Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Férjemmel nemrég vásároltunk egy családi házat. Van egy 15 hónapos babánk. Anyukám nagyon sokat segít a kicsi körül, mióta tart a felújítás. Mivel a férjemnek nincs jogosítványa, én fuvarozom a segédmunkásokat a házhoz, én intézem a beszerzést, cipekedek, pakolok, súrolok, söprök, amit csak tudok segítek. Korán reggel indulok, van, hogy 11 óra, mire haza érek, akkor a kicsivel foglalkozom, mosok, vasalok. Pakolom a holmijainkat, mert hamarosan költözünk, sok doboz és zsák van már a szoba egyik sarkában. Délután 4-5 óra felé már megyek megint a házhoz. Este fürdetem a gyereket, vacsorát készítek, de már hulla fáradt vagyok. Tegnap megkaptam a férjemtől, hogy milyen por van a szekrényeken, én lusta vagyok, és ő elhívta az egyik régi barátját, akivel nemrég vette fel újra a kapcsolatot, és annak élettársát, hogy az új házban segítsenek majd kitakarítani, mert én nem leszek rá képes, és hogy ő volt náluk, és milyen szép tisztaság, meg rend van náluk. Ja, mondom ők nem építkeznek! Aztán azzal támadt, hogy a gyerekkel is nagyon keveset foglalkozom, milyen anya vagyok, hogy anyám neveli a kicsit... Nagyon kiakadtam. A lelkemet kitettem, de nem tudok 3 felé szakadni. Aztán azzal állt elő, hogy este megyünk ki szórakozni a barátjával és annak az "ügyes" barátnőjével. Ja, mondom ilyenkor nem baj, hogy anyám lesz a gyerekkel? Néha úgy érzem, hogy bármit teszek, bárhogyan igyekszem mindig mások a jók, és én sosem ütöm meg azt a mércét, hogy elismerést kapjak. Belefáradtam az egészbe, és a vitákba is. Nem tudom már mit csináljak.

2014. ápr. 26. 08:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit nem csinálsz rosszúl. A férjeddel viszont beszélgess el, Nagyon komolyan. Az ő viselkedése enyhén szólva nem tisztességes.
2014. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálsz rosszul,a párod egy idióta.Ő amúgy mit csinál amig te 2 ember helyett is csinálod a dolgodat?ha olyan jó az új barát meg a nője akkor b..gassa azokat.Raknám helyre de rendesen!ha nem jó amit te csinálsz,ülj le a seggedre aztán csinálja ő a nagy tudásával.Majd meglátja mire jut nélküled.
2014. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvesen miután elküldtem a jó bűdös ...... anyukàjàba, nem csinàlnék semmit. csak a gyerekkel lennék, esetleg a koszosnak mondott házat takaritanàm ki. ha kérdezi miért áll a munka akkor kifejteném neki hogy a paraszt viselkedése miatt, és tudatositanàm benne hogy eddig mit csináltam és most mit csinálok.
2014. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálsz semmit rosszul, a férjeddel van a gond. Ő gondolom dolgozik, Te pedig gyereket nevelsz, háztartást vezetsz és felügyeled az építkezést. Talán valamit csinálhatna ő is. Ez jó kifogás részéről, hogy nen tud vezetni, így simán rád tolt minden feladatot.

Mondjuk azt nem értem, miért Te kocsikázol a munkásokkal. Azért fizettek, hogy megoldják. Mi is építkeztünk, 8 hónapos volt a kislányunk, mikor kezdtük. Soha nem szállítottunk senkit, mindenki megoldotta.

2014. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A hiba nem a te készülékedben van,hanem a párodéban.Ezt modd meg neki is.
2014. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A párod am. mit csinál?

Mert itt csak azt olvastam, hogy te mit teszel, de ő? Vakarja?

2014. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szomszéd felesége mindig zöldebb, ez az egyik alaptétel, másik meg, hogy nem lát bele a napodba. Oly régóta és olyan magától értetődően és rendületlenül végzed a dolgod, hogy ténykedésed természetessé vált. Az illatokat sem érezzük egy bizonyos időpont után. Amit tudsz függessz fel időlegesen, így majd megtapasztalja a működésed és a működésed közötti orbitális szakadékot.

Természetesen nem látható belül a kapcsolatotok ennyi infó után, de van valami, ami általános: ha minden jó, ha (szinte) mindent elnézünk, akkor szeretünk. Ha semmi nem jó, nem szeretünk. Van, aki korrektebb és/vagy nagyobb önismerettel rendelkezik az átlagnál és félúton megáll és közli ezt, van, aki tudat alatt, van, aki tudatosan űzi a hibáztatást és minél többet teszel, annál inkább kevés lesz. Ezt mint opció írom, de nem kizárt, hogy az első gondolattal mixelve fennforgása van ennek is.

#4, ha nincs jogsi az kifogás szerinted? Ne fárasszál már le.

2014. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Én annyit mondanék, hogy oké. rend lesz, de nem fogsz semmi csinálni az építkezésnél, az legyen az ő dolga.


De tényleg SEMMIT!


Mondjuk én nem viselném el.

Költözzön egyedül az új házba.

2014. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki, hogy mennyi mindent csinalsz egy nap.

Az epitkezes amugy is sok feszultseggel jar, ezt az idoszakot "at kell veszelni" ugy, hogy ne tegyen kar a kapcsolatotokban.

Mamam meselte, hogy regen regen a hazasagok a haz epitesek alatt-miat ment tonkre.

Vagy mond neki, hogy vegyen ki egy ket szabad napot es tartson veled egy nap lassa mit kell csinalnod minden nap!

2014. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell itt nyafogni ez van ha egyenlőséged akartok. Gondolj bele azon férfiak helyzetébe akik a nyári hőségben egész nap betonoznak vagy akik az építkezéseken dolgoznak. Szóval nem kell itt nyafogni.
2014. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!