Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mire gondolnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tehát...a férjemmel kapcsolatban kérdeznék. Feltűnt nekem, hogy mióta van ez a tanfolyam nekem (december eleje), azóta olyan másabb velem, igaz hogy a kisfiunkkal is. Többször vitázunk, mindketten feszültek vagyunk. Én részben amiatt, hogy a kisfiunkkal is sok a gond. Szófogadatlan, hiába próbálunk annyi mindent értelme semmi, illetve a sok betegeskedése. Most már nekem kell megoldani az elhelyezését,mert azért a férjem nem hiányozhat a munkahelyéről, az övé csak biztosabb mint az enyém. Így elég sok fejfájást okoz ez nekem, meg hát a férjem sem könnyíti meg, sok mindenbe beleköt. Akármit csinálok, az szerinte olyan,hogy nem csináltam semmit. Tegnap kicsit ittas volt ( kb 2-3 sört ivott) így megkaptam,hogy kitudja én mit csinálok fél 1-ig (akkor indulok a tanfolyamra), akárkit idehívhatok,míg ő nincs itthon (alapja persze semmi,mert én eddig sem csaltam meg) Ez onnan jött neki,hogy egyszer a vízdíjas mosolygott rám. Erre azt mondta,hogy bármikor lehetne neki valakije, nem is kellene messzire mennie. Ma reggel elmondta,hogy egy volt osztálytársával beszélgetett,aki szintén erre lakik, gyereke van és vőlegénye. De a másik csaj akivel 2-3 szót váltott látásból ismerem, ahogy látom a férjem tetszhet neki,mert mindig vigyorog mikor lát minket. Neki köszön, nekem nem. Illetve azt mondta férjem,hogy ha nekem ennyire más kell, akkor inkább váljunk el, hogy ő boldog-e vagy sem az ne számítson. De hogy ilyeneket honnan szed azt nem tudom. Ha nincs közöttünk vita, akkor egyébként jól kijövünk,kedves és ragaszkodó. Megtesz értünk bármit. Ha meg viták vannak, akkor a kisfiunkkal is közömbös. Azt tudom mikor hogy dolgozik,mert írnia kell a munkahelyén, így mindig tudom. 6-tól 16-ig dolgozik általában.Előtte 25 perccel indul és fél 5 előtt itthon is van. Kicsit messzebb dolgozik.Úgy megingott a bizalmam,hogy ezt ő miért hallgatta el,ha annyira nincs semmi.

Az a gond,hogy ő sem ért meg engem,csak mindig jön,hogy neki milyen nehéz, én ezt tudom és mindig el is ismerem,de nekem sem könnyű. Megfelelni neki, a kicsinek, ne hiányozzak, mindenkinek minden jó legyen, én meg valahol az utolsó helyen vagyok.

Már beszéltünk azóta, de valahogy engem mégis érdekelne hogy kívülállóként ti hogy látjátok ezt a helyzetet?


2014. febr. 15. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Előtte gyesen voltam, illetve nem volt munkahelyem, akkor egyszer sem gyanúsítgatott, csak mióta már van ez a tanfolyam.
2014. febr. 15. 10:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeritnem valami miatt belefáradt a dologba, illetve az, hogy téged gyanusítgat, az arra utál, hogy valaki felpiszkálja.


A helyedben a hétvégét megpróbálam úgy megoldani, hogy ketten lehessetek és kicsit kényeztesd, utána pedig mindenféle veszekedés, számonkérés nélkül megpróbálnám megbeszélni, hogy mi a baja. Szerintem nincs tisztában azzal, hogy így a kapcsolatotok tönkre fog menni.


Az, hogy másoknak tetszik, még nem jelenti azt, hogy meg akarna csalni, és a megjegyzései érthetök úgy is, hogy fél attól, hogy elveszít és ezért megpróbál féltékennyé tenni.


De mindeképpen egy nyugodt hétvége és nyugodt légkörben történö megbeszélés az, ami kellene.


Ha meg úgy érzed, hogy egy beszélgetésböl veszekedés lenne, akkor írd le neki nagyon tárgyilagosan, és vádaskodások nélkül, hogy mi az, ami miatt elbizonytalanodtál.

2014. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Apám viselkedett így mindig. Szerintem légy résen, és most állítsd le/követeld meg a tiszteletet. Álljon le ezzel a gyomorforgató gyanúsítgatással és számon kéréssel, és beszéljetek róla, MI A BAJA tulajdonképpen veled, a kapcsolatotokkal, mit vár el, mit nem kap meg stb.

Ez nem akar vészmadárkodó megjegyzés lenni, csak eszembe jutott: apa éveken át ilyen módom terrorizálta anyát, és válás után derült ki, hogy végig ő lépett félre :(

2014. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem jókora önzőség/kisebbrendűségi érzések vannak emögött párod részéről, illetve az érzelmi intelligenciája jó alacsony lehet, csoda, hogy bírod mellette.
2014. febr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínüleg valaki elkezdte oltogatni, hogy ez a "tanfolyam" arról szól hogy ott egymással lefekszetek meg buliztok. Ugyanis itt is igen sok embernek ez az elképzelése, nem tudják elgondolni, hogy ott nem szórakozni, hanem tanulni szokás.


Kérdezz rá erre, nehogy ilyen miatt tönkremenjen a kapcsolatotok.

2014. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig évekig otthon voltál, nem jártál napi rendszerességgel emberek közé, akkor valószínűleg biztonságban érzett, nem merült fel benne, hogy akár bejöhetsz másnak is, kevesebb esélyed volt félrelépni. Most, hogy emberek közé mész, elkezdett féltékenykedni. És ezzel, hogy ő is kell majd valakinek, önigazolást keres. Szerintem elég ha sokszor tudatod vele, hogy megbízhat benned. De amúgy tényleg beteges kicsit, tisztázd vele, hogy ez nehezen tolerálható viselkedés.
2014. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!