Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ciki ma már boldognak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ma már boldognak lenni egy házasságban?

Figyelt kérdés
A barátnőim folyton pasikat nézegetnek, olyanokat, akik filmekben szerepelnek, meg modelleket a neten. Mindig mondják, hogy "hú, de meggyűrnék velük a lepedőt" meg ilyenek, és azt mondják, hogy biztos én is így vagyok ezzel, csak álszent vagyok. Volt, hogy mondtam, hogy hagyjanak már, nem érdekelnek ezek a műanyag próbababák, nekem van férjem, aki jó pasi, és szeretem. Ők meg hangosan kinevettek, és azóta is néha összesúgnak mögöttem. Miért van ez? Mi a baj azzal, ha valaki szereti a párját?
2014. ápr. 9. 15:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor én biztos nem vagyok ciki.Legalábbis ezért.
2014. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%

Megmondom a frankót, ez a kérdés a ciki. :) De most komolyan.

Most téged mért érdekel és zaklat fel ennyire, hogy a barátnőik kikről és miért ábrándoznak.

Én is férjnél vagyok, 12 éve élünk együtt, javarészt boldogságban. Ahogy már mondták, hűséget fogadtunk egymásnak és nem vakságot.

Igen, én is meg szoktam nézni a (számomra) jóképű férfiakat az utcán, és a férjem is megszokta nézni a nőket. Sőt, továbbmegyek néha egy-egy csinos nő után is megfordulok és nyugtázom magamban, hogy "Ejha, ha pasi lennék, rágerjednék."

Nincs ezzel semmi probléma, amíg tisztességesen, gusztusosan teszi az ember, és nem a párja szeme láttára, füle hallatára teszi ezeket a dolgokat.

És az, hogy én mire gondolok, az csak rám tartozik.

Ha ritkán összejövünk a barátnőimmel én is szoktam mesélni, hogy milyen jó pasikat láttam, milyen szép volt abban a nadrágban a feneke...stb. Nincs ezzel semmi gond.


Az a kijelentés, hogy "Összegyűrném vele a lepedőt" nyilván nem igaz, csak költői túlzás. Hiszen ha még nem is lenne 8000 km a távolság a számomra legszexisebb színésszel, akkor sem feküdnék le vele, mert szeretem a férjemet, ő a tökéletes társ minden formában. Csak ábrándozni jó róla. ;)

2014. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha te tényleg boldog vagy egy házasságban, fel sem teszel egy ilyen kérdést. Őszintén: te úgy érzed, hogy ciki a boldogság? Én úgy érzem, hogy jó, mint a kemence melege. :)
2014. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Irigység, bizonytalansàg a BARÀTnök részéröl. Ha ciki lenne boldognak lenni a hàzassàgban, akkor én is odivatu vagyok. Nekem nincsenek ilyen nivoju BARÀTnöim, mint Neked. Ha lennének, ``jol helyretenném öket``. Ami ebben a helyzetben egyedüli ``CIKI``, azok a baràtnöid.
2014. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, az a ciki, hogy mások határozzák meg neked, hogy mi ciki és mi nem.
2014. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagy különleges, sokan boldogan élnek a házasságukban és a barátnőid az extrém "szar" példák, akik leginkább úgy tűnik egymást versengik túl, vagy csalódottságukat a férjükben azzal leplezik hogy úgy mutatják be milyen pasival gyűrnék össze a lepedőt... Facéran is ilyenek voltak? Akkor meg csak nem változtak. Vagy hirtelen férjezett asszonyként váltak "k*rvákká"? Én facéran sem jelentettem ki ilyeneket még barátnőim előtt se olyan mondatokat amiket csak primitív férfiak szoktak gondolni vagy mondani a haverjai előtt..
2014. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mellesleg lúzer vagy ha azt hiszed, egy barátnő összesúg a hátad mögött, és hagyod hogy kinevessenek? Ki a tökömet érdekli az ő nyomoruk? Ha minden áron egy útszéli k* rva élete a vonzó számára mit picsog a férje mellett és te meg mit picsogsz a barátnőid mellett?
2014. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!