Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt hiszem megcsal a férjem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem megcsal a férjem! Te gyanakodnál ebben az esetben?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok a férjem 44éves. Van több kereskedelmi vállalkozásunk, és szombatonként délben zárunk.


Ma leadtam 12 fele a gyermekeinket anyukámnak és gondoltam kicsit jól érezzük magunkat a férjemmel.

Eljöttem a bolt előtt fél 1 kor láttam zárva, viszont az egyik eladó csajnak a testvére autóját megpillantottam a parkolóban.

Elmentem így a 3 bolt fele, de nem találtam a férjem. Hívtam a telefonját amin mindig elérem de semmi.

Ez így volt 3 óráig keresztül.

Ma vissza emlékeztem hogy ilyen volt már hét elején is hogy ott állt az az autó zárás után!! Akkor sem értem el a férjem viszont nem gyanakodtam. De ma megszólalt bennem a kisördög az után hogy amikor haza jött elkezdett fürdeni frusztrált volt, nem is érdekelte miért kerestem annyiszor. Nem beszélgettünk lefeküdt aludni.


Úgy érzem megcsal!!!

Ráadásul volt bent az másod unokatestvérem a boltban ma amikor bent volt az a nő! Tudom ki az a nő ezt felesleges ecsetelnem. Na és elmentem ott kocsival amikor megszólalt az a kislány hogy "na ott ment már Andrea"!



A gyerekeket haza hoztam de azóta is ideges vagyok, hiába borítanám a bilit tudom hogy röhögne és elkezdene hablatyolni.


2014. márc. 29. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ne vedd túl komolyan a dolgot, jól nem fogsz kijönni belőle ha sokat ugrálsz, élejetek szépen békében, a gyereknek ez a legfontosabb, te is kalandozz, élvezd az életet
2014. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem!!! Ha félre kalandozik akkor abból válás lesz, nem fogok osztozkodni rajta, és nem azért szültem neki két gyermeket hogy a hátam mögött megalázzon.
2014. márc. 29. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Ezt fogalmazd meg újra, mert lehet, hogy te érted, de mi nem.
2014. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem zörög a haraszt...

Én a helyedben most csendben maradnék,úgy tennék mintha minden rendben lenne,de közben nagyon rajta tartanám a szemem.Ha sunyiskodik,az úgysem fog titokban maradani,a férfiak túl hülyék ehhez..

2014. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Azért nem mondanám, h túl hülyék a férfiak. Ismerek olyat, akik 9 éve vannak együtt és már 4 szeretője is volt! Volt amelyikkel 1 évig is eltartott a viszonyuk...

Én a helyedben nagyon rá startolnék erre! Minél előbb derítsd ki mi az igazság, de csak óvatosan! Mert, ha véletlen még sincs igazad és bizonyíték nélkül megvádolod abból elég nagy balhé lehet.

2014. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
ebből csak annyit lehet érteni, hogy gyanakszol, de hogy miért, azt egyáltalán nem lehet kivenni a szövegből.
2014. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Azért nem mondanám, h túl hülyék a férfiak. Ismerek olyat, akik 9 éve vannak együtt és már 4 szeretője is volt! Volt amelyikkel 1 évig is eltartott a viszonyuk... "



És honnan tudod,hogy az asszony erről semmit sem tudott?

2014. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Neki szülted a két gyereket.:D
2014. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Biztos hogy nem!!! Ha félre kalandozik akkor abból válás lesz, nem fogok osztozkodni rajta, és nem azért szültem neki két gyermeket hogy a hátam mögött megalázzon."


olvasod amit írsz? a férjednek se lehet könnyű veled, hidd el

2014. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Hiába pontoztatok le.Mind a férjeteknek szültetek,még véletlenül se saját magatoknak.Akkor válás után hagyjátok is az apjánál.
2014. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!