Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnánk kompromisszumot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk kompromisszumot kötni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az élettársammal és kisfiúnkkal élünk Németországba január elejétől.

Holnap megyünk haza és még mindig nem jutottunk döntőre hol aludjunk.

Párom természetesen az anyjánál, én az én anyámnál. Természetesen mindenhol várnak minket.

Viszont én nem akarok menni anyósékhoz.

Még pedig azért mert nincs fürdőszoba, és lavorban kellene fürdeni. Egyszerűen nem szeretném.

Szerintem normális ember így gondolkodik.

Párom megszokta, gyermekkorban.

Én nem.

Viszont ezen nagy a vita hangsúly, hiszen azt mondta hogy és mikor nekünk kikapcsolták a villanyt, mert sajnos volt. Akkor hogyan fürödtünk... de szerintem ez nem ugyanaz azzal ami az édesanyjánál van.


Van egy 6 éves fiúnk. Ő már aludt ott, valahogy megoldották. De el nem tudom magam képzelni hogy 2 szobás lakásban hogyan oldjuk meg?! Konyhában? Mindegy nem akarom. Hogyan győzzem meg a páromat????


2014. ápr. 18. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

ö alszik a saját anyjánál

te meg a gyerek a te anyádnál

2014. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időre mentek, mennyire van egymstól a két hely?

Én a felét itt a felét ott tölteném a napoknak.. Sztem úgy korrekt

2014. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Pár napot anyukádnál, pár napot anyósodnál legyetek. Bár attól is függ, hogy hány napot maradtok.
2014. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Fél óra a táv.

De persze nem az lesz hogy ahol le"bútorozunk ott leszünk" hanem megyünk a családomat meglátogatni. Nagynéni, nagyszülők, unokatestvérek. Sajnos a párom nem tartja azokkal a kapcsolatot, így ezért náluk csak anyósék vannak meg a huga. De fürödni azért még is ott kell.

2014. ápr. 18. 09:40
 5/18 A kérdező kommentje:
2 hét.
2014. ápr. 18. 09:41
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hány éjszakáról lenne szó?


Ha többről, akkor lehetne felesben, itt is, ott is. A gyereket nem fogja megrázni, hogy pár napig ilyen nomád körülmények között lesz, sőt. Max ha te nem tudod elviselni, akkor te mész a te szüleidhez. 6 éves gyereket meg is kérdezhetitek, hogy neki mihez van kedve.

2014. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Felét itt tölteném, felét ott. És kibírnám, hogy lavórban kell fürdeni. Nem olyan nagy dolog, régen rengetegen éltek így, többek között nekünk sem volt fürdőszobánk gyerekkoromban. Nem 1 hetet, hanem hosszú éveket. Én úgy gondolom 1 hetet ki lehet bírni, már csak a családi béke kedvéért. Képzeld el, hogy esne anyósodnak, ha a 2 hetet anyukádéknál töltenétek csak. Ő is bizonyára szeretne titeket vendégül látni nem csak egy ebédre, hanem több időre is.
2014. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hétről van szó, akkor simán belefér, hogy felét itt, felét ott töltitek. Szerintem ez lenne fer.
2014. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőre menjetek látogatóba a párod szüleihez és este a te szüleidhez így az érkezés napján senki se maradhat ki az üdvözlésből és a kényelmeteknek is kedvez. Nem nagy a távolság, szerintem érthető mindkettőtök igénye.
2014. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyit nem tudsz megtenni a kedvesedért, akkor te menj haza anyukádékhoz.

A gyereknek ez tök buli-már ha nem te tálalod neki-csak te csinálsz ebből akkora feszkót, vitát feleslegesen.

2014. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!