívd át anyukád, és SEMMIT se csinálj. Ne segíts a melósok szállításában, ne intézz beszerzést, SEMMIT. Ne is pakolj.


Olvasgass, nézz filmet, ülj be a kádba.


Na és ha hazajön a férjed, akkor megmondhatod, hogy ma SEMMIT nem csináltál. Látni fogja a különbséget.


A férjed egyébként mit csinál egész nap? Vegyen ki egy szabadnapot, ha dolgozik, és nézze azt a sok SEMMIT, amit te egy nap megcsinálsz. Nagy a szájuk, de egy férfi sem tud annyit dolgozni, mint egy nő, nem bírják energiával.

2014. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Sokat van kinn ő is a háznál, fest, rakodik, dolgozik... elhiszem, hogy ő is fáradt, csak az fáj, hogy amit én csinálok, azt semmibe se veszi, és ezt megkoronázza azzal is, hogy másokat meg dicsér. Azt meglátja, hogy a haveréknál milyen szép rend van. 40 m2-nyi lakást könnyű, nekem itt van a 90m2 is. Nálunk is rend volt, míg csak itthon voltam és csak a baba, meg a háztartás volt a nyakamon. Mióta tart a felújítás, bevallom olyasmire már nagyon kevés időm akadt, hogy portörlés, ablakpucolás. (Főleg, hogy 2 nap után nem is látszik, hogy kitakarítottam.) Ma szépen itthon maradtam a gyerekkel, és takarítok, port törlök, felmosok itthon.
2014. ápr. 26. 11:59
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

7!


Igen, kifogás. Vezetni nem tud, de azért mert nincs jogsija, nem tud port törölni, főzni? Vagy nálad az is jogsihoz kötött? Ha ettől lefáradtál, nagyon sajnállak!


4.voltam

2014. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
8%

Már nem azért,de hány percig tart letörölni a port egy szekrényről?

Mióta állhat rajta,hogy ennyire észrevehető?

Érdekes dolgok ezek.A gyerek sem egész nap a te gondod.Ne mártírkodj,hanem nézz magadba.

2014. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó, én már nem egyszer megkaptam, hogy rendmániás vagyok, és hogy állandóan takarítok, de bizony a zongorát meg a tv-t ha reggel letörölgetem, már délután úgy néznek ki, mintha egy hete porosodnának.

Sőt, a dohányzó asztalokon levő üveglapot is naponta kell törölgetni. Erre építkezés meg kisbaba mellett nem lesz ideje a kérdezőnek.

2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
Naponta torolgethetnem a port, estere visszahullana nalunk is. Meguntam. Hetente egyszer torlom le. Vegulis nem muzeumban lakunk.
2014. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

4 napja töröltem port, erre a drágám látványosan végig húzta az ujját a TV képernyőjén, hogy milyen poros. Lakótelepen lakunk, első emeleten, forgalmas út mellett. Iszonyat nagy a por már 2 nap után. Személy szerint én ezért is örültem, hogy kertes házba költözünk egy mellékutcában. De még egyszer, ha újra kezdenénk, már nem fognék hozzá.

"A szomszéd felesége mindig zöldebb..." -ez mennyire igaz. Régebben hallgattam, hogy az exe még kertet is ásott, ha kellett. De hogy én 3 hete felástam a negyed kertet, az semmi. Sőt, mit erőlködök, majd hív valakit, aki felássa pénzért, mert most még úgyis felesleges, meg hülyeség... bla bla bla. Lehet tényleg rosszul választottam. Csak nem értem miért csinálja ezt sok pasi. Ha meg mérges vagy, és oda vágod, hogy "akkor szólj az ügyes exednek, csinálja meg, adok nekik egy 5-öst, hogy legyen féldecire meg narkóra a disco-ban!" - vérig vannak sértődve, mert ugye csak a jóra emlékeznek a múltból, az ő szemükből idővel már eltűnt a gerenda, a tiédben meg a szálka miatt is levisítja a hajad. Nem is csodálom, hogy ennyi a válás, mert az ilyen lelki terrort a nő megunja és lelép. A pasi meg sajnáltatja magát, hogy ő nem csinált semmi rosszat, nem csavargott, haza adta a pénzt, nem nőzött... csak épp még az utolsó nyomit is többre tartotta, mint otthon az asszonyt.

2014. ápr. 26. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!